Kdo je Abraham?

Kdo je to vlastně ten Abraham?

Logická otázka, na kterou není jednoduchá odpověď. Nebo ano? Tak dobře, zkusíme to – Abraham jsou nekonečná inteligence, která zná odpověď na každou otázku. Uspokojila vás tato odpověď? Patrně ne, protože spolu s ní se ve vás okamžitě zrodilo mnoho dalších otázek. Ale na tyto otázky už vám jistě odpoví sami Abraham.

My vám o nich ještě prozradíme, že za dobu svého působení získali spoustu označení a jmen. Lidé jim říkají třeba Velcí učitelé, Úžasní mistři vesmíru atd.  Abraham sami sebe popisují jako Skupinové vědomí z nefyzické dimenze, které pomáhá lidem jako jejich duchovní učitel a rádce. Také vám prozradíme, že je budete buď milovat anebo nenávidět, ale myslíme, že si vyberete to první /jinak byste se totiž nikdy nedostali na tuto stránku/.

Abraham k nám promlouvají prostřednictvím zajímavé ženy jménem Esther Hicks, která má zvláštní schopnost se na ně napojit. Po napojení na energii Abraham Esther překládá bloky myšlenek, které jí Abraham sdělují. Již od roku 1986, tedy více než 30 let komunikují Abraham se svým okolím a za tuto dobu si vybudovali velkou řadu příznivců.  Esther Hicks a její manžel Jerry postupně shrnovali informace získané od Abraham do knih, které se staly světovými bestsellery. Vzhledem k tomu, že se manželé již od prvního spojení s energií Abraham začali pečlivě zaznamenávat veškeré interakce s nimi, podařilo se jim vytvořit patrně největší archiv komunikace s nefyzickou inteligencí v historii lidstva.

Informace od Abraham, označované jako Abrahamovo učení pracuje s fenoménem tzv. Zákona přitažlivosti. Ten je dle Abraham hlavním vesmírným zákonem a vše ve vesmíru je mu podřízeno. Ve svém učení jdou Abraham ohledně Zákona přitažlivosti velmi do hloubky. Přinášejí nám velmi detailní a konkrétní návody jak začít využívat Zákon přitažlivosti ve svůj prospěch a nacházet díky němu odpovědi na otázky duchovní i materiální povahy.

Esther Hicks se již od počátku interakce s Abraham věnuje pořádání živých seminářů, které probíhají zejména v USA.  Na těchto hojně navštěvovaných seminářích se Esther v přímém přenosu spojuje s Abraham a zve k sobě na pódium vybrané diváky. Ti zde mají možnost  položit Abraham jakoukoliv otázku. Žádná otázka není nevhodná nebo tabu, na otázky diváků pak Abraham brilantně odpovídají.

Na našem webu a youtube kanálu najdete již více než 500 otitulkovaných videí z workshopů Abraham Hicks s českým překladem. Workshopy pokračují a nová videa stále přibývají. Sledujte nás na youtube a  staňte se našimi fanoušky na facebooku.

 

Crazy Woman 2018

Líbí se Vám naše články a videa? Přispěním libovolné částky podpoříte vznik dalšího obsahu, který by bez Vašich darů nemohl vzniknout.

 

8 komentářů

 1. Jsou – Jsme prostě skvělý … 😉

  Děkuji! 🙂

 2. děkuji, krása, cítím Zdroj při čtení těchto slov a je to dobrý pocit 🙂

  • Zdravim je nějaká skupina lidí,kteří se timto učením zabývají s kym se dá popovidat? Děkuji předem za informace. Karel

   • Hezký den Karle, také by mne zajímala skupina lidí, kteří jdou tímto směrem, tedy popovídat si s někým, kdo se o toto učení zajímá. Pokud se Vám už někdo ozval, myslíte, že bych mohla také do kroužku :-), děkuji a přeji všem hezký večer plný vortexu -). Jarka

 3. Přeji krásný den, poradíte mi jak se zaregistrovat na tyto stránky? Jsem vděčná za překlady videí, moc děkuji:) . S láskou Ivana

  • Zdravím,rád bych se také zaregistroval,pokud máte informace,prosím o zdeleni. Děkuji predem 🙂

   • Dobrý večer Karle, není nutné se nějak registrovat sem na web. Přístupy jsou zcela volné, web funguje z dobrovolných příspěvků návštěvníků. Můžete se přihlásit k odběru novinek na našem youtube kanálu:

    https://www.youtube.com/channel/UC6CZmgMwV8VFXCOyqCmSBfA?view_as=subscriber.

    Odběr novinek má takovou výhodu, že jakmile zveřejníme na kanálu nové video, přijde vám na něj odkaz do emailové schránky. Pěkný večer.

    • Dobrý den,děkuji Vám za informaci. To jsem moc rád,že je vše přístupné. Ihned se přihlásim k novinkám. Prosím ještě,jsou nějaká setkání,kde si člověk může popovídat s lidmi,kteří se o toto učení zajímají? Děkuji a přeji krásný den plný úsměvu . .:-)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *