Abraham Hicks – O mentalitě hojnosti a blahobytu

Líbí se vám překlady a moje tvorba? Můžete mě ZDE podpořit. Jakýkoliv příspěvek oceňuji. Děkuji

Přepis (video na konci – NOVĚ i se záznamem z workshopu)

Abraham: Co děláš? Šťastňuji. Cože? Šťastňuji. Cože? Zaměřuji se na věci, které mě dělají šťastným. Praktikuji pocit štěstí… šťastňuji. Nedává to žádný smysl.

Host: Děkuji. Je to krásné. Poslední dobou mám potíže…

Abraham: Potíže – šťastňování.

Host: Hraní.

Abraham: V pořádku. Můžete říct, co cítíte. Nenutíme vás říct něco, co necítíte. Ale poukazujeme na vibrační neshodu.

Host: Ano.

Abraham: Máte potíže, protože… je něco, co chci, Je něco, co chci… Esther znovu četla značku. Vyfotila si ji. Píše se na ní: Nepřinese to štěstí, ale přinese to velikost. To jste se učili. Že urputným snažením a námahou překonáte nesnáze. A že dosáhnete úspěchu a velikosti. Není to pravda. Z námahy nic dobrého nepřijde. To jediné dobré na námaze je s ní přestat. A najít úlevu v absenci námahy. Rovnou jsme se do toho vrhli a teď si říkáte, že jste to slovo neměla používat. Nechcete se namáhat. Co tedy chcete říct?

Host: Miluji přírodu, jsem ráda v přírodě, a miluji luxus a to, o čem nyní mluvíte. Dopřávat si dlouhé koupele, a jezdit na výlety, a mít nejčištší dům jen s věcmi, na které se ráda dívám.

venice_at_night-wallpaper-1366x768

Abraham: Protože mám ráda čisté prostory a plynulou energii. Mám ráda soulad. Ráda pozoruji věci, které soulad usnadňují. Přesně tak. Ale potřebuji vidět pouze to, co soulad usnadňuje, abych souladu dosáhla? To je klíčová otázka. Nebo mohu nalézt soulad i jinak? Mohu prožít bezpodmínečný soulad? Nebo potřebuji podmínečný soulad? Pokud se dokážete dostat přes podmínečnou lásku nebo soulad, abyste se mohla sladit nebo milovat tak či tak, pak se vše ostatní kolem toho zaplní.

Host: Ano.

Abraham: Pokračujte.

Host: Miluji dlouhé, horké koupele s rozsvícenými světly… a tohle vše ostatní jako luxus, cestování, apod… kde v tom hraje roli pečování o naší planetu? Protože… Můj partner rád myslí na to mít rezervu a uskladněné různé věci v případě, že dojde k přechodu. Nevím, kde je správné se zaměřovat…

Abraham: Cokoliv, co je třeba, abyste se cítila bezpečně a v klidu, je vhodné chování. Pokud jste přesvědčena , že se blíží těžké časy, a usoudila jste, že nehledě na dobré nebo těžké časy ráda jíte, a myslíte si, že se blíží těžké časy, tak si některé věci dáváte pod postel nebo někde jinde, abyste se cítila bezpečně, tak jste mohla udělat něco ke zjemnění energie. Udělejte cokoliv, abyste se dostala do toho pohodlného místa.

My si jen myslíme, že lidé tráví příliš mnoho času tím, že dělají nějaké činy ve snaze získat bezpečí, a ne dostatek času objevováním bezpečnosti, která inspiruje následnou akci. Je to opačně. Pokud děláte věci, abyste získala pocit bezpečí, nemůžete toho udělat dostatek. Řeknete si: Udělám si zásoby, a pak řeknete: Ostatním to může chybět. Ostatní mohou přijít pro to, co jsem našla, tak potřebuji zbraně, abych si to ochránila. A takto to pokračuje. Nikdy se nedostanete k podstatě. Když se snažíte ochránit před nechtěným, neděláte to podstatné, co je třeba.

Čtěte také:  Abraham Hicks - Vy jste tou nejdůležitější částí

sunset_from_a_plane-wallpaper-1366x768

Ale když zjistíte to, o co usilujete, což je pocit blahobytu, a vzpomenete si, že se tak můžete cítit, i když to nyní nepodporuje žádná akce, a dokážete ten pocit vyvolat a udržet, dokud to ve vás neaktivuje chronickou vibraci, aby vám vesmír dodával důkazy vašeho pocitu blahobytu, nenechte ty, kteří sami sebe přesvědčili o vědomí nedostatku, aby vám přikazovali, co máte dělat. Takoví se vždy najdou. Děje se to neustále.

Někdo se dostane do souladu a pak prospívá, a ti, kteří nejsou v souladu a neprospívají, neoceňují ty, kteří prospívají. A ti, kteří prospívají… mluvíme obecně z pohledu kolektivu… mají pocit, že by neměli tolik prospívat. Na to říkáme: Nemůžete dostatečně onemocnět, abyste pomohla vyléčit nemocné lidi, a nemůžete být dostatečně chudá, abyste pomohla chudým zbohatnout. Nemůžete být dostatečně zmatená, abyste zmateným pomohla k jasnosti. Přistupujete k tomu špatně. Když se rozhodnete záměrně ovlivnit nedostatek, když vám vesmír všude kolem dodává hojnost– abyste záměrně přivodila nebo předstírala nedostatek, abyste prokázala, že na cestě je více nedostatku, to je opak toho, co vás učí zdroj uvnitř vás. Váš zdroj učí hojnost. Učí vás, že tato realita má schopnost vám dodat cokoliv, co si dokážete představit.

Pokud tato realita to dokáže vyvolat, dokážete to dodat tomu, kdo je připraven to přijmout. Nemůžete se dívat na svět svázaný strachem a tudíž individuálně a kolektivně se připravovat o hojnost a blahobyt, který chcete. A poté za těch podmínek prosperovat. Nemůžete pozorovat nedostatek a při tom prospívat. Chápeme to. Říkáte: Pokud v nádrži je omezené množství vody, a všichni tu vodu nadbytečně používáme, můžeme tolik vody dávat na naše trávníky, pastviny nebo golfová hřiště, aby pak naše studny vyschly nebo bychom neměli dost pro naše nápoje…?

beautiful_sunset_scotland-wallpaper-1366x768

My na to říkáme: Chápeme to. Lidé, kteří… zpracovávají vodu a dodávají vám ji, zjistili to stejné, co zjistili ti, co těží diamanty. Nedostatek zvyšuje hodnotu. A hodnota zvyšuje zisky. Velká část světa usiluje o osobní zisk na úkor globálního blahobytu.

Říkáme tedy, abyste našla rovnováhu. Nenechte svůj život se stát větším než váš život. Vdechujte tolik vzduchu, kolik potřebujete, a pak ho vydechněte. Nesnažte se ho veškerý vdechnout… Je zde celá místnost lidí… tolik nás tu dříve nebylo. Měla jsem přijít dřív a nadýchat se tolik vzduchu, co to šlo. Takto se na to nedíváte. Když si uvědomíte, že vše je o tom neustálém pohybu dovnitř a ven… a že manifestovaná realita je o touze a umožnění její manifestace, tak vám stačí jen zjistit, jaké myšlenky vás oddalují od svého umožňování, a jaké myšlenky vaše umožňování podporují.

Čtěte také:  Abraham Hicks - Vesmíre, jsem připraven!

Není správné nebo špatné chování. Netvrdíme, že je špatné nebo správné skladovat jídlo. Říkáme, že když se u toho cítíte lépe, tak si ho skladujte. Ale nějak musíte udržet ten pocit blahobytu. Vaše realita není v ohrožení. A konec časů se neblíží. Právě naopak…blíží se počátek časů. Nové děti, které se rodí – ze všech věcí, na které se zaměřujete -, musí být vaším největším důkazem blahobytu. Proč by sem jinak ty děti chodily s postojem hojnosti, s jakým se rodí?

meadow_sunset_-wallpaper-1366x768

Přichází sem, protože chápou, že tu překypuje kontrast, jako vždy, že je zde více kontrastu než kdy předtím, protože je zde více lidí, co tvoří a myslí. Je zde více, z čeho si vybrat. Švédský stůl je větší, a tudíž potenciálně více odměn. Proto se rodí nejdynamičtější tvůrci, aby si užívali tuto ohromující realitu.

Ne, aby spravili pokažený svět, protože není pokažený. Ne, aby získali zpět ztracené věci, ale aby si libovali v expanzi a zkoumali a osobně objevovali a nalézali vibrační soulad s osobními objevy, a pak sledovali se široka otevřenýma očima a chápáním… ne úžasem… sledovali, jak vesmír dodává každou nepatrnou nebo obecnou, širokou nebo konkrétní nuanci vaší konkrétní touhy přímo k vám.

A u toho říkají: O tohle jsi požádala, moje drahá a hodnotná. Požádala jsi o to a tady to je. Co si teď vybereš?

Někdy si vyberete to, že těm, co zapomněli, jak si vybrat, dáte něco z toho. Někdy řeknete: Ráda bych se o svou hromadu podělila, abych ostatním pomohla se cítit hojněji. Chci podporovat filozofii hojnosti. Chci podporovat vědomí hojnosti. Ne vědomí nedostatku. A jelikož slova neučí, pokud chcete podporovat vědomí hojnosti, měla byste žít v hojnosti.

Host: Dobře. Děkuji.

Líbil se vám článek a video? Níže přispěním libovolné částky podpoříte překlady a provoz této stránky. Umožní mi to Vám poskytovat více obsahu. Každý příspěvek oceňuji. Více se dozvíte ZDE. Děkuji.

 

Líbil se vám článek a video? Přispěním libovolné částky níže podpoříte tvorbu překladů i chod stránek. Oceňuji vaše dary.

Přispějte

Vyberte způsob daru
Kontaktní údaje

Please enter offline donation instructions in this form's settings.

Dar celkem: 100.00Kč

Čtěte také

Jak urychlit manifestaci toho, co chceme?

Zde se dozvíte, co je nejdůležitější manifestací a proč vlastně chceme vše, co chceme. A zjistíme, co přestat dělat, abychom urychlili manifestaci toho, co chceme.

3 komentáře

 1. Dajwe, moc děkuji. Skvělé. Esther je úžasná a je úžasné jí sledovat a rozumět. Moc a moc děkuji a oceňuji i finančním tokem. Je to nádhera

 2. Iva Marešová

  Milý Dajwe,
  velice děkuji za všechny překlady Abrahama! Zvláště ta videa s originálním záznamem jsou naprosto super! Pro mě to je, jako bys mi otevíral dveře do prostoru, kde chci být.
  Viděla jsem, že překládáš i jiné lidi. Prosím, pokud by tě bavilo překládat videa Joe Dispenza, tak to bych velice uvítala. Abraham nám říká, co máme dělat, abychom se dostali tam, kam chceme. A Joe Dispenza ukazuje, jak to udělat, jak se nenechat brzdit svým vlastním mozkem.
  Děkuji.

  • Ahoj Ivo,
   vtipné, že zmiňuješ Joe Dispenzu. Mám od něj v počítači stáhnutý 30 min. rozhovor, který mám v plánu už nějakou dobu přeložit, ale ještě jsem se k němu nedostal 🙂 – ale určitě ho přeložím, protože jsou v něm hodně dobré informace.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *