Abraham Hicks – O alergiích

Líbí se vám překlady a moje tvorba? Můžete mě ZDE podpořit. Jakýkoliv příspěvek oceňuji. Děkuji

Přepis (video na konci):

Host: Mou další otázkou je…  Někdy v posledních 10 letech jsem získala alergie, které jsem nikdy neměla. Nějak jsem si je k sobě přitáhla. Občas se přichytnu, jak říkám: Jsem alergická na tohle a na toto. Ale myslím na to a říkám… chci ta slova otočit, nebo posunout, abych se těch alergií zbavila.

Abraham: Vždy oceňujeme, když člověk na pódium přijde se dvěma, třema nebo čtyřma otázkama, protože téměř vždy jsou o té stejné věci. Ohledně emocí jsme vás právě pobídli, abyste čmuchali, dokud nenajdete nejlepší cestu. Doporučujeme vám to i ohledně alergií. Čmuchejte… Čmuchejte…”Tohle to zhoršuje? Tady to není tak špatné.” Čmuchejte. Je to to stejné. Postupně si vibračně vyčmucháte cestu do tak dobře pociťujícího místa, že budete schopná kontrolovat prostředí kolem sebe, nebo ještě lépe, vaši reakci na okolní prostředí. Mnohem lépe řečeno.

sunflowers_15-wallpaper-1366x768

Neměla byste kontrolovat okolní prostředí, ale svou reakci na to prostředí. Měla byste kontrolovat svou reakci na své okolní prostředí. Nemusíte všechny žádat, aby byli dokonalí. Jen se budete starat o svou reakci na jejich dokonalost nebo nedokonalost. To samé platí na tohle. Kolem vás jsou různé věci, které mají potenciál vás trápit, nebo ne. Musíte se připravit, aby vás netrápily. Časem budete moct stát silně kdekoliv jste a řídit se impulzy.

A úplně vzadu v místnosti je vždy někdo, kdo řekne: “Mohu tedy pít bělidlo?” My říkáme: Zkuste to. Dejte nám vědět, jak to šlo. Pokud to nevyjde, tak to neopakujte.

Host: Nikdy mě nenapadlo to stejné myšlení uplatnit na…

Abraham: Na vše. Na vše. Vyčmuchejte si svou cestu.

Host: Není to o tom vyčmuchat alergie, ale vyčmuchat něco, z čeho mám dobrý pocit.

Abraham: Ano.

Host: Dobře.

most_beautiful_sunsets_in_the_world-wallpaper-1366x768

Abraham: Jinými slovy stejně tak, jak nenávistná myšlenka vám dává náznak, díky kterému víte, že jste na špatné cestě, když na něco máte reakci, je to náznak, že jste na špatné cestě.

Rozdíl v něčem jako jsou alergie, kdy se snažíte vyhnout nějakému jídlu, nebo se vyhnout větrné bouři, nebo se vyhnout určité rostlinné vůni, je ten, že chceme, abyste to vše vzala na vibrační úroveň, protože vše je vibrační. Lidé neustále zjišťují, že když přijdou na kloub tomu, co je skutečně trápí, symptomy ostatních věcí, které je trápí, zmizí, protože to nikdy nebylo o tom druhém. Ta věc, na kterou jste byla alergická, byla jen cestou nejmenšího odporu, aby vám ukázala váš vibrační nesoulad.

Čtěte také:  Abraham Hicks - Myšlenkou vytvarované fyzické tělo

Kýcháte… někdo se zeptá: Jsi na něco alergická? Vy řeknete: Ano, na negativní myšlenky. Oni řeknou: Ne, vážně. Jsi na něco alergická? Vy na to: No, jsem zdánlivě alergická na tuto věc, kvůli které kýchám, ale hádám, že je za tím něco víc. Raději než abych se umístila do bubliny, kde není nic, co by mě mohlo nepříznivě ovlivnit, nebudu už žít podmínečný život, najdu svou stabilitu a rozjedu své kolo na tak vysokou rychlost, že cokoliv, co s ním není vibračně v souladu, se od něj odrazí. Žiju v bezkýchací zóně. Velmi dobré.

Host: Moc vám děkuju.

Líbil se vám článek a video? Níže přispěním libovolné částky podpoříte překlady a provoz této stránky. Umožní mi to Vám poskytovat více obsahu. Každý příspěvek oceňuji. Děkuji.

 

Líbil se vám článek a video? Přispěním libovolné částky níže podpoříte tvorbu překladů i chod stránek. Oceňuji vaše dary.

Přispějte

Vyberte způsob daru
Kontaktní údaje

Please enter offline donation instructions in this form's settings.

Dar celkem: 100.00Kč

Čtěte také

Abraham Hicks – Jak vibrace jídla ovlivňuje tělo?

Host: Zdravím, Abrahame. Jsem moc ráda, že tu jsem. Před 10 lety mi o vás …

7 komentářů

 1. Úžasně řečeno ” vyčmuchejte si svoji cestu” praktikuji to už delší dobu, když je v mém těle něco nepohodlné, nebo bolí, řeknu si : á probýhá přestavba paráda , bourá se a staví se nové zdraví :-), dost mi to funguje.

 2. to ý je jen přestavba 🙂

 3. O alergiích bych mohla psát knihy… 🙂

  Jako malé mi bylo řečeno, že jsem alergická na to a to. Na jednu stranu jsem se cítila něčím zajímavá, na druhou stranu jsem okamžitě cítila rozladění ze slov “to áš na celý život”.

  Nespočet léků, kapání a injekcí do ramene uběhlo k době, kdy jsem se rozhodla se vyléčit naplno a ze dne na den přestala chodit k alergoložce. V té době jsem věřila samoléčbě vodou, tak jsem začala víc pít, dbát o svou životosprávu…

  Časem jsem na alergie zapomněla. Objevují se mi pouze a jedině tehdy, když si jednou za rok vzpomenu: “A hele, jsem tenhle rok ještě neměla žádnou reakci…” A bum, téhož dne se mi něco objeví 🙂 než to zase odezní do ztracena a nicoty…
  Dokonce až do takové míry, kdy z původního stavu (dusivý kašel jen v přítomnosti kočky) nyní s jednou číčou žiju v lásce a ocenění, jaké je to boží zvíře…

  Ze začátku jsem měla náznak reakce na tuto kočku, ale rozhodla jsem se, že mi tato zkušenost za to stojí a že to prostě zvládnu za jakoukoliv cenu.
  Teď už ani při poškrábání mi ta rána moc nenabobtná, spíš vlastně vůbec 🙂

  Alergie jsou jako vešketé ostatní nedostatky těla, imaginární. Když jsem to dokázala já, zvládne to každý.

  • Díky za sdílení – to je super, jak to máš tohle odzkoušený na vlastní kůži, a že tak víš, že to funguje. Není nad vlastní zkušenost. 🙂

  • Děkuji za osobní zkušenost předanou ostatním.Také přidávám svou, obdobnou. Také lékařem diagnost.alergie, také silné rekce při kontaktu se zvířaty a dlouhodobě kašle,rýma,testy alergie potvrdily.Také jsem si po pár letech řekla,k lékaři už chodit nebudu a vytěsnila to :-). Nejen,že potíže vymizely, ale…letos jsem po 7 letech k alergolog.zašla..a testy dopadly výborně,alergie žádná. Lékař byl v údivu,jak je to možné. Takže inspirace pro některé z Vás…přeji hodně pozitivního ve Vašich myslích 😉

 4. I já si musela “vyčmuchat” novou cestu. Alergiį jsem měla na 8 různých věcí – a ignorovala to nabalování na další a další. Až mi jednou došly léky a já si řekla, že si další napsat už nedám. Denně asi 100 – 200 x si opakuju věty typu:
  JÁ JSEM BYTOST FIALOVÉHO PLAMENE. JÁ JSEM ČISTOTA A DOKONALÉ ZDRAVÍ. JÁ JSEM PŘÍTOMNOST DOKONALÉHO ZDRAVÍ. JÁ JSEM ROVNOVÁHA, HARMONIE…atd. atd.
  Takové ty mocné Já Jsem mantry. Funguje to, aby ne, když si člověk připomíná stále kým opravdu je.
  🙂

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *