Nemůžete přestat vyzařovat to, kým jste

Líbí se vám překlady a moje tvorba? Můžete mě ZDE podpořit. Jakýkoliv příspěvek oceňuji. Děkuji

 

Host: Dobré ráno.

Abraham: Je dobré.

Host: Chtěl bych získat více informací o konceptu,  o kterém jste mluvili na předchozích workshopech. O tom, že když jsme ve vortexu,  a vysíláme signál a to má vliv na to, jak si  k sobě přitahujeme ostatní.

Abraham: Váš bod přitažlivosti je  váš bod přitažlivosti. Ale zvažte tohle. Když jste naladěn  na úplnost toho, kým jste, dokážete si představit, jak je  váš bod přitažlivosti větší?

Host: Ano.

Abraham: Energie, která tvoří světy,  proudí skrze vás. Je to jako vysílat signál,  který je jasnější a silnější, který může… protože je silnější, dosáhne dál, má větší potenciál se spojit  s více věcmi, které tam venku jsou, za předpokladu, a tohle vždy platí… jinými slovy nemůžete se naladit tak,  abyste dosáhli každého jiného signálu. Věci s vámi musí držet krok, abyste se s nimi spojil,  když jste ve vortexu.

To je něco, co spousta lidí  orientovaní na povrch nechápou, co léčitelé a učitelé nechápou…  myslí si, že když vstoupí do vortexu, mohou pomoct všem. My na to: Ne, můžete pomoct jen těm,  kteří jsou ve vibrační shodě s tím, kde jste. A vy: To je na prd, protože ti, co jsou už ve vibrační  shodě s tím, kde jsem, mě nepotřebují. Chci oslovit ty, kteří mě potřebují. My na to: Oni se musí dostat  do vaší vibrační blízkosti. A vy na to: Jak jim  tedy mohu pomoct? My na to: Tím, že vydržíte v klidu. Je to zajímavé… přijímáte… víme, že vy ano…  přijímáte platnost tohoto vortexu?

Host: Ano.

Abraham: Věříte, že váš vnitřní  Zdroj se nachází v té čisté energii?

Host: Ano.

Abraham: Věříte, že všichni mají tento  vnitřní Zdroj a vnitřní bytí?

Host: Ano.

Abraham: Věříte, že vnitřní bytí  všech jim vysílá signál?

Host: Ano.

Abraham: Věříte, že jste pro ně nezbytný,  aby ten signál měli?

Host: Ne.

Abraham: Takže víte, že mají vlastní signál. Pokud jejich vnitřní bytí,  které je napojené na energii Zdroje, je nedokáže oslovit a dosáhnout,  je to podle vás vaše práce? Děkuji. Co tedy můžete udělat? To, co spousta léčitelů a učitelů  a lidí s dobrými úmysly dělá, je to, že vystoupí z vortexu, aby si  promluvili a vyjádřili empatii a soucítili s tím, kde se nachází ti,  kterým chtějí pomoct. Pak jsou v té nízké energii společně…

Čtěte také:  Abraham Hicks - Jak si přitáhnout partnera?

Tím si připravují větší expanzi. Pokud skutečně někoho  chcete povznést, máte jedinou možnost, a to si udržet  dostatečně stabilní napojení na svůj vortex, a dostatečně stabilní uvědomění si jich. Myslet na někoho zevnitř vortexu  způsobuje, že si vytvoříte silnější vztah s jejich vortexovou verzí. Připravuje vás to na více možných  a vibračních spolutvůrčích zkušeností.

A protože pro nikoho není možné…  nehledě na to, co zažívají, a nehledě na to, jak moc mimo  vortex se nachází… občas se ve vortexu ocitnou, a díky vaší pozornosti na nich, a protože jste se naladil  na jejich vortexovou verzi, vesmír nyní zařídí, že se  setkáte v těch chvílích,  kdy můžete být nejužitečnější.  Znáte to, zažil jste to. Protože dojde k manifestaci,  která vám dá důkaz vaší práce. Chápete?

Host: Ano.

Abraham: Zažijete moment, kdy jejich  odporující obrana bude dole, a budete na správném  místě ve správný čas, abyste se na sebe třeba jen usmáli  nebo podívali nebo něco řekli, a vy zažijete ten moment… Esther a Barbara chodili  po chodbách v lodi, a cítili po celém těle husí kůži z toho,  jak procházeli skrze skupinu lidí… Barbara říkala: Mám po celém těle husí  kůži. A Esther: Dostala jsi je od těch lidí. Sandy na všechny,  které objímá, přenáší třpytky… a husí kůži, tu také. Jinými slovy… nemůžete přestat  vyzařovat to, kým jste.

 

Líbil se vám článek a video? Přispěním libovolné částky níže podpoříte tvorbu překladů i chod stránek. Oceňuji vaše dary.

Přispějte

Vyberte způsob daru
Kontaktní údaje

Please enter offline donation instructions in this form's settings.

Dar celkem: 100.00Kč

Čtěte také

Abraham Hicks – Technika na přitáhnutí si partnerského vztahu

Líbil se vám článek a video? Níže přispěním libovolné částky podpoříte překlady a provoz této …

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *