Abraham Hicks – O očkování

Líbí se vám překlady a moje tvorba? Můžete mě ZDE podpořit. Jakýkoliv příspěvek oceňuji. Děkuji

Přepis (video na konci):

Host: Odkazovali jste před chvílí na to, že kdykoliv podnikáte něco, abyste něčemu zabránili, tak plánujete, že se to stane. Jedno z kontroverzních témat je očkování. Někteří lidé říkají, že očkování je hrozné a jiní zase, že ho musíme mít k prevenci nemocí. Zdá se mi zřejmé, že je to o zabránění nemoci… proč se tento celosvětový fenomén očkování proti něčemu, proč se ta nemoc nadále nešíří, pokud tlačíme a očkujeme proti ní?

Abraham: Promluvme si o tom z pohledu zákona přitažlivosti. Vysvětloval jste to z pohledu, že člověk, co možná přijímá očkování nebo dává ho svému dítěti, ho přijímá z postoje prevence. Také by se dalo říct, že dělá to, co je podle něj nejlepší k podpoření zdraví. Nevíte jistě, z jakého postoje k tomu přistupuje, ale je možné, že kvůli prevenci nemoci, nebo k podpoření zdraví. Pokud se zaměříte obecně, je snazší v tom najít svou rovnováhu. To je postoj z toho, co byste nazval příčina. Chvíle, kdy ohledně něčeho podnikáte akci.

Ale chceme mluvit o tom, co očkování dělá. Jakou má očkování vlastnost vycházející ze zákonu? Zdá se, že očkování je zavedení něčeho technicky nechtěného do fyzického těla s očekáváním, jak usoudili výzkumníci a doktoři, že fyzické tělo přivítá tu kontrastní zkušenost s moudrostí, a vytvoří touženou vlastnost, aby nakonec posílilo imunitu. Zní to trochu jako důvod, proč jste přišli sem na Zemi do kontrastu.

Nikdo z vás si neřekl: Inkarnuji se a chci, aby vše bylo tak, jak chci, budu to pozorovat a žít šťastně až na věky. Každý z vás si řekl: Kontrast zdokonalí mou touhu a moje touha svolá zdroje a kombinací toho všeho budu silnější. Přední linie, evoluce, vývoj, vylepšení.

3989377042_0be7f18718

Host: Převažuje víra ve prospěch očkování rizika?

Abraham: Zcela zřejmě. Zcela zřejmě. To neříkáme, že každým očkováním toho dosáhnete. Nesnažíme se zabíhat do kontroverze toho všeho. Ale víme jistě, že ať věříte, že očkování je špatné, a tak ho neužíváte… jinými slovy nezáleží na tom, jestli se necháte očkovat, nebo ne.

To, že proti němu s odporem tlačíte, je pro vás škodlivé. Spousta lidí jsou odhodlaní, že očkování je špatné, a neuvědomují si, že si mnohem více vibračně škodí, než kdyby se nechali očkovat. Protože jsou tak v odporu, a odpor vždy způsobuje nesoulad. Z vyššího pohledu není nic, čeho byste se museli obávat, protože odpor v podstatě netrvá věčně. Odpor je prospěšný k vyjasnění a prospěšný k zaměření.

Čtěte také:  Abraham Hicks - Přestaňte si to dělat těžší

Nevšiml jste si… zacházíme do různých směrů, abychom to mohli snadněji vyjádřit. Lidé mají obavy ze zvířat, z vymírání různých druhů, a my říkáme: Vám vážně chybí ti dinosauři? Vážně vám chybí? Téměř nikomu nechybí. Když pochopíte, že věci se vždy lepší, mění se, ale vždy se lepší… Hlavní vzkaz, který se snažíme předat, je ten, že jak přijmete tuto jednu věc, vážně vám chybí obrna? Chybí vám? Sotva komu. Samozřejmě se to zdá jako bezvýznamné srovnání pro ty, kteří chtějí proti věcem bojovat. Ale myslíme si, že je tak zbytečné odporovat různým věcem. Nemusí to být tak těžké.

 

 

Líbil se vám článek a video? Přispěním libovolné částky níže podpoříte tvorbu překladů i chod stránek. Oceňuji vaše dary.

Přispějte

Vyberte způsob daru
Kontaktní údaje

Please enter offline donation instructions in this form's settings.

Dar celkem: 100.00Kč

Čtěte také

Přichází první myšlenka nebo pocit?

Abraham v tomto videu popisuje vztah mezi našimi myšlenkami a myšlenkami našeho Zdroje.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *