Abraham Hicks – Nesouhlasím s druhými. Co dělat?

Líbí se vám překlady a moje tvorba? Můžete mě ZDE podpořit. Jakýkoliv příspěvek oceňuji. Děkuji

Přepis:

Host: Jak lze použít cestu nejmenšího odporu, pokud s někým druhým nesouhlasíte?

Abraham: Je pěkné, když prosetím tohoto všeho dojdete k uvědomění, že nepotřebujete s nikým na ničem souhlasit. Ale musíte v tom souhlasit sama se sebou. Pokud jste dost sobecká na to, abyste nalézala svůj souhlas, svůj souhlas, svůj souhlas, pak můžete být s někým, kdo s vámi vůbec nesouhlasí, a on vás neohrozí. Nijak vás to netrápí. Nepotřebujete, abyste se vy nebo druzí změnili.

Akorát to do světa přidává ozmanitost. Není život zajímavější s více… Nechcete někoho, kdo vám bude stále říkat: “Ano, s tím naprosto souhlasím. V tom máš pravdu.” Myslíte si, že chcete, ale nechcete. “V tom máš pravdu. Ano. Máš naprostou pravdu, ano. Přesně to si myslím.” Myslíte si, že tímto chcete být obklopeni. Kdybyste ale mohli, brzy byste se na sebe dívali a říkali: “Mě picne. Měl jsem za to, že tu bude… Nemůžeme o ničem mluvit. Nedochází zde k růstu. Je zde příliš souhlasu. Je zde příliš souhlasu a tudíž žádné vyslání…”

1437964

Vidíte, jak je to tato cesta nejmenšího odporu? Když se nudíte, nechcete více dobrodružství? Jak máte hodně dobrodružství, nechcete zpomalit? Když máte hlad, nechcete jíst? A když hodně jíte, nechcete přestat? Není to tak, že se cesta nejmenšího odporu mění z pohledu toho, kde se nacházíte ve vztahu k tomu, co chcete? Chceme, abyste si skutečně procítila, že jste si do vortexu dala spoustu věcí. Je tam pro vás velmi jasný vztah. Ale musíte se s ním sladit. Předtím, než se cokoliv může… Tohle si poslechněte. Bude se vám to líbit.

Jeden, který je v souladu s tím, kým skutečně je, je mocnější než miliony, kteří nejsou. Pokud se přestanete snažit najít shodu s druhými, a najdete shodu s tím, kým jste, abyste byla skutečně v souladu, a byla touto mocnou, energickou, dobře se cítící, šťastnou dívkou s jasnou myslí, jak bude tohle to, kým jste, pak taková vibrace pošle tak silný signál, že kdokoliv ve vaší blízkosti, který je s tím signálem v souladu, bude k vám přitáhnut. Poznáte to, jak to uvidíte. A není zábava to mezitím dávat do pořádku?

“Myslela jsem, že jsi pro mě ten pravý, ale ukázalo se, že ne. Není to tvá chyba. Já nejsem pro sebe ta pravá. Jsi důkazem, že ještě pro sebe nejsem ta pravá. Jsi důkazem… Jsi důkazem, že nejsem v souladu s tím, co chci, protože mám tebe a necítím se dobře.” Vy se smějete, ale myslíme to vážně. Takto to je. Tyto věci jsou jisté. Do vortexu jste si vložila jasný, výrazný, živý vztah, kterému… neustále odporujete tím, že se zaměřujete na to, co se děje.

Čtěte také:  Abraham Hicks - Kdyby měl Abraham otázku

1928425

Stačí změnit jednu věc. Jak u někoho vidíte něco, co nechcete, uznejte to, co chcete. Jak uvidíte něco dalšího nechtěného, uznejte to, co chcete. “Co chci? Co chci? Co chci? Co chci?” A než se nadějete, obdržíte důkazy toho, co chcete. Pokud jde o vztahy, tak většina lidí hledá někoho, kdo jim zaplní tu prázdnotu, kterou cítí. Takového člověka se vám ale nikdy najít nepodaří.

To není práce druhých. “K čertu s nimi.” Není to jejich zodpovědnost. Jakmile to ale zjistíte sami, a vy zjistíte. Víte daleko víc, co chcete, a chováte se tak, jako že nevíte. Protože jste nepraktikovali to sobecké rozhodnutí jít směrem k tomu, co chcete. Tolerujete toho příliš. Víte co? Nemyslíme toleranci chování druhých. Druzí s vámi nezachází špatně. Příliš tolerujete své myšlenky o nich. Používáte ostatní jako svou záminku si stavět do své cesty překážky. Odporovat si ve své vlastní cestě.

Host: Pravda.

Abraham: Ano. Vyklašlete se na to.

Překlad: David Dajw Formánek

 

Líbil se vám článek a video? Přispěním libovolné částky níže podpoříte tvorbu překladů i chod stránek. Oceňuji vaše dary.

Přispějte

Vyberte způsob daru
Kontaktní údaje

Please enter offline donation instructions in this form's settings.

Dar celkem: 100.00Kč

Čtěte také

Přichází první myšlenka nebo pocit?

Abraham v tomto videu popisuje vztah mezi našimi myšlenkami a myšlenkami našeho Zdroje.

3 komentáře

  1. Pecka…děkuji moc.

  2. wow tak to je přesně dnes snad psáno přímo pro mě 🙂 🙂
    Díky Dajwe – jsi oopět úžasný jak v překladu, tak ve výběru videa.
    Díky moc 🙂 🙂

  3. Super loupáky..🤔😀

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *