Kdo je Abraham?

Kdo je to vlastně ten Abraham?

Logická otázka. Abraham jsou nekonečná inteligence, která zná odpověď na každou otázku. To je asi nejjednodušší slovní spojení které mne napadá jako odpověď.

Kdo je ještě neznáte, tak vězte že za dobu své působnosti na planetě Zemi  získali spoustu označení a jmen. Lidé jim říkají Velcí učitelé, Úžasní mistři vesmíru apod.  Abraham však sami sebe popisují jako Skupinové vědomí z nefyzické dimenze, které zde působí jako náš duchovní učitel a rádce.

Abraham k nám promlouvají k prostřednictvím sympatické ženy jménem Esther Hicks. Ta má zvláštní schopnost se na ně napojit. Již od roku 1986, tedy více než 30 let nám tak Abraham díky Esther promlouvají a sdělují mnoho užitečných informací.  A jsou to informace velice zajímavé, které bourají hranice všeho na co jsme znali a na co jsme byli dosud zvyklí.

Esther Hicks a její manžel Jerry postupně shrnovali informace získané od Abraham do knih, které se staly světovými bestsellery. Soubor informací, známých jako Abrahamovo učení pracuje zejména s fenoménem tzv. Zákona přitažlivosti, který je dle Abraham hlavním vesmírným zákonem. Ve svém učení jdou Abraham velmi do hloubky a dávají nám konkrétní návody jak Zákon přitažlivosti využívat ve svůj prospěch a vytvářet díky němu úspěch a prosperitu v našich životech.

Mimo psaní knih se Esther v současnosti věnuje pořádání seminářů zejména v USA.  Na těchto seminářích se Esther v přímém přenosu napojuje na energii Abraham a poté zve k sobě na pódium vybrané diváky. Ti zde mají možnost  položit Abraham jakoukoliv otázku, žádná otázka není nevhodná nebo tabu.  Na otázky diváků pak Abraham brilantně odpovídají.

Již více než 500 videí z workshopů Abraham Hicks v podání Esther Hicks najdete zde na našem webu s českými překlady a také zde na našem youtube kanálu:https://www.youtube.com/channel/UC6CZmgMwV8VFXCOyqCmSBfA?view_as=subscriber

Sledujte nás na youtube a  staňte se našimi fanoušky na facebooku. Workshopy pokračují a nová videa stále přibývají.

Copy:  Crazy Woman 2018

Líbí se Vám naše články a videa? Přispěním libovolné částky podpoříte vznik dalšího obsahu, který by bez Vašich darů nemohl vzniknout.

8 komentářů

 1. Jsou – Jsme prostě skvělý … 😉

  Děkuji! 🙂

 2. děkuji, krása, cítím Zdroj při čtení těchto slov a je to dobrý pocit 🙂

  • Zdravim je nějaká skupina lidí,kteří se timto učením zabývají s kym se dá popovidat? Děkuji předem za informace. Karel

   • Hezký den Karle, také by mne zajímala skupina lidí, kteří jdou tímto směrem, tedy popovídat si s někým, kdo se o toto učení zajímá. Pokud se Vám už někdo ozval, myslíte, že bych mohla také do kroužku :-), děkuji a přeji všem hezký večer plný vortexu -). Jarka

 3. Přeji krásný den, poradíte mi jak se zaregistrovat na tyto stránky? Jsem vděčná za překlady videí, moc děkuji:) . S láskou Ivana

  • Zdravím,rád bych se také zaregistroval,pokud máte informace,prosím o zdeleni. Děkuji predem 🙂

   • Dobrý večer Karle, není nutné se nějak registrovat sem na web. Přístupy jsou zcela volné, web funguje z dobrovolných příspěvků návštěvníků. Můžete se přihlásit k odběru novinek na našem youtube kanálu:

    https://www.youtube.com/channel/UC6CZmgMwV8VFXCOyqCmSBfA?view_as=subscriber.

    Odběr novinek má takovou výhodu, že jakmile zveřejníme na kanálu nové video, přijde vám na něj odkaz do emailové schránky. Pěkný večer.

    • Dobrý den,děkuji Vám za informaci. To jsem moc rád,že je vše přístupné. Ihned se přihlásim k novinkám. Prosím ještě,jsou nějaká setkání,kde si člověk může popovídat s lidmi,kteří se o toto učení zajímají? Děkuji a přeji krásný den plný úsměvu . .:-)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *