Abraham Hicks – O karmě a reinkarnaci

Líbí se vám překlady a moje tvorba? Můžete mě ZDE podpořit. Jakýkoliv příspěvek oceňuji. Děkuji

Přepis (video na konci):

Host: Přišla jsem se spoustou otázek. Tohle ráno jsem se rozhodla na dvou. Jednou z nich je, jestli byste mohli něco říct o reinkarnaci a karmě?

Abraham: Je to něco jakoby nám někdo řekl: Abrahame, nemluvíte moc o Bohu. My na to: Nemluvíme o ničem jiném. Když se na to ptáte, říkáme: Není to vše, o čem mluvíme? Z toho hlediska, že jste věční a pokračujete se zaměřovat. A že zákon přitažlivosti vám dodává manifestační obdobu toho, o vibračně nabízíte. Do této míry jsme v souladu s touto konverzací. Pokud máte nějaké konkrétní otázky o tom, jak vnímáte reinkarnaci a karmu, rádi na ně zodpovíme, ale tohle nejsou slova, která obvykle nabízíme, protože to, co si většina lidí o tom myslí, neodpovídá tomu, co my víme.

Host: Proto žádám o objasnění.

Abraham: V souvislosti s čím?

Host: Řekněme, že… chápu to tak, že se do lidské, fyzické zkušenosti můžeme vrátit.

Abraham: Rozhodně. Můžete a vracíte se. Můžete a vracíte se.

Host: Napořád?

Abraham: Dokud chcete, pro což jsme neviděli konec.

Host: Dobře. Takže je to na našem přání…

Abraham: Záměru. Musíte pochopit, že fyzičtí lidé ze své lidské perspektivy někdy říkají: Abrahame, taková zábava to nebyla. Končím s fyzičnem. Řekni všem, co to potřebují vědět, že končím a nevrátím se. My vždy říkáme: Vyřídíme váš vzkaz. Pak také vždy říkáme: Naštěstí ta rozhodnutí neděláte ze své fyzické perspektivy mimo vortex. Děláte je ze své nefyzické perspektivy ve vortexu, kde chápete lahodnost této přední, časoprostorové reality, a do které se s nadšením vracíte.

Host: Pokud jsme plně ve vortexu ve svém fyzickém těle, tak si ten záměr nemůžeme stanovit?

Abraham: Ne, špatně chápete to, co říkáme.

c60ca89058861.5602d17094579

Chceme tím říct, že jak se znovu vynoříte do nefyzična, jste kompletně ve vortexu, a z té perspektivy děláte rozhodnutí nasměřovat vědomí znovu do fyzického těla. Když jste ve fyzickém těle a stěžujete si, jak je fyzický život těžký, a říkáte: “To už nechci,” neděláte to rozhodnutí. Můžete to říkat, jakkoliv chcete, ale jak se vynoříte do nefyzična, všechna ta stanoviska necháte na fyzické cestě přesně tam, kde jste je pochytila. Můžeme se vrátit jako květina? Jak jsme dříve říkali… abyste pochopila naši odpověď, nejprve musíte pochopit, že ve skutečnosti jste vědomí, které má schopnost se projevovat současně.

Nejste shluk nefyzické energie přidělený shluku fyzického masa. Jste proud vědomí, který teče a zaměřuje se. Společně jsme strávili hodně času ve snaze vám pomoct se znovu sladit a znovu vynořit do úplnosti toho, kým jste, aby jak jste v tomto fyzickém těle v této době, jste mohli pochopit úhel pohledu květiny. Jinými slovy nemusíte chcípnout a vrátit se jako květina. Jen se musíte zaměřit bez odporu a poznáte, jaké to je mít perspektivu květiny. Dává to smysl?

Host: Ano. Nicméně také… hádám, že to chápu…

Abraham: To je část… omlouváme se za přerušení, ale směřovala jste někam rychleji, a chceme, abyste tohle pochopila. Obecný pohled lidí na reinkarnaci, na kterém se lidé shodují, je ten, že šplháte nahoru po nějakém žebříku inteligence nebo hodnoty. Tak to není.

Čtěte také:  Abraham Hicks - Soustavné ladění se na pocit, že vše je v pořádku

Vědomí, které je ve květině nebo kočce nebo zvířeti nebo člověku, je vysoké, čisté vědomí. Ve vaší fauně a flóře má za normálních okolností má vyšší frekvenci než v lidech. Když lidé říkají: Jsme na vrcholu potravního řetězce a vrcholu řetězce karmického kola, my na to říkáme: Ne tak docela. Mohli byste být, ale často s tím nejste v souladu. Je to pohled lidí “buď a nebo”, kvůli kterému to špatně chápou.

big-sky-sales-the-bright-sun-blue-sky-clouds

Lidé si myslí: Byl jsem mrtvý a nyní jsem naživu. Jsem mrtvý a pak naživu. Říkáme: Vždy jste naživu a zaměřujete se a zaměřujete energii. Naše nekonečné konverzace, které máme se svými lidskými přáteli na takových setkáních, vám mají pomoct najít rezonanci s tím úplným vědomím, abyste mohli cítit úplnost toho, kým jste. Když to uděláte, necítíte potřebu se definovat s přesností, jakou to děláte. Neškatulkujete se.

To je taková lidská charakteristika… mohl bych být květina? Mohl se vrátit jako žába? V to moc nedoufáte, ale zajímá vás to. To mi připomíná vaši odpověď na předchozí otázku v jiném semináři, kde jste říkali, že buňky našeho těla nejsou buňkami srdce nebo buňkami oka, ale jsou shluky buněk, které mohou být cokoliv, co je třeba. Je dobré, že to zmiňujete v návaznosti na to, co jsme vám právě řekli. Vaše slova nám dávají vědět, že jste plně pochopila, co jsme vám řekli.

Host: Ano. Děkuji. Co se týče karmy… pokud to chápu správně, tak… řekněme, že sem chodíme se záměrem mít určité životní zkušenosti, které mají lekce, které jsou pro nás někdy obtížné…

Abraham: Tak to není, tak to není, tak to není.

Host: Prosím, pomozte mi pochopit.

bridge_forest-wallpaper-1366x768

Abraham: Vaše záměry jsou podle lidských standardů… záměry, které si z nefyzična stanovujete, jak se rozhodujete sem přijít, lze podle lidských standardů považovat za obecná v tom smyslu, že máte záměr mít příjemnou zkušenost, máte záměr mít vzrušující zkušenost, máte záměr mít expanzivní zkušenost, víte, že jste svobodní, máte záměr používat své vedení, víte, že jste rozšířením tohoto širšího vědomí… ale z nefyzické perspektivy si neplánujete každý detail. Namísto toho si stanovujete záměr s vědomím, že skrze interakce tady ve fyzičnu se ve vás zrodí nové nápady, v jejichž realizaci můžete najít uspokojení.

Jinými slovy jste si nevytvořila tuto inkarnaci předtím, než jste sem přišla. Tvoříte ji nyní. To bylo mocné. To bylo nejlepší vysvětlení. Tvoříte si ji nyní.

Host: Takže to stejné platí u buněk. Existuje obecný shluk, který se stává tím, co je nyní třeba, a existuje obecný záměr pro to, co musím dosáhnout…

Abraham: Základ… startovací plošina, ano.

Host: Což se organizuje na základě každého momentu, každého rozhodnutí, každé situace, která se realizuje v mé zkušenosti tady.

Abraham: Dobře řečeno.

Host: Děkuji.

Abraham: Ještě něco?

Host: Hodně.

Čtěte také:  Abraham Hicks - Kdo učí koho?

Abraham: Jste připravena, na základě této konverzace, udělat jiné tvrzení o tom, co je karma?

Host: Ano. Přemýšlela jsem, že karma je… je dobrý příklad… a nyní vnímám karmu jako obecnou zkušenost…

sunrise_above_the_clouds-wallpaper-1366x768

Abraham: Obecně bychom definovali… když lidé používají slovo karma, obvykle, ne vždy, tím v pozadí myslí, že někdo, možná i já, ale někdo v odlišném bodu v čase z jiné perspektivy, už předem naplánoval to, co se tady stane. V některých případech věří, že protože jsem se nechoval dobře, tak bylo předem naplánované, že tohle bude pro mě těžké, proto ta lekce.

Jiní lidé si myslí, že protože promeškali něco minule, tak bylo naplánováno, že to zažijí tentokrát. Definice, kterou by lidé obecně karmě přisuzovali, je, že karma je… vystavení se životu, které bylo předem rozhodnuto, k čemuž mám pravděpodobné rysy, které nejspíše způsobí manifestace ve vzorci, který byl předem rozhodnutý. A moje hodnota bude měřena podle toho, jak dobře se s tím vzorcem sladím.

Host: To, jak to chápu, jsem to já, která to předem určila.

Abraham: My bychom definovali… pokud to slovo chcete používat… obvykle není moc dobrý nápad dávat tak moc nepochopenému slovu novou definici. Protože kdykoliv to slovo použijete, většina lidí se vrátí ke staré nepochopené definici. Proto moc nepoužíváme moc slovo Bůh. To slovo jste teda dost popletli. Pokud chcete slovo karma používat, definovali bychom ji jako věčnou, pokračující podstatu energie, kterou jsem já, jak projevuji to, kým skutečně jsem, v neustálém vyvíjení se.

Host: Moc vám děkuji. Je to důvod, proč jsem se na karmu ptala. Že máme všichni tuto představu, která je mylná.

Abraham: Po své fyzické cestě sbíráte různé kousky, které obsahují zrnka přesnosti. Jinými slovy v jádru každého náboženství je to, co učíme. Proto tolik mluvíme o tom se vrátit do té rezonance, ve kterém zažíváte vlastní vědění, a to vědění se může odrážet v manifestované verzi, které vám dává skutečné chápání, protože slova neučí. A protože slova mohou spoustu věcí překroutit.

To, co chceme, abyste pochopila na této fyzické zkušenosti, je to, že jste byla a jste zdrojovou energií. a ve svém fyzickém těle jste také zdrojovou energií. To, kde spousta lidí dělá chybu, a definují koncepty jako karmu nebo Boha tak mylně, je to, že Bohu se téměř kompletně, z hlediska jeho perspektivy, podařilo se oddělit od zdroje. A chce zdroj nazývat jednu věc a sebe a svou lidskou formu nazývat něco jiného.

Dokud nenajdete nějaký způsob, jak pochopit, že vše je jednota, nepodaří se vám uspokojit svůj důvod bytí, nebo pochopit, co se vůbec děje. Je pěkné, když si začnete vzpomínat na to, kým skutečně jste. A kdo jsou také všichni ostatní. Všichni jsme bohové. Jste rozšířením zdrojové energie s odlišnými mírami souladu.

Líbil se vám článek a video? Níže přispěním libovolné částky podpoříte překlady a provoz této stránky. Umožní mi to Vám poskytovat více obsahu. Každý příspěvek oceňuji. Více se dozvíte ZDE. Děkuji.

 

Líbil se vám článek a video? Přispěním libovolné částky níže podpoříte tvorbu překladů i chod stránek. Oceňuji vaše dary.

Přispějte

Vyberte způsob daru
Kontaktní údaje

Please enter offline donation instructions in this form's settings.

Dar celkem: 100.00Kč

Čtěte také

Přichází první myšlenka nebo pocit?

Abraham v tomto videu popisuje vztah mezi našimi myšlenkami a myšlenkami našeho Zdroje.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *