Abraham Hicks – O planetě Zemi a lidském vlivu na ni

Líbí se vám překlady a moje tvorba? Můžete mě ZDE podpořit. Jakýkoliv příspěvek oceňuji. Děkuji

 

Přepis:

Host: Chci vám nejprve poděkovat za vhledy, které jste mi dalI. Naše vědomí je součástí zdroje. To chápu. Promluvme si o matce zemi. Na planetě Zemi vidíte věci, které byste chtěli změnit. Například radiace, kterou se nám nedaří odstranit, nebo chemický odpad. Můžeme se zaměřit a najít způsob, jak ji neutralizovat?

Abraham: Vzhledem k vaší planetě musíte zaujmout širší pohled. Chtěli bychom vám říct, že vaše planeta, jako vy, je živá bytost. Je to energetická bytost tvořená odlišnými částmi než vaše fyzické tělo, ale jako vaše fyzické tělo, které přitahují energii ze zdroje. Vaše Země je bytost, která neustále expanduje, roste a mění se jako vy. Ta expanze je důvod za spoustou změn na Zemi, apod. Když zaujmete širší pohled a podíváte se na dlouhověkost této Země a pochopíte, že existuje recyklační plán… a nebyli jste tady dostatečně dlouho, abyste ho plně pochopili. Jinými slovy, to, co těžíte ze země a dáváte do svých aut jako palivo, jsou dřívější civilizace.

Jinými slovy, jde o efektivní recyklaci. Chceme, abyste pochopil, že planeta je tady dlouho a vy nejste v ohrožení tak, jak si někdy myslíte, když se díváte na nějakou věc na světě a používáte ji jako důvod se necítit dobře. Bylo by to jako jet na první výlet do Paříže, kdy vystoupíte z letadla, nasednete do taxi a jedete do hotelu, vystoupíte z auta na místě, kde se rozlil kanál, a vy povíte: Tak tohle je Paříž. Pak nasednete zpět do auta, vrátíte se na letiště a poletíte zpět domů, protože jste viděli vše, co jste chtěli.

Jiní se širším pohledem by řekli: Ještě tu zůstaň. Je zde toho spousta, co můžeš vidět. Často dochází k tomu… jde o zkušenost v důsledku vystavení se vašemu kontrastnímu prostředí. Lidé se často dívají na to, co je špatně, a je spousta z vás, kteří věříte, jelikož probíhá válka proti drogám, proti chudobě, proti AIDS, náctiletému těhotenství, proti terorismu… a myslíte si, že když budete dostatečně tvrdě odporovat věcem, které nechcete, že je můžete odstranit. Ale kdykoliv věnujete pozornost něčemu, aktivujete to v sobě, a tak než aby to šlo pryč, stane se to větší, přidáte tomu svou sílu a stane se to více součástí vaší zkušenosti a celkové zkušenosti, a bude to mít větší osobní vliv na vás.

Čtěte také:  Co zpomaluje manifestace?

three_moons-wallpaper-1366x768

 

Proto chceme, abyste trochu poodstoupil a uznal, že důvod, proč cítíte tu příšernou negativní emoci, když se zaměřujete nějaký aspekt vaší planety, který vám dělá starosti, není ten, že si musíte dělat starosti, ale protože když v sobě aktivujete to nejhorší z věcí, neumožňujete si být napojen na své vnitřní bytí a zdroj, který se nedívá na to nejhorší , ale na to nejlepší. Slibujeme vám, že věci se nezlepší, když se díváte na to, co je na nich nejhorší, ale když se díváte na to nejlepší na nich. Nemusíte čekat na nikoho, abyste se mohl dostat do souladu.

Ale být na vašem místě, neměli bychom o tuto planetu obavy. Byla uvedena do pohyb ze širší perspektivy. Jsou vás tady miliardy, kteří zažívají zkušenosti, díky kterým vypouští rakety touhy. A nejen lidé… lidé nejsou jediní, kteří vysílají touhy na základě svých zkušeností. Veškerá vaše zvířata, rostliny… vše na základě svého vnímání sobecky žádá po něčem lepším pro sebe, a zdroj to vše slyší a poskytuje to.

Rozhodně jsou kapsy všude… existují kapsy s názvem lidé, kapsy s názvem regiony, kde se lidé tak zaměřují na nechtěné, že se udržují oddělení od možné prosperity. Ale prosperita a blahobyt je řád této planety. Vaše média cestují po celém světě a hledají na planetě špatné věci, zveličují je, na pozadí dávají hudbu a přináší je vám zkresleně, což vám dává dojem, že na světě probíhá spoustu špatného, když skutečností je, že zde probíhá spoustu dobrého, a tak málo špatného.

Jak se rozhodnete se cítit dobře, začnete být více ve vibračním souladu s blahobytem, a vaše planeta se vám odhalí ve svém nejlepším světle. Věci budou kolem vás ve své nejlepší formě. Zažijete chladné vánky, moře se pro vás rozdělí, doprava se pro vás rozdělí. Počasí se vám přizpůsobí. Esther a Jerry říkají lidem: Pokud se vezmete, tak to udělejte ve městě, kde se nacházíme.

Host: Moc vám děkuji.

 

Líbil se vám článek a video? Přispěním libovolné částky níže podpoříte tvorbu překladů i chod stránek. Oceňuji vaše dary.

Přispějte

Vyberte způsob daru
Kontaktní údaje

Please enter offline donation instructions in this form's settings.

Dar celkem: 100.00Kč

Čtěte také

Přichází první myšlenka nebo pocit?

Abraham v tomto videu popisuje vztah mezi našimi myšlenkami a myšlenkami našeho Zdroje.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *