Kdo je Abraham?

Kdo je to vlastně ten Abraham?

Logická otázka, na kterou není jednoduchá odpověď. Nebo ano? Tak dobře, zkusíme to – Abraham jsou nekonečná inteligence, která zná odpověď na každou otázku. Uspokojila vás tato odpověď? Patrně ne, protože spolu s ní se ve vás okamžitě zrodilo mnoho dalších otázek. Ale na tyto otázky už vám jistě odpoví sami Abraham.

My vám o nich ještě prozradíme, že za dobu svého působení získali spoustu označení a jmen. Lidé jim říkají třeba Velcí učitelé, Úžasní mistři vesmíru atd.  Abraham sami sebe popisují jako Skupinové vědomí z nefyzické dimenze, které pomáhá lidem jako jejich duchovní učitel a rádce. Také vám prozradíme, že je budete buď milovat anebo nenávidět, ale myslíme, že si vyberete to první /jinak byste se totiž nikdy nedostali na tuto stránku/.

Abraham k nám promlouvají prostřednictvím zajímavé ženy jménem Esther Hicks, která má zvláštní schopnost se na ně napojit. Po napojení na energii Abraham Esther překládá bloky myšlenek, které jí Abraham sdělují. Již od roku 1986, tedy více než 30 let komunikují Abraham se svým okolím a za tuto dobu si vybudovali velkou řadu příznivců.  Esther Hicks a její manžel Jerry postupně shrnovali informace získané od Abraham do knih, které se staly světovými bestsellery. Vzhledem k tomu, že se manželé již od prvního spojení s energií Abraham začali pečlivě zaznamenávat veškeré interakce s nimi, podařilo se jim vytvořit patrně největší archiv komunikace s nefyzickou inteligencí v historii lidstva.

Informace od Abraham, označované jako Abrahamovo učení pracuje s fenoménem tzv. Zákona přitažlivosti. Ten je dle Abraham hlavním vesmírným zákonem a vše ve vesmíru je mu podřízeno. Ve svém učení jdou Abraham ohledně Zákona přitažlivosti velmi do hloubky. Přinášejí nám velmi detailní a konkrétní návody jak začít využívat Zákon přitažlivosti ve svůj prospěch a nacházet díky němu odpovědi na otázky duchovní i materiální povahy.

Esther Hicks se již od počátku interakce s Abraham věnuje pořádání živých seminářů, které probíhají zejména v USA.  Na těchto hojně navštěvovaných seminářích se Esther v přímém přenosu spojuje s Abraham a zve k sobě na pódium vybrané diváky. Ti zde mají možnost  položit Abraham jakoukoliv otázku. Žádná otázka není nevhodná nebo tabu, na otázky diváků pak Abraham brilantně odpovídají.

Na našem webu a youtube kanálu najdete již více než 500 otitulkovaných videí z workshopů Abraham Hicks s českým překladem. Workshopy pokračují a nová videa stále přibývají. Sledujte nás na youtube a  staňte se našimi fanoušky na facebooku.

 

Crazy Woman 2018

Líbí se Vám naše články a videa? Přispěním libovolné částky podpoříte vznik dalšího obsahu, který by bez Vašich darů nemohl vzniknout.

 

24 komentářů

 1. Jsou – Jsme prostě skvělý … 😉

  Děkuji! 🙂

 2. děkuji, krása, cítím Zdroj při čtení těchto slov a je to dobrý pocit 🙂

  • Zdravim je nějaká skupina lidí,kteří se timto učením zabývají s kym se dá popovidat? Děkuji předem za informace. Karel

   • Hezký den Karle, také by mne zajímala skupina lidí, kteří jdou tímto směrem, tedy popovídat si s někým, kdo se o toto učení zajímá. Pokud se Vám už někdo ozval, myslíte, že bych mohla také do kroužku :-), děkuji a přeji všem hezký večer plný vortexu -). Jarka

 3. Přeji krásný den, poradíte mi jak se zaregistrovat na tyto stránky? Jsem vděčná za překlady videí, moc děkuji:) . S láskou Ivana

  • Zdravím,rád bych se také zaregistroval,pokud máte informace,prosím o zdeleni. Děkuji predem 🙂

   • Dobrý večer Karle, není nutné se nějak registrovat sem na web. Přístupy jsou zcela volné, web funguje z dobrovolných příspěvků návštěvníků. Můžete se přihlásit k odběru novinek na našem youtube kanálu:

    https://www.youtube.com/channel/UC6CZmgMwV8VFXCOyqCmSBfA?view_as=subscriber.

    Odběr novinek má takovou výhodu, že jakmile zveřejníme na kanálu nové video, přijde vám na něj odkaz do emailové schránky. Pěkný večer.

    • Dobrý den,děkuji Vám za informaci. To jsem moc rád,že je vše přístupné. Ihned se přihlásim k novinkám. Prosím ještě,jsou nějaká setkání,kde si člověk může popovídat s lidmi,kteří se o toto učení zajímají? Děkuji a přeji krásný den plný úsměvu . .:-)

     • Dobrý den, můj názor je tento: texty jsou neohrabané zřejmě jako je neohrabaný originál. Vše se dá kultivovat a hlavně zkrátit v zájmu srozumitelnosti. Tento duchovní tyátr je v cizině především byznys. Stačí si zapamatovat jediné: buďme vděčni za vše, co máme. S vděčností začněme den, poděkujme za ráno že jsme se vůbec probudili, že máme co jíst, pokud jsme masožravci, poděkujme zvířeti že se pro nás obětovalo. Pokud se udržíme na vlně vděčnosti, budeme lépe zvládat divadlo života a budou se nám otevírat dveře k dalším možnostem. Přestaneme tlačit vodu do kopce, ale povezeme se na vlně. Vděčnost je nejsilnější platidlo ve vesmíru. Vděčnost – vortex. A nemusíte už číst ani bibli.

     • No právě, Ludmilo, ale než se člověk dostane na určitou úroveň vědomí, tak jsou texty od Abrahama VELMI přínosné na cestě vlastní transformace. Asi nemá smysl řešit, jestli učivo z 2. třídy ZŠ je pro středoškoláka v tu chvíli smysluplné a nebude hodnotit, že už by všichni měli být na jeho úrovni… Jsem moc ráda, že tento web existuje a děkuji všem překladatelům, kteří věnují svůj čas pro podle mne užitečné práci. Děkuji 🙂

     • Dobré přirovnání k učivu ve škole. Jen bych upřesnil: Abraham není učivo 2. třídy. Je to doktorské studium.
      Pro někoho, komu však stačí do života základka, tohle může znít jako tyátr. Neohrabanost textů a nekultivovanost a nesrozumitelnost? Ano, je to přece doktorské studium. Pro někoho se základkou, se to tak musí jevit. Jde tu o rozdílné paradigma, chápání věcí. To je vždy na začátku zkoumání a nabírání zkušeností nesrozumitelné.
      Chápete důsledky labužení si na vlně vděčnosti, to je skvělé. Oproti Abrahamovi to ale stále je první třída základky 😉

 4. Nedělejme z toho vědu… Hodně doktorandů má těžký život a hodně lidí bez vzdělání si užívá radosti tohoto světa 😀

  • Bohužel si teď dosti protiřečíte. Mít doktoranturu v tom, co učí Abraham přímo znamená, že si užíváte radosti tohoto světa a zároveň chápete, co je skutečná příčina toho, že Vám vše vychází. A umíte tomu jít záměrně naproti.
   Spousta lidí si užívá radosti tohoto světa, protože tak jednají pouze intuitivně.
   Každopádně vědět jak a proč to funguje a mít záměrné zkušenosti dává člověku k dispozici mnohem více, než byste tušil 😉

  • Ludmilo říkáte ,,texty jsou neohrabané,je to tyátr……….,, Každý má o vděčnosti asi jinou představu 🙂

 5. Dobrý den, ráda bych se přidala s poděkováním, za pro mě úžasné články.Pokud člověk sleduje pozorně, jsou to témata jdoucí do větší a větší hloubky.Pokud se něco opakuje, je to dle “opakování matka moudrosti” také přínos.
  Jestli to někomu připadá jako blábol, může s volností přejít na jiný web. Základem života je SVOBODA. :-):-)

 6. Wilibald M. Bolatzky

  Devět otázek a odpovědí ze své téměř jednohodinové vize, kterou mám podepřenou výpočty, 2 analýzami, více jak 500 citáty a krátkými články, a několika videí.

  1-Z čeho jsme? Jsme z pocitu myšlenky na Lásku.
  2-Odkud jsme přišli? Přišli jsme z geometrického bodu.
  3-Co tu chceme? Hrajeme divadlo.
  4-Kam směřujeme? Směřujeme do etického Ráje, který je 12 000 krát větší než je naše Země a je celý nádherný. Tam odletíme jako rajské bytosti, které si nosíme jako sebe sama ve svých čelech. Odletíme i s výbavou, spočívající v krásném domě se zahradou a dvojmístném letadélku bez křídel pro každou rajskou dvojici-krásná sedmnáctiletá dívka a mladík s IQ 12 000.
  5-Co tam budeme dělat? Budeme užívat etického Ráje a cestovat v čase v celém vesmíru.
  6-Kdo to všechno zařídil? Vše zařídila Matka Příroda – Bohyně Marie jako filosofka a technička.
  7-S čím pracovala? Pracovala se speciálním počítačem, který ona sama vymyslela.
  8-Jak pracovala? Pracovala jako sen.
  9-Co to všechno má za smysl? Štěstí pro 12 000 000 002 rajských bytostí.
  Profesor MUDr. Stanislav Grof píše ve své knize Dobrodružství sebeobjevování: setkal jsem se přibližně se stovkou jasnovidců, kteří se shodují v jednom: stojíme na rozcestí, z kterého vedou dvě cesty. Jedna je sebezničení, druhá vede k tomu, že rozdíl mezi dnešním člověkem a tím budoucím bude takový, jaký je dnes mezi primátem a člověkem.
  Profesor Stanislav Grof vedl psychiatrický výzkum v Maryland Psychiatric Research Centre
  “Nekonečný je vesmír a lidská hloupost, ale s tím vesmírem si nejsem tak docela jist.”
  Albert Einstein (1879-1955), německý fyzik a filosof, NC (1921)

 7. Ahoj všem, již několik let se zajímám o vše možné na téma duchovního souladu a uvědomění si, že každý z nás je strůjcem veškerých věcí ve svém životě. S přečtením knížek a sledováním videí od Abraham-Hicks jsem se posunul o další úroveň dál a jsem za to moc vděčný.
  Zajímá mě však jedna věc, na kterou jsem nikde nenalezl odpověď – JAKÝ JE ROZDÍL MEZI SPÁNKEM A MEDITACÍ?
  Pokud během spánku uzavíráme vzniklou mezeru mezi naším fyzickým a nefyzickým já, taktéž během meditace uzavírame mezeru, v čem je tedy rozdíl a proč se doporučuje meditovat, přestože meditace je mnohem kratší, než běžný spánek? Čistě teoreticky – proč nedosáhneme stejného souladu při 8 hodinovém spánku, jako kdybychom 8 hodin meditovali?

  • Ahoj, jestli to chápu správně:
   Během spánku neovlivňuješ nastavení podvědomí. Podvědomí je takový filtr, z kterého během spánku stáhneš vědomí a po ránu si na něj postupně zase vzpomeneš.
   Během meditace se však z tohodle filtru nestahuješ, pouze přestáváš svými aktivními negativními myšlenkami blokovat “higher mind”(nefyzické já), aby podvědomí přeprogramovával.

   • Vem si třeba negativní sny. Ty slouží k tomu, aby ti pomohly v bdělém stavu objevit negativní přesvědčení v podvědomí.
    Během spánku, když se ti negativní sen zdá, tak to na nastavení tvého podvědomí nemá vliv. Když si pak v bdělém stavu na ten negativní sen vzpomeneš a uvědomíš si, v teré situaci se během dne cítíš stejně jako v tom snu, až teď ti to pomůže se od toho konkrétního neg. přesvědčení odpoutat.
    Výhoda toho pocitu ze sna je ta, že ten pocit je více konkrétní, více specifický, bez dalšího přidaného balastu kolem.

 8. Moje naprosto laická doměnka.:) Když spíme,nejsme si vědomi, tak jako když jsme bdělí,nebo když meditujeme.Ta část mozku,která je používána na to,aby jsme si byli vědomi se aktualizuje,opravuje,takže musí být na krátko vypojena z provozu.V meditaci neni vypojena a používáme ji.Třeba jako některá zvířata co spí na jednu polovinu mozku nastřídačku.Prostě probíhá nějaký servic ,který v bdělém stavu neprobíhá.:)

 9. A abraham říká,že ve spánku se zastaví všechen spád,ale ráno je zas tam ,kde jsme ho zanechali večer.Když usneme naštvaní sny pokračují v nastavené vibraci a ráno myšlenky taky,ale spád ohledně zákona přitažlivosti se asi zastavil.Proto asi abraham říká,že hned po probuzení múže být snažší trochu upravit myšlení .Při meditaci se vibrace mění a reaguje na ní zákon přitažlivosti hned. asi právě proto,že tam je to vědomí.Asi si chceme být vědomi toho co se svou vibrací děláme.Taky v tom nemám moc jasno 🙂

 10. Pro mě to vypadá tak,jakoby jsme při spánku netvořili realitu,nebo jak to napsat,protože realitu tvoříme (překládáme vibrace) ,aby jsme si je prožívali.Při meditaci tvoříme (spíše umožnujeme si prožívat něco)a je aktivní ten zákon přitažlivosti. Ve spánku si sice taky múžeme prožívat sen,ale neni celou dobu spánku a asi jen tak dobíhá spád zákona přitažlivosti než ,že by byl aktivován.Jako kdyby se zastavil a ráno byl už slabší.:)

 11. Ahoj, dali někdy Abraham odpověď na to, proč mnoho lidí přichází na svět s vrozenými fóbiemi, respektive proč a kdy si tito lidé dali do svého vortexu extrémní strach z pavouků, stísněných prostor, z výšek, tmy atp.? A jak takový lidé mohou v pohodě záměrně dělat,mít nebo být vším, co vesmír nabízí i v situacích, kdy zažívají svou fobii?

 12. Magda Trnková

  Stále jsem nepochopila, může mi někdo vysvětlit, co je to ten vortex ?
  Budu vděčná. Děkuji.
  Magda

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *