Abraham Hicks – O dobrém pocitu a dosahování toho, co chceme

Líbí se vám překlady a moje tvorba? Můžete mě ZDE podpořit. Jakýkoliv příspěvek oceňuji. Děkuji

Přepis (video na konci):

Chápu, že to jediné,  co je pro mě nezbytné, abych žil šťastně až na věky, je neustále definovat, co chci, a věřit, že to, co chci, může být. Dokud budu dělat tyto dvě věci, nekonečné důkazy mi ukážou cestu, jak se z místa, kde jsem,  dostat tam, kde chci být. Pokud se usmířím se skutečností,  že stojím tam, kde ještě nechci být, ale že to, kde chci,  se nachází přede mnou, tak tam, kde jsem, budu uspokojený,  protože existuje další věčné, kde chci být. Vše se to vrací k tomu,  jak se cítím tady a teď. Rezonuji se svým vnitřním  zdrojem, nebo ne? O tom to je.

Na vašem místě bychom každý den  vyhledávali věci, které chceme vidět. Psali bychom si seznam věcí,  které ještě nepřišly do našeho života. Pokud bychom žili v domě,  který je v některých ohledech uspokojivý, hledali bychom způsoby,  jak by ho šlo zlepšit. Pokud bychom s lidmi měli uspokojující konverzace, hledali bychom způsoby,  jak ty konverzace udělat více uspokojující. Pokud jsme uspokojeni z toho,  jak na nás naše děti reagují, hledali bychom způsoby, jak najít více  uspokojení z toho, jak na nás naše děti reagují.

Nikdy bychom nepřestali sahat  po něčem víc. A to záměrně. Společně se záměrným  usilováním po něčem víc bychom přidali tato mocná slova, a říkali  bychom si je, dokud bychom si je nevžili. Vše mi vždy vychází. Vše mi vždy vychází. Vše mi vždy vychází. Vše mi vždy vychází. Věci mi vždy vychází. Věci mi vždy vychází. Věci mi vždy vychází. Vše mi vždy vychází. Jelikož mi věci vždy vychází, a jelikož vím, že věci mi vždy vychází, jaké další věci bych rád definoval,  které bych rád, aby mi vycházely? Jelikož mi věci vždy vychází, chci svou pozornost nasměrovat  směrem k věcem, které chci, aby mi vycházely.

Chci jasněji definovat,  jaké věci chci, aby mi vycházely. Jaké věci? Jaké konkrétní  věci chci, aby mi vycházely? Co by se mnou rezonovalo? Jaké věci by se mnou rezonovaly? Kde bych chtěl mít sebevědomí? Cítím, že jsem veden tam, kam jít. Rád bych měl dobré načasování. Rád bych cítil, že jedu na oblaku  nebo kouzelném koberci hybnosti. Rád bych cítil, jak vesmírné síly  se mnou spolupracují. Rád bych se díval do světa  a cítil, kým jsem. Rád bych měl plný  pocit toho, kým jsem. Rád bych byl tak sjednocený  s plností toho, kým jsem, že přijímám tento svět  v úplnosti, kterou nabízí. Rád bych se díval na tento  svět a oceňoval části, které existovaly dříve,  které vedly k tomu, co je nyní. Rád bych žil v neustálém  stavu oceňování. Rád bych byl ten, co povznáší.

Čtěte také:  Abraham Hicks - Proud hojnosti

bridge_forest-wallpaper-1366x768

Chtěl bych, aby kdokoliv měl  prospěch ze setkání se mnou. Chci, abych se necítil špatně,  když se to nestane. Chtěl bych být na místě, kde nejsem  ani zdaleka ve svém nejlepším stavu, a nevyčítal si to, protože vím, že jako  oceán mám také nárůsty a poklesy. Rád bych kompletně přijímal  sám sebe a všechny ostatní. Rád bych věřil v zákon přitažlivosti  a informace, které mi poskytuje.

Chci být bytost, pro kterou  jsem se narodil. Chci být v tomto fyzickém těle. Chci být vším,  pro co jsem se narodil. Chci se bavit. Chci mít jasnost. Chci cítit energii. Chci se cítit dobře.  Chci se probouzet s těšením se na den. Chci dobře spát. Chci dobře jíst. Chci, aby to ostatní měli také. Chci, aby se lidé cítili dobře.  Rád bych, aby lidé znali svou hodnotu. Rád bych byl na místě, kde mohu lidem  pomáhat poznat jejich hodnotu.

big-sky-sales-the-bright-sun-blue-sky-clouds

 

Nechci, aby to vše přišlo  naráz… jen postupně. Rád bych se naladil  na frekvenci toho, kým jsem a šířil svou radost. Rád bych byl neustále  ve své radosti. Rád bych byl katalyzátorem,  aby se lidé cítili dobře. Rád bych byl takovým katalyzátorem,  aby se lidé cítili dobře, že si ani nevšímám,  kdy se necítí dobře. Rád bych byl tak pravdivý  vůči své vibraci, že cokoliv, co chci, ke mně proudí, a cokoliv, co nechce,  proudí ode mě. Chápu, že na okraji mého  žití bude vždy kontrast. To je ono. Rád bych lépe  kontroloval svůj kontrast.

Rád bych byl lepší  v přijímání kontrastu. Chci, aby kontrast přišel ve formě otázky,  na kterou hledám odpověď, než ve formě problému,  pro který potřebuji řešení. Rád bych, aby světové problémy  byly ode mě tak vzdálené, že jsem schopen  je vidět objektivně. Nechci být v problémech ponořen. Chci být na okrajích problémů. Dostatečně blízko, abych mohl pomoct najít  řešení, ale ne tak ponořen v problému, že se v něm ztratím. Chci vědět, že zdrojová energie  vždy proudí ke mně a skrze mě. Vždy proudí ke mně a skrze mě. Je neustále dostupná.

Chci, abych bez problému přijímal,  že nejsem ve vibrační blízkosti toho proudu. Miluji vědění, že zdroj mě neustále miluje,  i když nejsem s ním vibračně sladěný. Mám rád vědění, že zdroj mi  nikdy není odepřen. Mám rád vědění, že pozitivní  energie mě neustále pozoruje. Mám rád vědění,  že zdroj mi je zaslíbený. Mým záměrem je nyní začít  si více plnit sliby sám pro sebe. Budu se mnohem více bavit. Budu hledat více  důvodů se cítit dobře. Budu o sebe dobře pečovat. Budu nejprve sloužit sám sobě. Budu pečovat o svůj vortex  a dělat cokoliv jiného, na co mám čas.

Čtěte také:  Abraham Hicks: Síla čisté myšlenky aneb Jak se dostat tam, kde chcete

Líbil se vám článek a video? Níže přispěním libovolné částky podpoříte překlady a provoz této stránky. Umožní mi to Vám poskytovat více obsahu. Každý příspěvek oceňuji. Více se dozvíte ZDE. Děkuji.

 

Líbil se vám článek a video? Přispěním libovolné částky níže podpoříte tvorbu překladů i chod stránek. Oceňuji vaše dary.

Přispějte

Vyberte způsob daru
Kontaktní údaje

Please enter offline donation instructions in this form's settings.

Dar celkem: 100.00Kč

Čtěte také

Jak urychlit manifestaci toho, co chceme?

Zde se dozvíte, co je nejdůležitější manifestací a proč vlastně chceme vše, co chceme. A zjistíme, co přestat dělat, abychom urychlili manifestaci toho, co chceme.

1 komentář

  1. …Dajwe, děkuji. Tohle video jsem dřív hodně poslouchala s hudbou jako meditaci, ale jak jsem to slyšela teď znova se začátkem, který tam předtím nebyl… Došla mi spouta věcí ohledně toho, kde teď stojím. A ještě k tomu v tom slyším věci, ke kterým jsem dřív neměla vibrační přístup. Tohle jsem teď potřebovala, děkuji.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *