Abraham Hicks – O našem filtru umožňování a o sdílení

Líbí se vám překlady a moje tvorba? Můžete mě ZDE podpořit. Jakýkoliv příspěvek oceňuji. Děkuji

Přepis

Host: Děkuji. Uvolnil jsem si a uvědomil si, že v této chvíli se nic nemusí stát. Mám právo se uvolnit do svých dobrých pocitů. Mám mnoho věcí na sdílení, ale řeknu jednu věc a nechám vás mluvit, protože věřím, že vaše energie zaregistruje tu moji. V určitém smyslu se podobám Esther v tom, že slyším hlasy. Už se to děje asi rok.

Abraham: Cítíte rozdíl, když jste ve stavu přijímání, a když se to snažíte uskutečnit?

Host: Ano. Nevím, jestli se tomu říkáte svolávání… té energie, která mě dostala odtamtud, kde jsem byl, tam, kde jsem teď. Změnila mi život.

Abraham: Vaše touha byla silná a když jste se vzdal odporu, tak to přišlo.

Host: Přesně tak. Uvědomil jsem si, že můj filtr byl mimo, protože některé ty hlasy… jak jsem zjistil, že já jsem tím filtrem, že mám v sobě nějakou negativní energii, které se musím zbavit… měl jsem ji kvůli svým myšlenkám. Moje myšlenky nebyly na správném místě. Jak jsem je změnil…

Abraham: Líbí se nám, co říkáte. Chceme se na chvíli zaměřit na slovo filtr. Většina lidí chce filtr nasadit, aby nechtěné věci udržovali venku. Chcete se meditací dostat do nepřítomnosti filtru, aby se k vám mohl dostat čistý materiál. Není to zajímavé? Velmi dobré. A?

Host: Nyní jsem na místě, kdy úplně umožňuji… mám pocit, že nikdy ze svého vortexu nevystupuji, protože si uvědomuji, že i ty kontrastní momenty mi pomohou jemně dosáhnout toho, co chci.

the_lupines_at_sunset-wallpaper-1366x768

 

Abraham: Takže chápete pátý krok. První krok je žádost, druhý krok je odpověď zdroje, třetí krok je, že se naučíte umožňovat, čtvrtý krok je, že jste v tom velmi dobrý, zvládnete umožňování, a pátý krok je, že jste zpět v prvním kroku a berete to v pořádku, protože chápete, že kontrast je nezbytný, abyste si toho do vortexu dal více.

Host: Ano, a dostal jsem se nyní na místo, kde tohle vše chápu. Zdá se, že bych to měl sdílet, nebo něco dělat, abych pomohl ostatním.

Abraham: Vnímejte tu námahu ve slově “měl bych”. Vnímejte ten filtr ve slově “měl bych”. Důvěřujte, že zákon přitažlivosti vám přitáhne ty, kteří jsou připraveni slyšet. Ucítíte inspiraci, kdy sdílet. Jsme velmi, velmi moudří. Známe to vše… zatím. Přicházíte stále s novými věcmi. Vždy to tak bude.

Čtěte také:  Abraham Hicks - Láska

Ale my víme, že v nedostatku připravenosti vyslyšet, že nemá smysl někoho mučit znalostmi, i kdyby chtěli, pokud nejsou připraveni je slyšet. Protože to v nich akorát vyvolává větší odpor, všiml jste si?

Host: Ano, rozhodně.

Abraham: Měl jste někdy s někým konverzaci, nějakou debatu o stejném tématu, kdy máte opačné názory? Ta druhá osoba mluví, vy neposloucháte, a pak vy mluvíte a druhá osoba neposlouchá. Vy a ani ona neposloucháte, a čím více ona něco říká, tím více se utvrzujete v tom, čemu věříte, a čím více vy mluvíte, tím více si ta osoba utvrzuje, čemu věří. Není v tom žádný pohyb. Zažil jste to, že?

mountain_24-wallpaper-1366x768

 

Tohle je jako vy a vy. Tohle si děláte sám. Máte touhy, které zpochybňují vaše přesvědčení. A přesvědčení, která zpochybňují vaše touhy. Jak zastavíte debatu a umožníte té širší perspektivě, aby byla nejdůležitější, pak začnete přijímat…

Host: Někdo mi řekl: Mně nic není do toho, co si o mně myslíš. Jakmile jsem se s tím vnitřně ztotožnil…

Abraham: To je velké uvědomění, protože jak náš přítel řekl dříve: Jsem takový chameleon, protože vyhledávám s vámi tolik harmonii a protože vám chci tolik pomoct, že se mi zdá důležité, abyste mě měli rádi. My na to: To moc dobře nefunguje, protože když je pro mě důležitější, abych se ti zalíbil, než abych já byl v harmonii se vším, čím jsem, pak ti nemám, co dát.

Host: Nyní jsem tak spokojený, protože si uvědomuji, že nemusím nic dělat.

Abraham: Pojďme s tím o krok dál, protože tohle je přední konverzace. A když chcete… to bude úžasné. Když to udělám, protože cítím, že nebesa se rozdělila, a jsem na vrcholu a jsem ten, kdo se může dostat do tohoto nového místa, a tohle je to, pro co jsem přišel… nedělám to, protože bych měl, ale protože to mohu dělat!

Host: To je skvělé. Jen chci říct, že vás miluji. Děkuji, že jste mě vybrali. Vím, že ostatní lidé asi více toužili mít otázku, tak to tady ukončím.

Abraham: Není zde nikdo s větší touhou než vy, ale není zde téměř nikdo s takovým souladem, jaký máte vy. Jste v něm.

Host: Moc vám děkuji.

 

Líbil se vám článek a video? Přispěním libovolné částky níže podpoříte tvorbu překladů i chod stránek. Oceňuji vaše dary.

Přispějte

Vyberte způsob daru
Kontaktní údaje

Please enter offline donation instructions in this form's settings.

Dar celkem: 100.00Kč

Čtěte také

Přichází první myšlenka nebo pocit?

Abraham v tomto videu popisuje vztah mezi našimi myšlenkami a myšlenkami našeho Zdroje.

1 komentář

  1. Dajwe, DĚKUJI za tyto překlady!!… Je to takové “znovuzrození”, když člověk pochopí “bytí” zde…. Tyto překlady mi otevřely “BRÁNU POCHOPENÍ”…. Dozráváme, a čím dál více lidí se “otevírá”, což je úžasné… Tvé překlady navigují k cestě pochopení a šťastnému žití života…. ÚŽASNÉ!! Ještě jednou DĚKUJI!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *