3d people - man, person with piece of a puzzle and word "Goal"

Abraham Hicks – Nevytyčujte si cíle, pokud…

Líbí se vám překlady a moje tvorba? Můžete mě ZDE podpořit. Jakýkoliv příspěvek oceňuji. Děkuji

Přepis (video na konci):

Lidé, co si stanovují cíle, často porovnávají to, kde se nachází, s tím, kde chtějí být, a tak výrazně, že jejich vytyčování cílů je udržuje mimo vortex. Je to zajímavé. Kdykoliv slyšíme někoho, jak říká, že si stanoví cíl, říkáme: “Nedělejte tooo.” Prociťte to. Ciťte to. Nestanovujte si cíl, který vás nutí srovnávat to, kde jste, s tím, kde chcete být, protože když to srovnáváte, díváte se na to, co je, což vám zabrání v tom být ve vibračním souladu s tím, co chcete. Nemůžete se na obě vibrace dívat současně. Buď jedno, nebo druhé.

Nechceme říct, že nikdo nevyužívá vytyčování cílů efektivně. Jen vám vysvětlujeme, že většina lidí to používá tak, že si hází klacky pod nohy. Můžete pochopit, že si stanovujete cíle, a že vaše vyšší Já se jimi stalo, a mohla byste hrát hru: “Není hezké, že jsem toho nyní dosáhla? Jak to mohu cítit? Nebude zábava sledovat, jak se to odvíjí?” Musíte pro sebe zjistit, jestli myšlenka cíle vás z vortexu dostává ven, nebo vás dostává dovnitř vortexu. Myslíme si, že cíle jsou dobré v tom smyslu, že vás nutí se zaměřovat, ale souvisí to s tím, o čem jsme mluvili.

Každé téma má dva konce. Když zvednete klacek, který má na jednom konci hojnost peněz, na druhém konci má nedostatek peněz. Kdykoliv ten klacek zvedáte, bude vibrovat na tom konci, který zvedáte nejčastěji. Spousta lidí zvedá klacek, aby se zaměřovala na cíl, a akorát potvrzují to, kde už jsou, a tak samotný cíl jim brání v tom, aby získali to, o co požádali. Pojďme ještě dál. Když říkáme, že jste tvůrci své reality, někdo ponořený do vytyčování cílů by řekl: “Jakou realitu si chcete vytvořit? Napište si to. Řekněte mi, jaká je.”

lovely-sunrise-wallpaper-1

Mohla byste vyjmenovat několik věcí, které chcete, v duchu vytyčování cílů nebo nárokování si toho, co chcete, ale chceme vám připomenout, že nemusíte vesmíru prohlašovat, co chcete, protože jste to už dělala, a ještě lépe… vaše vyšší Já, to, kým skutečně jste, se tím už stalo. Nemusíte si cíle vytyčovat… vaše vyšší Já těmi cíly už je. Jen se musíte sladit s tím, čím jste se už stala. To je úplně něco jiného než vytyčování cílů.

Vymysleme pro to nové slovo… Prožila jsem kontrast… zjistila jsem, co chci… dala to do vibračního depozitáře… Moje vyšší Já tím už je, a stačí mi si umožnit být tím, kým jsem, aby cíl nebyl jen vytyčen, ale dosažen… musím jen umožnit dosažení cíle, který jsem si už vytyčila, a kterého jsem dosáhla. Počkat… už jsem ho vytyčila a dosáhla. Čeho se obávám? Nemám ponětí. Už tam jsem. Je to už hotové. Je to hotové, je to hotové, je to hotové.

Čtěte také:  Abraham Hicks - O svobodné vůli

Každý cíl, který si kdy můžete vytyčit, je už hotový. To se tady snažíme říct. Přítomný okamžik. Přítomný okamžik. Co vám brání z přítomné “hotovosti” cíle, který jste si vytyčila? Vaše posedlost manifestovanou realitou. Přestaňte s tím!

Host: Ano.

Líbil se vám článek a video? Níže přispěním libovolné částky podpoříte překlady a provoz této stránky. Umožní mi to Vám poskytovat více obsahu. Každý příspěvek oceňuji. Více se dozvíte ZDE. Děkuji.

 

Líbil se vám článek a video? Přispěním libovolné částky níže podpoříte tvorbu překladů i chod stránek. Oceňuji vaše dary.

Přispějte

Vyberte způsob daru
Kontaktní údaje

Please enter offline donation instructions in this form's settings.

Dar celkem: 100.00Kč

Čtěte také

Jak urychlit manifestaci toho, co chceme?

Zde se dozvíte, co je nejdůležitější manifestací a proč vlastně chceme vše, co chceme. A zjistíme, co přestat dělat, abychom urychlili manifestaci toho, co chceme.

1 komentář

  1. Díky Dajwe, některá videa by si zasloužila širší kontext, pro lepší pochopení. Při kraťoučkém záznamu je to velmi zhuštěné. Díky za tvou práci a čas.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *