Abraham Hicks – Nemusíte nic dokazovat

Líbí se vám překlady a moje tvorba? Můžete mě ZDE podpořit. Jakýkoliv příspěvek oceňuji. Děkuji

Přepis (video na konci):

Chceme s pomocí Esther najít odlišné způsoby, jak tohle vysvětlit, abyste pochopili, jak zapadáte do tohoto plánu věčného života a jakou část nyní hrajete. Část, kterou nyní hrajete, je fyzický člověk. Je to průzkumná, přední část, kde neustále zažíváte nové zkušenosti jako civilizace, jak národ, jako globální vědomí nebo jako jedinci. Zažíváte nové zkušenosti, což vede k tomu, že žádáte o něco, o co nikdy předtím nebylo stejným způsobem požádáno. Poté vše, co je, se vyplní kolem toho.

A vytvoří cestu pro vás, abyste zažili úplnost toho, o co jste požádali. Ale pokud jste jako spousta lidí a jste lapeni v žádání a požadování a pocitech zklamání, pak neustále žádáte a žádáte a žádáte a zdroj neustále dává a dává a dává, ale v nějaké chvíli budete muset to, o co jste požádali, a co vám bylo dáno, umožnit přijít do vašeho života. Jakmile budete mít první osobní zkušenost přijetí, že jste žádali, a že ten vortex je skutečný, a přijetí, že může být viděn a slyšen, ale že svou vibraci musíte jinak naladit. Váš pes slyší to, co vy neslyšíte, a cítí to… co nechcete cítit.

Váš vortex je plný věcí, které můžete přijmout, ale jakmile si zameditujete a přijmete ty počáteční myšlenky, a jak budete sledovat, jak se vyvíjí, pak je to navždy vaše. První, druhý, třetí, čtvrtý, pátý krok… Pak víte, když jste v prvním kroku, a to je v pořádku, což znamená, že jste v pátém kroku. Jste zpět v kontrastu a milujete to, protože si věci vyjasňujete a žádáte o víc. Podle nás spoustu z vás brzdí něco, co jste přinesli do místnosti, než jsme tady za vámi přišli. To, co jste sem přinesli, je to, že si myslíte, že svou hodnotu musíte prokázat někomu, kdo o to nestojí.

beautiful_waterfalls-wallpaper-1366x768

 

Někdo vás naučil, že nejste dostatečně dobří, a že musíte někomu prokázat hodnotu. Byli jste tedy v odhodlaném usilování, které vás často udržuje mimo stav přijímání, tak ve skutečnosti nevíte, jak se do něj snadno dostat. Nevěděli jste to, než jste sem přišli. Přišli jste s tím, že sebe nemilujete tolik, jak vás miluje vaše vyšší Já.

Přišli jste s tím, že si nejste jistí, že můžete být, dělat a mít cokoliv, co chcete. Přišli jste s tím, že nevěříte, že si zasloužíte cokoliv, o co požádáte. Přišli jste s tím, že nevíte, jak to vše do sebe zapadá. Přišli jste s mylným chápáním zákona přitažlivosti. Přišli jste s mylným chápáním toho, kým skutečně jste. Ale jelikož jste byli trpěliví a ochotní naslouchat, a někteří z vás jste sem nezbytně s tím nepřišli, někteří z vás ano.

Čtěte také:  Abraham Hicks - Nalaďte se na své vnitřní bytí

Někteří více než jiní a spoustu z toho jste upustili, jak s vámi tady mluvíme. Ale tady a nyní víte něco, co jste předtím nevěděli. Jste si jasněji vědomi o důležitosti stavu přijímání. Více důvěřujete existenci svého vortexu. Víc než kdy předtím jste ochotní si vyčlenit každý den čas na to uvolnit svůj odpor a dostat se do toho odpoutaného stavu, ve kterém dovolíte své vibraci se zvýšit. Vše ostatní úžasné, co si dokážete představit, na to naváže a přijde k vám. Je velmi dobré být naladěn na to, kým skutečně jste. Stačilo?

Host: Ano.

Abraham: Velmi dobré.

 

Líbil se vám článek a video? Přispěním libovolné částky níže podpoříte tvorbu překladů i chod stránek. Oceňuji vaše dary.

Přispějte

Vyberte způsob daru
Kontaktní údaje

Please enter offline donation instructions in this form's settings.

Dar celkem: 100.00Kč

Čtěte také

Přichází první myšlenka nebo pocit?

Abraham v tomto videu popisuje vztah mezi našimi myšlenkami a myšlenkami našeho Zdroje.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *