Je ego náš nepřítel?

Líbí se vám překlady a moje tvorba? Můžete mě ZDE podpořit. Jakýkoliv příspěvek oceňuji. Děkuji

AH: Používejte své ego, abyste našli uspokojení. Nazvěme ego pozorností – fokusem. Nedělejme z něj špatnou věc. Ego je vaše vědomá mysl. Pouze pokud ho nedokážete produktivně zaměřit, můžete ho označovat za negativní věc. Mé ego mě naprogramovalo. /smích/

Nebylo by dnes aktivní, pokud byste ho neobnovovali svými neustálými myšlenkami. Takže vaše přesvěčení s vámi nezůstávají sama od sebe, vy je držíte při životě tím, že jim věnujete pozornost. Takže, programování je celé svépomocné. A děláte ho svépomocí po maličkých kouscích každý den, celý den tím, že jste ochotni snášet i jiné, než pouze uspokojivé myšlenky.

A to je celé. Programování je o tom, že…Moc vás milujeme. /smích/ že jste prostě líní. Příliš líní na to, abyste hledali místo nespokojenosti spokojenost, protože je to snadné. Jenže, později už to snadné není. Později už tomu říkáte programování. Protože si říkáte: Neměl bych myslet na tyto myšlenky, není mi to příjemné. Neměl bych na ně myslet.

Jenže, vy jste to mohli zastavit v rané fázi. A dnes můžete zastavit pokračování toho programování a nebude to trvat déle než 30 nebo 40 dnů a to programování se zastaví. Protože nebudete neustále obnovovat. Dává vám to smysl? Ale lidé kolem vás ho budou chtít obnovovat. Půjdete na rodinnou sešlost a tam. Ach, všichni budou vzpomínat.

Ale vy nemusíte nic vysvětlovat. Protože ta dobrá zpráva je, že ať stojíte kdekoliv, již jste vytvořil více žádání, které vás volá. Zeptáme se vás na pár otázek. Nebo přesněji řečeno, vytvoříme pár prohlášení. A chceme po vás, abyste odpověděl na ty jednoduché otázky tak, zda je pro vás taková myšlenka uspokojivá nebo není. “Neměl jsem dávat výpověď tak brzy”. Uspokojivé nebo ne?

Host: Neuspokojivé.

AH: Takže, proto nic co bychom měli podporovat. “Věci se vždy dějí v můj prospěch.”

Host: Uspokojivé.

AH: “Některé věci mi vycházejí rychleji než jiné.”

Host: Uspokojivé.

AH: “Nemusím být ve velkém časovém presu.”

Host: Uspokojivé.

AH: “Cítím naléhavost.”

Host: To není spokojivé.

AH: “Vše bude OK.”

Host: Uspokojivé.

AH: “Otevírají se nové možnosti.”

Host: Uspokojivé.

AH: “Tohle mi jde opravdu dobře.”

Host: Uspokojivé.

AH: “Někdy jsem v Souladu a přesně vím co dělat.”

Host: Velmi uspokojivé.

AH: “Cítím, že v tomhle mám jasno.”

Host: Uspokojivé.

AH: “Jsem rád, že jsem učinil rozhodnutí.”

Čtěte také:  Jak se zbavit fyzické bolesti

Host: Uspokojivé.

AH: “Vím, že jsem na správné cestě.”

Host: Uspokojivé.

AH: “Postupem času se vše zlepšuje.”

Host: Uspokojivé.

AH: “Nejde to tak rychle.”

Host: Neuspokojivé. /smích/

AH: Takže, neptáme se vás co je pravda a co není. Ptáme se vás, co je v Souladu s tím co chcete a co není v Souladu s tím co chcete. Čili není to zase taková velká práce. Když se ráno vzbudíte tak tam tenhle diskomfort není. Protože jste zaktivovali nějakou hybnou sílu, která vás nese.

A čím více to budete dělat, tím více budete ve stavu přijímání a tím více budete ve stavu přijímání atd. Víte co nejdůležitějšího vám přináší stav přijímání? Ta nejviditelnější věc, kterou vám přináší hezky pevný vztah se stavem přijímání je správné načasování.

Dobré načasování. Správné místo, správný čas. A načasováním myslíme: Setkávání s nápady, setkávání s emocemi setkávání s jinými lidmi a setkávání s opravdu skvělými zážitky. Načasování je faktor setkávání. A stav přijímání je jeho důvodem. Když jdete spát, hybná síla se zastavuje. A jediný důvod proč vstanete špatnou nohou z postele, jak se říká je proto, že máte takový zvyk.

A nebude to trvat dlouho. Opravdu ne moc dlouho a přeměníte tenhle zvyk a začnete vstávat správnou nohou. Všechno co jste kdy chtěl a chcete je jen z jediného důvodu. Myslíte, že se budete cítit lépe, až to budete mít. A tak, tohle je opravdová esence každé touhy, která kdy byla. Dostat se do Souladu se širší perspektivou.

Ale co se tolika lidem stává, je že oni se zaměří na materiální část. A zapomenou u toho na Soulad – což je ta duchovní část. A z toho nemohou být nikdy spokojení. Lidé chtějí znát rozdíly mezi materialismem a duchovnem.

A my jim vysvětlujeme, že duch je vše. A že tento duch záměrně přichází sem, do tohoto prostředí v přední linii se záměrem materializovat se. Je to přirozený proces ducha, rozvíjet se touto cestou a stávat se něčím víc. Myslíte, že byste jako velký tvůrce přišel a bylo vám řečeno:

Jsi tvůrce, ale netvoř. Jsi tvůrce, ale netvoř věci, které jiní uvidí. To je naprosto nelogické, tohle jste nikdy nezamýšleli. Je to nedorozumění. A jediná nespokojenost, která existuje v tomhle vesmíru je nespokojenost, kterou cítí člověk, zde v přední linii tvorby, když jeho život způsobil, že se stal něčím více, než co dovolil sám sobě být.

Čtěte také:  Abraham Hicks - Vaše touhy vám klepou na dveře. Pusťte je dovnitř

Překlad: Crazy Woman 2018

Pokud jste v článku nebo videu našli inspiraci nebo jiný přínos pro svůj život, přispějte prosím finačním darem dle svých možností. Bez Vašich darů by nový obsah na tomto webu nemohl dále vznikat.

Děkujeme!

 

 

Líbil se vám článek a video? Přispěním libovolné částky níže podpoříte tvorbu překladů i chod stránek. Oceňuji vaše dary.

Přispějte

Vyberte způsob daru
Kontaktní údaje

Please enter offline donation instructions in this form's settings.

Dar celkem: 100.00Kč

Čtěte také

Vaše očekávání jsou klíč

Host: Ok, takže co se mi dobře daří, je šířit veselou náladu, prostě to o …

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *