O hněvu

Líbí se vám překlady a moje tvorba? Můžete mě ZDE podpořit. Jakýkoliv příspěvek oceňuji. Děkuji

Host: Všiml jsem si spousty naštvaných lidí, kteří měli opravdu problém… hlavně v…. Víte co? Takže, když jsem to sledoval zkoušel jsem hledat příjemnější myšlenky.

AH: Takže, co pro vás znamená když se díváte na takového naštvaného člověka?

Host: No, je to někdo, kdo má silnou touhu…

AH: A?

Host: Spoustu odporu.

AH: A víte co to znamená pro nás? Je to někdo, kdo má silnou touhu a jde nyní správným směrem. Protože přímo před tím hněvem se cítil bezmocný. Neděláme si z vás srandu! Jinými slovy: Je to velmi neobvyklé. Stává se vám, že občas nějaký člověk opravdu zaujme vaši pozornost? Jinými slovy: Když jste frustrovaní nebo nadějeplní a radostní, tak vás naštvaný člověk vůbec nerozhází. Když jste frustrovaní a zničení, může vás naštvaný člověk vtáhnout do své vibrace.

A když v ní zůstanete dost dlouho, můžete si zaktivovat tenhle vztek sami v sobě. Ale většina těch lidí, kteří jsou právě teď naštvaní, jsou voláni směrem po proudu ze své bezmocnosti. Neděláme si legraci. Takže až uvidíte naštvaného člověka, podívejte na něj a řekněte: Jsem za tebe rád, protože už je ti lépe než před chvílí. Neděláme si srandu. Tyhle semináře o managementu vzteku,

Host: Dobře.

AH: vás drží, brání vám, abyste se pohnuli směrem nahoru po své emoční stupnici. Ale když se do dostanete, proud vás odnese přímo do frustrace. A potom přímo do naděje. A pak do důvěry ve vědění.

Skvělé, takže mám tady tenhle rozvrh a rád bych udělal něco pro Jerryho a Esther, abych měl víc a dostal se nahoru k radosti a…

AH: Nemusíte už chodit na více seminářů. Tady jste slyšel vše. Poslechněte si jednu nahrávku víckrát za sebou. Protože my říkáme jednu věc stále dokola. Jinými slovy: Tohle je velmi jednoduchá informace. Jste Dobro, větší část vás o tom ví, je v něm a volá vás k sobě. A čím lépe se cítíte, tím jste jí blíž a čím hůře se cítíte, tím jste od ní dále. Přestaňte dělat věc, kterou děláte a která vás nenechá jít. A běžte. To je to. To je to. To je to. /smích, potlesk/ /smích, potlesk/ /potlesk/ /potlesk/ /potlesk/

Takže to co dělám teď? /smích/

AH: Trošku, ale ještě máte co dohánět.

Host: Dobrá, no tak. Slyšel jsem od vás, že když opravdu chci to přestat dělat…

AH: Ne, ale když se na sebe zlobíte kvůli tomu, že vám nejde překonat odpor, tak ho jen posilujete. To je důvod proč vyprávíme příběh o Esther a jak byla naštvaná. Bylo to nelogické. A když se ohlédla zpátky, tak si pamatovala jak se cítila, ale najednou se jí to zdálo nelogické. Ale když jste unaveni nebo zničení, a pak vidíte cosi co je opak věci, kterou chcete je jednoduché se tím nechat smést. Otázka zní: Co budu teď dělat? A my bychom vás rádi osvobodili od pocitu viny, že nejste na místě, kde byste chtěli být. Protože vy se můžete dostat odkudkoliv kde právě jste.

Čtěte také:  Abraham Hicks - Síla emocí

Tak to tak neřešte. Víte, chvilku jsme svému učení říkali: “Věda záměrného tvoření” A vy všichni jste si dávali tak velký pozor na své myšlení. Úplně jste se báli každé své myšlenky. A důvod, proč jsme to začli nazývat “Umění umožňování” je proto, že chceme abyste rozuměli, že je přirozené, že vám věci vycházejí. A ještě víc, když budete v pohodě. Lidé mluví o “vzdávání se”. A bojí se toho slova. “Vzdát se” pro ně znamená: Důsledek toho co nechci, spíš než boj za to co chci.

A my říkáme: Když se vzdáte a necháte to být, tak se dostanete do přirozeného proudu. Ale, abyste tohle mohli dělat záměrně, tak nejdřív musíte rozumět pár věcem. Za prvé musíte rozumět tomu, že jste Zdrojová energie ve fyzickém těle. A musíte rozumět tomu, že větší část z vás, i když ji nedokážete vnímat svými smysly jako vše fyzické kolem sebe. Vy totiž odvádíte tak skvělou práci svými pěti smysly, které převádí vibrace do fyzična, že tomu říkáte realita. A nemyslíte si, že nefyzické je realita. Tohle je fyzická věc a my vám v tom pomáháme. Tím, že říkáme: Tohle je fyzické a tohle je nefyzické. Ale řekněme si to tak, jak to opravu je: Toto je jen přední linie vibrací. A nefyzické je přímo zde s vámi.

Jinými slovy: Povíme vám příběh abyste si udělali lepší obrázek. Takže zde jste – nefyzická energie a jste úžasní a bez žádného odporu. Projektujete sami sebe do fyzického prostředí, ale vnášíte do něj odpor, což vás nutí žádat o více, v tomto fyzickém prostředí v přední linii. Vaše nefyzická část okamžitě následuje tuto raketu touhy a proto se nefyzická část z vás stává více. Ovšem teď se objevuje zatím maličká mezera mezi vámi, jak se vy snažíte udržet rychlost mezi vámi a tím, kým se vaše vnitřní bytí již stalo.

Takže teď. Představte si, že před tím než jste sem přišli, žily zde již genergace lidí s podobnými zkušenostmi. Které zde společně vytvářely vibrační depozitář masového vědomí. Budoucí zkušenosti lidí budou profitovat ze všeho o co vy všichni právě teď žádáte. Takže teď. Představte si, tuto nefyzickou energii, která se právě připravuje, aby se vtělila do fyzického těla. Kde je? Je zde v přední linii. On je ta Zdrojová enegie. Šel s vámi, viděl váš kontrast, viděl vaši raketu touhy a šel s ní. Nedivíte se občas jak je možné, že ti nově narození umí tak skvěle používat počítač? Tohle je ten důvod.

Čtěte také:  Vztah partnerů už není co býval

Jinými slovy: Oni jsou více připraveni do tohoto prostředí víc než vy. A je to proto, že jste pomohli vytvořit raketu touhy, které jsou součástí. A teď, jakmile se narodili, do této fyzické zkušenosti, tak teď mají stejnou příležitost. Buď jít s proudem nebo ne. A to jak se cítí je jejich ukazatelem co dělají. Takže když vezmete fyzický život mimo posuzování, pryč s pojmy být trestán, pryč s pojmy být testován zda jste dost hodnotní. Když se zaměříte na ideu, že jste tvůrce, který se narodil, aby radostně tvořil, tak teď přestanete srovnávat svá tvůrčí díla s ostatními.

Protože vy jste energie, která přišla do tohoto jedinečného těla, s jedinečnou zkušeností aby dala život jedinečným touhám. Tady není žádná soutěž. Tady není žádný důvod žárlit na kohokoliv. Protože tady není žádná věc o kterou byste soutěžili. Vy jste tvůrci všeho. Takže smysl soutěže je tu ve skutečnosti pouze v tom, že já neumožňuji sám sobě, abych byl čím jsem se stal. Nemůžete stát opodál a mimo to, co vás život přiměl se stát. A proto bychom to nenazvali ani žárlivostí. Spíš bychom to nazvali: Dočasné povědomí o tom, že si nedovoluji jít tam, kam má větší část již odešla.

Host: To zní skvěle.

AH: Je to skvělé. Velmi dobré.

Host: Děkuji.

AH: Rádo se stalo.

 

Překlad: Crazy Woman 2018

Pokud jste v článku nebo videu našli inspiraci nebo jiný přínos pro svůj život, přispějte prosím finačním darem dle svých možností. Bez Vašich darů by nový obsah na tomto webu nemohl dále vznikat.

Děkuji!

 

Líbil se vám článek a video? Přispěním libovolné částky níže podpoříte tvorbu překladů i chod stránek. Oceňuji vaše dary.

Přispějte

Vyberte způsob daru
Kontaktní údaje

Please enter offline donation instructions in this form's settings.

Dar celkem: 100.00Kč

Čtěte také

Vaše očekávání jsou klíč

Host: Ok, takže co se mi dobře daří, je šířit veselou náladu, prostě to o …

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *