Nikdy není pozdě

Líbí se vám překlady a moje tvorba? Můžete mě ZDE podpořit. Jakýkoliv příspěvek oceňuji. Děkuji

Host: Jedno z takových mentálních dilemat, která teď řeším, je, že od mých posledních narozenin mi spousta lidí řeklo: „Tak, teď už je pro tebe moc pozdě,“ a je to takové…

AH: Ne, počkat, počkat, počkat – to pro ně je příliš pozdě. /smích, potlesk/ A pozdě zůstane tak dlouho, dokud budou říkat, že příliš pozdě. „Je příliš pozdě.“ Protože když něco chcete, ale je příliš pozdě, tak se to nyní neobjeví/neprojeví. „Ale já to opravdu chci, ale je příliš pozdě. Ale já to opravdu chci, ale je příliš pozdě. Ale já to opravdu chci, ale je příliš pozdě.“ – to je vzájemně si odporující energie. Ale když řeknete: „Opravdu to chci a je to na cestě.“ – to je úplně jiná věc! „Opravdu to chci a nikdy není pozdě. Opravdu to chci a mám v tom teď větší jasno, než jsem kdy měl. Opravdu to chci a nyní chápu, jak zákony Vesmíru fungují. Opravdu to chci a to, co bylo, není tak důležité, jako to, co je TEĎ, a to, co je teď, vnímám jako dynamické.  Opravdu to chci a vím, že to přichází.“ Naslouchejte svým slovům, ale co je důležitější – vnímejte, jak se cítíte, když je říkáte. Když zjistíte, že říkáte odrazující slova, jděte si zdřímnout!

Host: Takže – jedna z věcí, které zkouším a dělám, je, že jen pozoruji a snažím se, abych stále jasně vnímal, co opravdu chci, ale tím, že prostě jen sleduji lidi kolem sebe – neuzavírám si své možnosti?

AH: Ne, uzavíráte si své nemožnosti. Když nenasloucháte těm, kdo říkají Ne, může vám to jen pomoct.

Host: Dobře. To je uklidňující.

AH: My vám opravdu nedoporučujeme – ačkoli je to vážně psina /smích/- abyste se hádali s lidmi, kteří jsou /vibračně/ jinde, protože, když se pokoušíte přesvědčit někoho, kdo je rozhodnutý stát proti sobě i proti vám, tak vy zaujmete takový obranný postoj. Skutečná legrace je to pouze tehdy, když jste opravdu naladění a jste si opravdu jistí tím, co říkáte. Pokud si nejste jistí tím, co říkáte, tak protože oni si jsou tolik jistí tím, co říkají – protože mají tolik hybné síly, mají DŮKAZ životního selhání /smích/, a tak je to posiluje – a vy si nejste zrovna jistí tím, že máte důkaz životního úspěchu, takže oni budou ještě silnější.

Čtěte také:  Prostě řekněte NE.

Jednou někdo řekl Esther: Esther, ty si neumíš moc dobře poradit s negativními emocemi, že? A Esther řekla: ne, s tím mám potíže. Nedokážu si s negativní emocí vůbec poradit. Stěží dokážu v puse zformulovat nějaká slova, když se dostanu do negativního místa. Ale někteří lidé v tom jsou opravdu dobří! Protože v tomhle místě žijí, tohle celou dobu dělají. A tak teď jste tak trochu každou nohou v jednom světě – chápete své možnosti, ale ještě je nedokážete vidět ani slyšet ani cítit ani chutnat ani si je osahat. A tak dovolíte, aby vás jejich pohled na vaše dosud nemanifestované výtvory zmátl, a nevíte, kde v tomto procesu se nacházíte. Dává vám to smysl?

Host: Ano.

AH: Takže – nepřipojujte se k nim, oni si budou prostě myslet, že jste praštěný. /smích/ Když se jim pokusíte vyprávět o Vortexu, můžou vás strčit pod zámek. /smích/ /pitvoří se:/„Víte, existuje vibrační realita, kde se vytvářejí všechny věci, co chci. A kouzelné víly a andělé o ně pečují … a když svou hlavu dostanu přesně do toho správného místa, můžou přijít do mého života, kde je můžu vidět.“

My to chápeme, zní to nevěrohodně, ale tohle je způsob, jakým Vesmír funguje a neexistuje nejmenší důkaz, který by prokazoval opak. Ale nemůžete to vysvětlit lidem, kteří nejsou připraveni to slyšet. Prostě to VĚDĚT – není to uspokojivé, když něco víte?

Několikrát jsme říkali Esther, zrovna nedávno: CHÁPEJ, nesnaž se vysvětlovat. Chápej, nesnaž se vysvětlovat. Protože když rozumíš, nacházíš se v souladu. Když se snažíš vysvětlovat někomu, kdo není připraven chápat, tak se začneš hájit.

Host: Teď to začíná být velmi jasné.

AH: Ano! Tohle je důležitá věc: nevracejte se a nesnažte se argumentovat nebo vysvětlovat nebo se hájit, jak se to přihodilo nebo co jste dělali. Prostě začněte tím, kde jste TEĎ, ve vztahu k tomu, co teď chcete, a pokuste se orientovat víc na řešení či trochu více optimisticky. Mnoho z toho, co chcete, je připraveno se objevit ve vaší mysli a ve vašem životě. A skutečnost, že se to ještě neobjevilo, neznamená, že to tam není, a neznamená, že se to nechystá objevit. Copak vás nikdy nezajímalo, jak se myšlenky mění na věci? Většina lidí o tom nepřemýšlí, jen se dívají kolem sebe na věci a hromadí je a bojují o ně. /smích/ Bojují o existující věci, místo aby tvořili nové věci. Ale sotvakdo z nich si pomyslí: „Odkud ty věci pocházejí? Možná bychom mohli z toho místa, odkud přišly tyhle věci, získat víc věcí.“ „Ne, pojďme jen bojovat o ty věci, které už přišly.“  /smích/ – To není zábava.

Čtěte také:  Jak zastavit proces stárnutí

Překlad:  Verah27 2018

Pokud jste v článku nebo videu našli inspiraci nebo jiný přínos pro svůj život, přispějte prosím finačním darem dle svých možností. Bez Vašich darů by nový obsah na tomto webu nemohl dále vznikat.

Děkujeme!

 

 

Líbil se vám článek a video? Přispěním libovolné částky níže podpoříte tvorbu překladů i chod stránek. Oceňuji vaše dary.

Přispějte

Vyberte způsob daru
Kontaktní údaje

Please enter offline donation instructions in this form's settings.

Dar celkem: 100.00Kč

Čtěte také

Vaše očekávání jsou klíč

Host: Ok, takže co se mi dobře daří, je šířit veselou náladu, prostě to o …

1 komentář

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *