Abraham Hicks – Není cesty zpět

Líbí se vám překlady a moje tvorba? Můžete mě ZDE podpořit. Jakýkoliv příspěvek oceňuji. Děkuji

Přepis (video na konci):

Host: Když jste mluvili o tom, jak si máme posílit to pozitivní očekávání,  protože… na internetu mohu najít jakékoliv informace, jakýkoliv produkt. Google je skvělá věc. Když jdu na váš workshop, mám pozitivní očekávání na spoustu věcí v životě. Praktikoval jsem to a chtěl bych zjistit, jak praktikovat…

Abraham: Kdybychom s vámi mluvili konceptuálně, kdybychom s vámi mluvili o zákonech, dosáhli bychom s vámi okamžité rezonance. Cítíme, že chápete to, co říkáme. Víte, co říkáme. Ale kdybychom s vámi měli mluvit… nebo kdybychom s Esther mluvili o jejím rozbitém stolu ihned poté, co se jí rozbil, to je špatné téma na to někoho se pokusit dostat do vortexu. Je to o tom, aby vám tolik záleželo na tom být ve vortexu, že jste ochoten si vybrat téma, u kterého je nejsnadnější se do vortexu dostat. O tom to je.

Když se dostanete do vortexu a začnete mluvit o svých problémech, vortex vás vykopne ven. Pak se dostanete znovu do něj, začnete mluvit o problémech, a budete zase venku. Pak se do něj zase dostaňte, a než se nadějete, budete v něm moct zůstat a mluvit o čemkoliv. Přesvědčíte se o své moci, jasnosti, hodnotě. Připomenete si zákony vesmíru. Právě jste nám řekl, že některá témata jsou pro mě snadnější než jiná.

transition-wallpaper-1366x768

Všimli jsme si, že čím obecněji přistupujete k tématu, tím je pro vás snadnější se dostat do vortexu. Čím jste konkrétnější, tím je někdy obtížnější se do něj dostat. Také víme, že jak se do něj dostanete, a dokážete v něm zůstat, tak čím jste konkrétnější, máte lepší jízdu: Jinými slovy znát svou moc… jak jste řekl… ten zázrak se stal, když jsem hledal lístek, a kdybych si mohl vybavit ten pocit, nikdy bych si už z ničeho nedělal starosti. Je o mě postaráno. Vesmír je připraven mi dodat vše, ne to, co potřebuji, ale vše, co chci.

Vesmír je připraven, spolupracující složky byly sestaveny, co bude třeba, abych byl spolupracující složkou? Musíte si přestat stěžovat, dělat si starosti, být optimističtější, méně pesimističtější…. To vyžaduje praxi.

Host: Ještě něco?

nature_hd_background-wallpaper-1366x768

Abraham: Mluvte o vortexu a méně o tom, co je, protože se nemůžete zároveň dívat zpět a dopředu. To víte, když jedete autem. Nemůžete se dívat zpět. Současná realita je vzadu. Promluvme si o tom z emočního hlediska.  Podívejme se na současnou realitu. Na chvíli se dívejme na současnou realitu… ihned ucítíte, jak na vás upadá nuda. Prostě to tak je. Ať už je to vztah, to, čím se živíte, nebo nový dům, který jste právě postavil. Pokud se jen díváte na současnou realitu, rychle to začne být nudné. Proč to tak je?

Čtěte také:  Abraham Hicks - O náboženství a bibli

Intelektuálové a lidé, co chtějí, abyste byli veselí, řeknou: “Co je to s tebou? Každý by chtěl mít tvůj život a ty jsi svým životem znuděný.” V tu chvíli se jim podívejte do očí a řekněte: Je to vesmírný zákon. Nemáme nehybně stát na místě. Není možné, abychom se nehýbali. Když se dívám na to, co existuje, a to, čemu říkáme budoucnost, a čemu Abraham to, kým skutečně jsem, mě volá k sobě, a u toho se dívám na to, co je, nemůžu se hnout. To je vesmírný zákon hmoty.


filband_village-wallpaper-1366x768

Možná jsme vás měli před začátkem nechat podepsat prohlášení, kde stojí: Není cesty zpět. Víte příliš. Není cesty zpět. Jakmile víte o vortexu a pochopíte, kým skutečně jste, a co vaše emoce znamenají, tak víte příliš – nemůžete se držet zpět. Nemůžete být méně než tím, čím jste se vibračně stal, a cítit se u toho dobře. Souhlasím. Alespoň se musíte pohybovat směrem k tomu, čím jste se stal.

Možná je k vám někdo drzý. Vaší současnou reakcí je: Jsi drzý, což mě přimělo vytvořit hezčí verzi tebe samotného. Ale nemám silnou vůli na to se dívat na tu hezčí verzi tebe, kterou jsem stvořil. Dívám se na tu tvou část, která mě přiměla ji vytvořit. Používám tebe ve tvém současném stavu jako svou záminku si bránit v tom být vyvinutá bytost, kterou jsi mě přiměl se stát. To je realita.

beautiful_sunset_scotland-wallpaper-1366x768

Kdykoliv se díváte na to, co je, bráníte si v tom být tím, kým jste se stal. Nechte, ať se to usadí. To je větší než cokoliv, co jste kdy slyšel, a vše zabalené do jednoho. Každá negativní emoce je o tom, že jsem vyrostl dál, než co si umožňuju být, kvůli tomu, na co se dívám. Každá pozitivní emoce je o tom, že jsem vyrostl a jdu s proudem svého růstu.

Zamyslete se nad nadšením, láskou, oceňováním… jaký je to pocit? Zájem – jaký u toho máte pocit? Jaký máte pocit z nudy? Vztek? Frustrace? To, co je. O tomto vás chceme přesvědčit. Jste úžasný, že to vůbec zvažujete, když žijete v dimenzi, kde jste svůj klobouk tak dlouho věšel na fyzické věšáky.

Jinými slovy chápeme, že tyto fyzické věci jsou omamné. Ale nejsou přítomností. Jsou minulostí.

Host: Dříve jste řekli… zapsal jsem si…

Abraham: Omlouváme se, tohle musíme říct. Všimli jste si, že děti říkají: Co teď? Co tím myslíš – co teď? Ani sis ještě nerozbalil iPod z krabice. Co teď? Co teď? Co teď? Co teď? Lukovi jsou čtyři roky a naučil svou babičku, jak si stáhnout písničku. Jinými slovy děti jsou tak připravené na to, co je dalšího a dalšího a dalšího. Vy také. Jen jste se z toho vycvičili, takže behaviorálně to tolerujete, ale emočně vyšilujete.

Čtěte také:  Abraham Hicks - Náš vztah se zvířaty

Host: Ano.

Líbil se vám článek a video? Níže můžete podpořit překlady a provoz této stránky. Umožní mi to Vám poskytovat více obsahu. Každý příspěvek oceňuji. Více se dozvíte ZDE.

 

Líbil se vám článek a video? Přispěním libovolné částky níže podpoříte tvorbu překladů i chod stránek. Oceňuji vaše dary.

Přispějte

Vyberte způsob daru
Kontaktní údaje

Please enter offline donation instructions in this form's settings.

Dar celkem: 100.00Kč

Čtěte také

Přichází první myšlenka nebo pocit?

Abraham v tomto videu popisuje vztah mezi našimi myšlenkami a myšlenkami našeho Zdroje.

4 komentáře

  1. Tak tohle se mi líbí.. Kor když mě víc baví dívat se na nové, ještě nezhmotněné věci, než na ty, co už mám delší dobu 😀

    • Mně taky!! A pro okolí to vypadá, že jsem moc rozmazlená, ale to vzrušení mě prostě táhne dopředu. Jsem ráda, že alespoň Abraham to chápe- a ti, co ho posloucháme, díííky!!!

      • Jsem taky moc ráda,ze být rozmazlená je v nejlepším pořádku 🙂 a nemusím už přijímat,to co se mi mé okolí snažilo přesvědčit,ze je to špatně .Chci se rozmazlovat.:-) Ten koho označujeme běžné jako rozmazleneho jenom ví co chce a oprávněné to požaduje.Jenom jsme to jako děti většinou chteli po lidech a ne po vesmíru a lidé když to nedokázali splnit, tak označili nás za špatné(rozmazlené) ,na místo aby nám řekli,, Je to v pořádku,ze víš co chceš.Ja ti to teď nedokážu splnit ,požádej vesmír,ten ti to přinese,, Tak v nás vznikl dojem,ze být rozmazlená je špatně a že jsme špatní,kdyz něco chceme.Tak se už na lidi nezlobim,kdyz mi říkají ,že jsem rozmazlená.Ono je to taky časem prejde 🙂

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *