Abraham Hicks – Nulová očekávání

Líbí se vám překlady a moje tvorba? Můžete mě ZDE podpořit. Jakýkoliv příspěvek oceňuji. Děkuji

Přepis (video na konci):

Host: V době po plavbě jsem zažil hlubokou zkušenost a lekci v cítění a vyzařování…

Abraham: Lekce ve smyslu, že jste se něco naučil, nebo ve smyslu, že někdo na vás projektuje něco, co chce, abyste se naučil?

Host: Lekce, kterou jsem se naučil. Lekci, do které jsem se vcítil s ohledem na bezpodmínečnou lásku k někomu druhému.

Abraham: Dobře, my jen nepoužíváme slovo lekce, protože obvykle značí, že nějaký učitel se vám snaží vnucovat znalosti, a tak to není. Lekce znamená vystavení se životu, který mi pomohl něco pochopit.

Host: Přesně tak. Zajímá mě, jestli byste mohli objasnit, jak žít v přítomném okamžiku, jak se řídit inspirací, žít tento emočně silný život, a přesto mít nulová očekávání o výsledku.

Abraham: Nechceme, abyste měl nulová očekávání o výsledku, protože víte příliš mnoho. Chápete vesmírné zákony. Víte, že jste rozený stvořitel. Víte, že jste si do vortexu dal různé věci. Víte, že potenciál je obrovský. Každý den vám připomíná, co chcete. Nepobízíme vás, abyste se pokoušel o nemožné a mít nulová očekávání o výsledku. Protože výsledek očekáváte.

Chceme, abyste se cítil uspokojeně s výsledkem, jak se objevuje. Abyste byl uspokojen s částí výsledku, který se nyní objevuje. Výsledkem je nyní možná nápad… přijetí myšlenky. Možná je výsledkem impuls. To je výsledek. Říkáme, že to nikdy nedokončíte… neexistuje žádný konečný výsledek. Existuje spousta věcí, které můžete po cestě očekávat. Ne nulová očekávání. Očekávám, že to bude zábava, a že v tom budu lepší. Očekávám, že se mi to bude líbit, že budu uspokojen, že potkám podobně smýšlející lidi.

canyonlands_cave_sunset-wallpaper-1366x768

 

Očekávám, že se budu více bavit s někým jiným než sám. Očekávám, že se v tom velmi zlepším, že získám lepší kontrolu nad svou vibrační rovnováhou. Očekávám, že se zítra probudím s lepším pocitem než dnes ráno. Očekávám, že mé tělo bude v dobrém stavu. Očekávám, že má vitalita bude odrážet mé myšlenky. Očekávám, že tento život budu milovat. Očekávám, že dnes budu mít dobrou konverzaci s Abrahamem a během přestávky si dám lahodný oběd.

Očekávání jsou úžasnou částí vašeho potěšení. Váš celý vortex je očekáváním! Váš celý vortex je očekávání.

Host: Existuje vyjasňující zkušenost z hlediska objevení nově nalezené touhy a vypuštění té nové touhy.

Abraham: Esther nedávno objevila to, co považovala za novou touhu, a jak se jí dále zabývala a byla na ni připravena, ta touha vyšuměla a rozčílilo ji to a narušilo její rovnováhu. Ale když jí to narušilo rovnováhu, přimělo ji to vypustit více raket touhy, a asi po týdnu se ukázalo, že to byla skvělá objasňující zkušenost, za kterou byla velmi vděčná. Ale během procesu odvíjení to bylo nepříjemné.

Čtěte také:  Jak funguje zákon umožňování

Host: To je krásné.

 

Líbil se vám článek a video? Přispěním libovolné částky níže podpoříte tvorbu překladů i chod stránek. Oceňuji vaše dary.

Přispějte

Vyberte způsob daru
Kontaktní údaje

Please enter offline donation instructions in this form's settings.

Dar celkem: 100.00Kč

Čtěte také

Přichází první myšlenka nebo pocit?

Abraham v tomto videu popisuje vztah mezi našimi myšlenkami a myšlenkami našeho Zdroje.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *