Abraham Hicks – O přírodě

Líbí se vám překlady a moje tvorba? Můžete mě ZDE podpořit. Jakýkoliv příspěvek oceňuji. Děkuji

Přepis (video na konci):

Host: Děkuji, že jste mi pomohli najít mou radost. Chci více pochopit, jaký je náš vztah k přírodě? Mluvili jsme o tom, že když vidíte motýla, ptáka, zvyšuje to vaši vibraci. Žiji v Coloradu a hodně času trávím venku. Kdykoliv vidím hory nebo se dotýkám sněhu, cítím se hodně dobře, tak chci pochopit, co na těchto věcech ovlivňuje naši vibraci?

Abraham: Je snadné vidět něco krásného a pochopit, proč se vám to může líbit. Ale vaše otázka je hlubší. Rádi o ní budeme mluvit, protože v přírodě je soulad, o kterém mluvíme. Zvířata na vaší planetě jsou mnohem více ve vibračním souladu se svou vibrační verzí. Jinými slovy jsou převážně naladěná na frekvenci toho, kým jsou. Když něčemu v přírodě věnujete pozornost, tak zaprvé jen to, že jste si toho schopná všimnout, je znamení, že jste v blízkosti vibrace té věci, jinak byste si všimla něčeho jiného.

To, o čem mluvíte… jakmile to dosáhne složeného stavu, kde to prožíváte, rádi bychom vám řekli, že jste ve vortexu, a ze svého vibračního stavu ve vortexu spolutvoříte s věcmi v přírodě, protože vaše frekvence je už v souladu, takže ostatní věci, které jsou v souladu, k vám přirozeně chodí. Vaše schopnost prozkoumávat krásu přírody… před chvílí jsme v krátkosti mluvili o něčem, a nijak to nerozváděli, ale podstata toho je následující.

Když se dostanete do vortexu, tak protože vaše frekvence je nyní v souladu s vaší úplností, máte lepší schopnost interpretovat vibrace na všech úrovních. Zevnitř vortexu je vaše schopnost interpretovat vibrace… máte přístup jen k vibracím, které jsou na nejvyšších úrovních. Nenašla byste zvíře mimo svůj soulad, pokud jste ve vortexu. Vesmír by vás nesladil s něčím takovým, i když existují zvířata, které se s dostatečným vlivem mohou dostat z vortexu. Chceme tím říct, že příroda je nejlepším ztělesněním vibračního souladu, které vás obklopuje.

Když se dostanete do vibračního souladu, váš vztah s přírodou je ovlivněn vaším souladem. Chceme říct, že to není tak, že příroda upravuje vaši vibraci, ale že vaše vibrace přitahuje přírodu, se kterou interagujete. Je spousta lidí, kteří žijí na nádherných místech, kteří necítí nebo nevidí krásu toho místa. Je spousta lidí, kteří žijí to, co podle vašich standardů je nejlepší život, a ve skutečnosti jsou mrzutí a neprožívají radost. Není to tak, že příroda upravuje vaši vibraci, ale že v souladu jste schopná vidět přírodu mnohem lahodněji.

Čtěte také:  Abraham Hicks - Přátelství

nature_544-wallpaper-1366x768

Až tak, že můžete být na lodi, a ve chvíli, kdy vyhlédnete z okna, vyskočí velryba a ukáže vám svůj pěkný ocas. Nebo nemusíte být ani blízko okna a ucítíte impuls jít k němu, a o pět minut později pro vás velryba znovu vyskočí. Jinými slovy… otázkou je: Chystala se velryba vyskočit a dostala jsem inspiraci se jít podívat? Nebo to, že jsem byla na cestě k oknu, způsobilo, že velryba vyskočila?

My říkáme: Uvnitř vortexu jsou spolupracující složky, kde velryba je spolupracující složkou, kterou ten moment přitáhl, a vy jste byla spolupracující složkou, kterou ten moment přitáhl. A hloubka vaší schopnosti interagovat s věcmi, kterým říkáte příroda, je něco, co většina lidí na této planetě jen chabě využívá. Většina lidí nepřistupují ke své planetě z místa uvnitř vortexu, ale pokud k ní přistupujete z vortexu…

Esther viděla zelený záblesk, když slunce zapadlo do moře. Hledala ten zelený záblesk celé roky. Nyní se jí ukázal. Jede v autě a ptá se Jerryho: Viděl jsi někdy zelený záblesk? Proč myslí na zelený záblesk? Protože ti, kteří jsme v jejím vortexu, znají načasování, kdy slunce zapadá do moře… není to přímo takové, ale víte, co tím myslíme. Načasování chvíle, kdy Esther a Jerry jeli do restaurace, načasování jejich příchodu na konec ulice, ze které je výhled na oceán, kde bylo slunce. Vše, co je nezbytné, aby bylo známo o všem, vaše vyšší Já uvnitř vašeho vortexu zná.

Čím více času trávíte ve vibračním souladu se svým vortexem, tím více vám vesmír skrze cestu nejmenšího odporu dodává okolnosti a události, aby vám dal překvapivé a nádherné životní zážitky, které si zasloužíte přijmout. To je naše nejlepší diskuze o přírodě. Pokud máte ještě nějakou otázku, v rychlosti si ji vyslechneme…

Jerry: Už nám došel čas.

Abraham: V rychlosti si ji nevyslechneme. Začneme u vás po přestávce. Dobrá chvíle na oběd.

 

Líbil se vám článek a video? Přispěním libovolné částky níže podpoříte tvorbu překladů i chod stránek. Oceňuji vaše dary.

Přispějte

Vyberte způsob daru
Kontaktní údaje

Please enter offline donation instructions in this form's settings.

Dar celkem: 100.00Kč

Čtěte také

Přichází první myšlenka nebo pocit?

Abraham v tomto videu popisuje vztah mezi našimi myšlenkami a myšlenkami našeho Zdroje.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *