Abraham Hicks – O reinkarnaci zvířat a životní energii

Líbí se vám překlady a moje tvorba? Můžete mě ZDE podpořit. Jakýkoliv příspěvek oceňuji. Děkuji

Přepis (video na konci):

Host: Mám krátkou otázku. V mládí jsem měl psa, se kterým jsem se vibračně cítil propojený. Pak zemřel, uběhlo 13 let a pořídil jsem si dalšího psa, a zdá se mi, že je to ten stejný pes.

Abraham: Je velká šance, že je.

Host: Zajímalo by mě, jestli se vrátil? Psi jsou dost věrní. Nebo jsem si přitáhl stejný druh energie?

Abraham: Víme, že tohle vše vnímáte tak, jak jste položil tu otázku. Lidé mají tendenci sebe vnímat jako shluky masa na jednotlivých židlích. A pak popisujete jednotlivé shluky nefyzické energie tak, že jim říkáte duše. Když je malujete, kreslíte je jako takové samostatné přízračné věci. Pak se snažíte jednoho ducha nacpat do jednoho shluku masa, a jak ten shluk masa chcípne, vidíte, jak se ta přízračná věc vrací do nebe, kde pobývá s ostatními přízračnými věcmi a čeká na další tělo, do kterého se může dostat. Takto to vůbec není.

road_summer_2-wallpaper-1366x768

Je to proud vědomí. Zdrojová energie se současně projevuje v mnoha odlišných místech. Mohli byste říct, že to, čemu říkáte bůh nebo zdroj, proudí do toho, co byste nazvali vnitřní bytí, které proudí do lidí… Jinými slovy stejný energetický proud je životní energie, která je ve všem. Energie toho, čemu lidé říkají bůh, se nachází ve vás, ve vašem psovi nebo i v látce tohoto koberce. Je to vědomí, které je přítomno ve všech věcech. Záměr toho zaměřeného vědomí se liší. Stejně tak, jak můžete být člověkem a být basketbalista, účetní, milenec, otec, bratr, ale jen zřídka kdy jste současně to všechno, a snažili byste se být současně těmi věcmi.

Ale máte schopnost svou pozornost přesměrovat a být těmi věcmi. Analogie nikdy nejsou dokonalé, ale je to něco takového. Tento nefyzický energetický proud se projevuje různě. Když se znovu vynoříte do nefyzična, stanete se mnohem víc než souhrn lidského vědomí, kterého jste dosáhli ve fyzickém těle. Vrátíte se do té nekonečné inteligence a budete si stále pamatovat, kým jste. Nebude vám chybět to, čím jste byli. Necítíte nedostatek. Lidé říkají: “Esther, je pěkné, že se obětuješ, aby Abraham mohl skrze vás promlouvat.” Esther říká: “Já se nijak neobětuju. Když Abraham skrze mě proudí, jsem vším, čím jsem, a mnohem víc.” Takové to je, když zemřete. Stanete se tím.

Čtěte také:  Abraham Hicks - Hojnost se rozšiřuje

a_dog_and_a_butterfly-wallpaper-1366x768

To je na živočišné říši tak inspirující. Zvířata se neobávají smrti. Nezaměřují se tím směrem. Chápou, že jsou věčným vědomím. Hrají si a vrátí se do nefyzična, kde si hrají. Mají tu výhodu, že se rychle dokážou přizpůsobit. Není velký rozdíl mezi životem štěněte a dospělého psa. Rychle se přizpůsobují svému prostředí.

Zatímco vy lidé musíte projít fází bez zubů, vlasů a chození, která je otravná. Pak tou fází, kdy si všichni myslí, že vás mohou komandovat. Fáze uvěznění ve škole a tohle vše ostatní… než se stanete svobodnou bytostí, kterou jste. Nevracíte se tak rychle do svých těl. Chceme vám říct, že nestojí za to dělat nějaké rozdíly v energii, která se projevuje ve vás a ve vašem zvířeti. Když se pravidelně budete dostávat do souladu s tím, kým jste – tak jak děláte – do svého života si přitáhnete ostatní, kteří jsou v souladu s vámi. Je běžné pro někoho, kdo je často v souladu, aby měl společníky a zvířata, která jsou stejně vibračně naladěná.

Host: Krásné. Moc vám děkuji.

Líbil se vám článek a video? Níže můžete podpořit překlady a provoz této stránky. Umožní mi to Vám poskytovat více obsahu. Každý příspěvek oceňuji. Více se dozvíte ZDE.

 

Líbil se vám článek a video? Přispěním libovolné částky níže podpoříte tvorbu překladů i chod stránek. Oceňuji vaše dary.

Přispějte

Vyberte způsob daru
Kontaktní údaje

Please enter offline donation instructions in this form's settings.

Dar celkem: 100.00Kč

Čtěte také

Přichází první myšlenka nebo pocit?

Abraham v tomto videu popisuje vztah mezi našimi myšlenkami a myšlenkami našeho Zdroje.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *