Abraham Hicks – O problémech a kontrastu

Líbí se vám překlady a moje tvorba? Můžete mě ZDE podpořit. Jakýkoliv příspěvek oceňuji. Děkuji

Přepis:

Host: Zdravím vás Abrahame a Esther. Hodně se bavím s kontrastem. Asi před pěti měsíci jsme mluvili o tom, že cítím bolest, když prožívám kontrast. Tu už ale necítím. Kdykoliv prožívám kontrast, vím, že porostu a zažiju něco nového, takže je to vzrušující.

Abraham: Máte tedy pocit, když přemýšlíte o této cestě nejmenšího odporu… na chvíli vás přerušíme. Cítíte, jak cesta nejmenšího odporu je cesta od toho, kde jste, k tomu, kým jste a co chcete? Je to jinými slovy cesta umožňování, Cítíte, jak tato cesta, která je inspirovaná voláním vašeho zdroje, by vás mohla volat do objasňujícího kontrastu? Tohle stojí za to si poslechnout.

1350000

Skutečně? Má cesta mě volá ke kontrastu, který povede k objasnění? Když vzniká nějaký problém, tak vzniká i obdobné řešení. Jinými slovy… prostě to tak funguje. Nikdy nezískáte dobrou odpověď, pokud nepoložíte dobrou otázku. Nikdy nepřijdete na velkolepé řešení, pokud neumožníte, aby se problém projevil tak, co způsobuje přitažlivost.

Jaký z toho máte pocit? Nechcete tak být na sebe milejší, když jste uprostřed problému, který je předchůdcem řešení? Není to vše součástí tvoření? Jen si z problémů nedělejte životní styl. Nezůstávejte v nich tak dlouho.

Host: Přesně tak.

Abraham: Takže se v kontrastu bavíte. To se nám líbí.

Host: Každý den je to lepší. Je to úžasné. Moje jasnost je neustále větší.

http://allwallpapersfree.blogspot.com
http://allwallpapersfree.blogspot.com

Abraham: Máme otázku pro všechny. Přijdete do vážně dobrého bufetu na Havaji. Je na pobřeží a je velkolepý. Výběr má takový, jaký jste nikdy předtím neviděli. Řeknete si: “To je až příliš mnoho rozmanitosti. Skutečně až příliš.”? To si neříkáte. Nemáte pocit, že ten sortiment bufetu se vám vetře na talíř. Neříkáte tomu kontrast, jen rozmanitost. Říkáte tomu volby. Říkáte tomu příležitosti. Říkáte tomu objasňující zkušenost. Říkáte tomu nejlepší bufet, v jakém jste kdy byli.

Líbí se vám články a videa? Níže můžete přispět libovolnou částkou a podpořit tak překladatele. Umožní mi to Vám poskytovat více obsahu a pravidelněji. Děkuji.

Překlad: David Dajw Formánek

 

Líbil se vám článek a video? Přispěním libovolné částky níže podpoříte tvorbu překladů i chod stránek. Oceňuji vaše dary.

Přispějte

Vyberte způsob daru
Kontaktní údaje

Please enter offline donation instructions in this form's settings.

Dar celkem: 100.00Kč

Čtěte také

Přichází první myšlenka nebo pocit?

Abraham v tomto videu popisuje vztah mezi našimi myšlenkami a myšlenkami našeho Zdroje.

2 komentáře

  1. Děkuji moc za překlad

  2. Děkuji za překlad. Oceňuji :-). Vážně!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *