Abraham Hicks – O naději

Líbí se vám překlady a moje tvorba? Můžete mě ZDE podpořit. Jakýkoliv příspěvek oceňuji. Děkuji

Přepis:

Abraham: Tomuto člověku bychom řekli, že upřímně a z hloubi vaší duše vám hluboce, hluboce záleží na jeho blahobytu. Ale budete hrát hru jeho zlepšení svým způsobem a ne tím jeho. V každém případě budete vzkvétat, a jeho vzkvétání je jeho volba.

Host (1): To bylo velmi léčivé. Jako by to vyléčilo i jeho.

Abraham: Udělali jsme jen to, a bylo toho hodně, že jsme se zaměřili na to, co máte ve svém depozitáři. A zůstali tam, dokud jste tam nedostal. Váš vztah s touto osobou se změnil. Všimnete si toho hned při dalším setkání. Takto se řeší věci vibračně. Nemusíte s někým mít konverzaci, jak tohle sám zažijete. Důležitý je váš soulad a ne jeho.

Host (1): Dobře. Moc děkuji.

Host (2): Jsem na svém prvním semináři. Srdce mi tluče.

Abraham: To je dobře.

Host (2): Asi jo. Mám pocit, že jsem člověk, který se opakovaně během života celý změnil.

Abraham: To všichni.

Host (2): Ano. A cítím to možná jen jako růst. A mám pocit, že potřebuji něco prorazit, abych se odpoutala od toho, kde stále vidím své malé já. Jako bych se stávala větším já a tohle malé já mě brzdí.

???????????????????????

Abraham: Nemusíte nic prorazit, jen potřebujete vytrvalejší návyk se zaměřovat na to, co chcete. Průlomy jsou těžké. Musíte být na pokraji průlomu, aby k němu došlo.

Host (2): Dobře. Nejsem na pokraji průlomu. Ale mám plán. Co jsem začala poslouchat vaše materiály, a znovu začala meditovat, a v meditaci jsem slyšela hlas své zemřelé matky, který řekl: “Sni ve velkém, zlato”. A začala jsem snít ve velkém. A začala jsem se vnímat jako někdo, kdo je velmi bohatý. Vždy měl být bohatý. Ne člověk, co o vše neustále bojuje. Každý týden kupujeme losy do loterie. Máme vysněný dům. Když se na něj dívám, cítím v sobě chvění, že “Ano, to je můj dům”. Tyto věci jsou na cestě za mnou. A většinu času věřím, že…

Abraham: Co od vás cítíme… Zůstaňte u toho ještě chvíli, protože vám to pomůžeme vyřešit. Až příliš se snažíte srovnávat to, kde chcete být a kde se nacházíte. Když to děláte, držíte se tam, kde se nacházíte. Chceme zdůraznit, že během života vysíláte do vortexu detaily toho, co chcete. A každé úsilí, které učiníte posléze, je pouze za účelem toho, abyste se sladila s tím, co jste do vortexu dala. Vaše úsilí nemá přivodit to, co chcete přivodit. Úsilí, které chcete nabízet, je jen o tom se sladit s tím, co tam už máte.

Čtěte také:  Abraham Hicks - Požádejte, a očekávejte, že je dáno

1956212

Víme, že píšeme knihu za knihou a mluvíme neustále o různých procesech, ale zaměřujeme se na to až příliš. Samozřejmě, že byste měla prospívat, že vás vibrační depozitář je plný bohatství, že máte přesvědčení, které vám v tom bohatství zabraňují, jinak byste ho už měla. Ale nemusíte si stále říkat, že potřebujete něco prorazit. Prociťte rozdíl mezi větami: “Potřebuji prorazit” a “Jsem na cestě”.

Prociťte rozdíl mezi: “Musím udělat něco odlišně” a “Jen stačí, abych se přikláněla směrem k tomu, co chci.” Prociťte rozdíl mezi: “Neměla jsem celý život žít bez peněz” a “Těším se na proud více peněz”. Podnikněte kroky, které jsou mírnější a méně zpochybňují vaše současná přesvědčení. Víte, co se stane, když zpochybníte své vlastní přesvědčení? To přesvědčení se začne bránit. Všimla jste si? Pokud se budete snažit dělat příliš velká tvrzení, tak váš navyklý způsob myšlení se ozve a bude se vás snažit přesvědčit o opaku.

Pokud podniknete menší a mírnější kroky, pak k tomu nedojde. To je ze zákona, který říká, “Dostáváte to, na co myslíte”. Když zvednete klacek, který říká: “Chci být až tady,” a vy tam nejste, tak pak posuzujete, kde jste ve vztahu s tím, což vás otočí opačným směrem než je to, co chcete. Tohle bychom vám řekli. Nechceme, abyste si říkala pozitivní výroky a afirmace, které vyjadřují jistotu vašeho finančního bohatství. Chceme, abyste mluvila z pohledu naděje. Nic vic dělat nemusíte. Nic víc nemusí dělat nikdo z vás.

Gyre_by_dinyctis

Pokud budete mluvit vytrvale z pohledu naděje… víte, co dělá většina z vás? Mluvíte vytrvale z pohledu toho, co je pravda. “Takové to teď je. Takové to je.” Nechceme, abyste mluvila, jaké to je,  ale abyste mluvila o tom, v co doufáte. A cítíte, jak doufání je v budoucnosti? Když říkáte, jaké to je, tak vás to udržuje tady nebo vás to táhne do minulosti, abyste to odůvodnila. Řekněte nám…

Host (2): Mluvím o tom, kdy získáme nový domov a kdy se do něj nastěhujeme.

Abraham: To vše chápeme. A také jsme slyšeli, co jste teď řekla. A nyní vám říkáme: vašim úkolem je mluvit nadějně. Tečka. Vezměte teď ten podnět…. slyšíme váš pager. Vezměte ten podnět, abyste mluvila nadějně, a uplatňujte to na slova, která používáte při tom, jak mluvíte o tom, co je na cestě. Doufejte.

Host (2): Doufám, že vyhraju loterii, abych si mohla koupit dům. To je nadějné.

Čtěte také:  Abraham Hicks - Vortexová hra

Abraham: Ano, je.

… ano, to bylo dost nadějné…

Když doufáte, jaký je to pocit?

Host (2): Zbožné přání? Nejsem si jistá.

beach sunset

Abraham: Když v něco doufáte, tak je to možnost. Když v něco doufáte, je to možné. Doufám, že vyhraju loterii. Doufám, že vyhraju loterii. Doufám, že peníze by mohly přijít ve větší hojnosti. Doufám, že dostanu víc nápadů. Doufám, že najdu svůj soulad. Těším se na naladění se na vibraci, která to vše přitáhne. Těším se, jak budu vibračně držet krok se vším, oč jsem požádala. Vím, že lidé loterii vyhrávají. Vím, že peníze mohou přijít různě. Jsem otevřená jakékoliv cestě, kterou chtějí přijít. Mohou přijít tou nebo tamtou cestou. Jsem si jistá, že existuje spousta cest. Těším se na nalezení věcí, ze kterých mám dobrý pocit.

Jak vás posloucháme, cítíme váš depozitář a víme, co tam máte. Víme, kde se k němu vibračně nacházíte. U vás a spousty lidí jsme si všimli, že když se snažíte… Představte si tento depozitář a ciťte jeho vortex a jeho sílu. Pokud bychom vám mohli slovy vyjádřit sílu toho, co tam pro vás je, cítili byste víc než naději. Necítili byste se jen nadějně, ale jistě, a říkali byste: “Je to jen otázkou času, než to přijde. Čím déle to potrvá, tím víc věcí tam dám, a mezitím se dobře bavím.”

Ale to, jak jste před chvílí mluvila, vás neposouvalo směrem k tomuto vortexu, ale opačným směrem. A to tím chceme říct. Protože jste se snažila udělat velký skok. Pokud byste mířila po něčem jemnějším… Chci věřit, že mohu vyhrát v loterii. Chci věřit, tak pevně doufám, že něco takového ke mně přijde. Po přestávce budeme mluvit o různých věcech a uslyšíte, jak posouváme lidi nahoru po emoční stupnici.

Překlad: David Dajw Formánek

 

Líbil se vám článek a video? Přispěním libovolné částky níže podpoříte tvorbu překladů i chod stránek. Oceňuji vaše dary.

Přispějte

Vyberte způsob daru
Kontaktní údaje

Please enter offline donation instructions in this form's settings.

Dar celkem: 100.00Kč

Čtěte také

Jak urychlit manifestaci toho, co chceme?

Zde se dozvíte, co je nejdůležitější manifestací a proč vlastně chceme vše, co chceme. A zjistíme, co přestat dělat, abychom urychlili manifestaci toho, co chceme.

3 komentáře

  1. Dajwe, děkuji a čekám Tě 🙂

  2. Romana Žižková

    To jsou ale neuvěřitelne kecy. To vám věřím že jste vibracne stastni za ty penize co vyberete na vysih seminárích.

    • Vždyť to Romano nemusíte číst… výhoda internetu je ta, že si tu každý může najít to, co ho zajímá a co je pro něj užitečné. Tak zkuste něco zatím jiného… Tohle je web pro lidi, kteří se tu učí něco pro ně moc důležitého.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *