Abraham Hicks – Nová definice ega aneb co je ve skutečnosti ego?

Líbí se vám překlady a moje tvorba? Můžete mě ZDE podpořit. Jakýkoliv příspěvek oceňuji. Děkuji

Přepis (video na konci článku):

Host: Už jste o tomto trochu mluvili, ale i zde jste mluvili o tom si uvědomit, jak jsme moudří.

Abraham: Ano.

Host: Jak rozlišit, jestli takový postoj a myšlenka vychází z duše nebo ega? Je mezi duší a ega nějaký rozdíl?

Abraham: Chtěli bychom vám říct něco troufalého. V celém vesmíru není nic fantastičtějšího nebo důležitějšího než vy, když jste ve své plné osobnosti a egu napojeni na celek svého bytí. Při vědomí toho, kým jste… Jak byste definoval ego? Falešné já, jak by řekli ostatní učitelé. Jsem to, co mám a dělám.

Co když to je chybný předpoklad? Co když je ego nejúplnější realizace toho, kým jsem? Téměř vždy někdo, kdo není v souladu s tím, kým je, může vnímat někoho druhého jako egoistického. Když je někdo v souladu s úplností toho, kým je, a vy s ním nedržíte krok, chce se vám ho kritizovat a říkat: “Nějak si o sobě moc myslí. Je egoistický.”

spiral_galaxy_4-wallpaper-1920x1080

Chceme, abyste přijali důležitost této lidské osobnosti. Lidská osobnost, co není v souladu se zdrojem, se dobře nebaví. Ale lidská osobnost v souladu se zdrojem ano. Když jste takto v souladu a s touto jasností a věděním, proudí vámi silná energie, a lidé, kteří s tím nedrží krok, to nikdy nepochopí a celé myšlence ega přiřadí negativní význam.

Slibujeme vám, že kdybyste neměli v úmyslu zde na Zemi přijít a mít osobnost, a plně fungovat, prosévat a třídit a rozhodovat se za sebe… nenapadá nás nic egoističtějšího než přijmout velkolepost vortexu, který jste vytvořili, a pak se s ním sladit a nechat ho zhmotnit, aby to všichni viděli.

Líbil se vám článek a video? Níže můžete přispět libovolnou částkou a podpořit tak mě jako překladatele. Umožní mi to Vám poskytovat více obsahu a pravidelněji. Děkuji. Více se dozvíte ZDE.

Přispějte

Vyberte způsob daru
Kontaktní údaje

Please enter offline donation instructions in this form's settings.

Dar celkem: 100.00Kč

Překlad: Dajw

 

Líbil se vám článek a video? Přispěním libovolné částky níže podpoříte tvorbu překladů i chod stránek. Oceňuji vaše dary.

Přispějte

Vyberte způsob daru
Kontaktní údaje

Please enter offline donation instructions in this form's settings.

Dar celkem: 100.00Kč

Čtěte také

Přichází první myšlenka nebo pocit?

Abraham v tomto videu popisuje vztah mezi našimi myšlenkami a myšlenkami našeho Zdroje.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *