Abraham Hicks – O sebelásce a nalézání krásy

Líbí se vám překlady a moje tvorba? Můžete mě ZDE podpořit. Jakýkoliv příspěvek oceňuji. Děkuji

Přepis (video na konci):

Host: Zdravím. Vítejte v mém splněném snu. Rád bych poděkoval Abrahamovi za nejlepší sprchu, jakou jsem kdy měl. Tady je něco jako vodopád. Což je jedna z podmínek, na které jsem se stal závislý se svým blahobytem. Jsem tady, abych svou praxi dostal o krok dál. Asi před šesti měsíci jsem uznal Esther jako jednoho z lidí na Zemi, který mi ukazuje cestu, jak dělat věci, které pro mě vypadají dobře, kde není nikdo jiný.

Řekl jsem: Udělám to! Jsem připravený. Snažil jsem se roky. Tak jsem se propojil se všemi v této místnosti a děkuji, že jste mojí Abrahamovou rodinou. Vím, že jsme sem byli společně přitáhnuti. Tento moment jsem si vizualizoval a čekal jsem, že jsem přijdu a poděkuji vám všem a řeknu vám, jak je můj život krásný od chvíle, co každý moment hledám krásu.

Když se probouzím a rozhoduji se: Počkat chvíli! Tohle není tak skvělý pocit. Z čeho se cítím dobře? Oohh. Počkat chvíli. Počkat chvilku. Zapnu si Abrahama. Pokud mě určuje to, s kým trávím nejvíce času, tak ho budu trávit s Abrahamem. Začnu s vámi trávit čas postupnými lehkými, uspokojivými kroky.

Najdu svou cestu k tomu, kým jsem v tomto krásném životě. V posledních šesti měsících, zejména posledních šesti týdnech, zejména posledních šest dní, těchto posledních šest minut, se vše daří lépe a ohromuje mě to, co se vše děje. Nedokážu si představit, když Abraham říká 2000 akčních hodin za 30… kolik to je?… 32 sekund čisté myšlenky? Děkuji.

dark_beach_1920x1080-8741

Host: Nyní medituji před svými schůzkami. Naladím se na krásu, se kterou budu pracovat. S přáteli, se kterými budu komunikovat, se kterými mohu spolupracovat.

Abraham: Pěkné je, protože jste to už dělal, že to tam už je. Ani si nemusíte stanovit záměr, že se to stane, protože se to už děje, a cokoliv jiného je nelogické, že? Hybná síla je krásná věc.

Host: Je to ta nejkrásnější věc, kterou jsem poznal. Nemohu vám dostatečně poděkovat.

Abraham: Dokážete uznat hodnotu, kterou cítíte, díky tomu, jak jste přišel na to, jak si umožnit tohle spojení, které tam vždy pro vás bylo, ale nyní jste se na něj naladil tak, že už prostě očekáváte, že vám další a další další věc vyjde dobře. A tak vám dobře vychází.

Čtěte také:  Abraham Hicks - Osvícení a přijímání

Host: Můj předchozí problém bylo ego a sebeláska. Rozdíl mezi tím dělat něco, abych uspokojil sám sebe, a pak být uspokojen a milovat sám sebe a jít něco dělat…

Abraham: Trochu nám to ještě objasněte.

Host: Jsem hudebník, píšu skladby, jsem umělec, jsem vše, k čemu jste tohle ráno mluvili, a nyní se těším na život, který si chci vytvořit v písni, kterou skládám. Předtím jsem šel nafouknout místnost… a stále to dělám.

Abraham: Chceme slyšet váš rozdíl z hlediska egoistického, sobeckého pohledu. Chceme to s vámi trochu doladit.

Host: Když jsem si všimnul, jaký je ten hnací faktor, zpochybňoval jsem ho…

Abraham: Začněme tím, že hnací faktor je často to, co se tady snažím dosáhnout z hlediska mé akce, ale než abychom tomu říkali hnací faktor, nazvěme to faktor volání nebo faktor proudu faktor toho, co je už v pohybu, nebo faktor směřující energie, nebo faktor připravovat se na to být připravený.

vacation_3-wallpaper-1366x768

Objevil jste… musíte být egoistický v tom smyslu, že se musíte zaměřovat. A musíte se zaměřovat sám. O tom je faktor sobeckosti. O tom je uspokojení. Můžete jen vnímat skrze oči sebe. Ale rozdíl, který v tom děláte, není ego nebo žádné ego, nebo sobeckost nebo nesobeckost, protože v uspokojení musí po celé cestě být sobecký zájem.

Faktor, který tady objevujete, je být uspokojen, i když se to ještě plně nezhmotnilo. Je to tak egoistické a tak sobecké, že jsem odhodlaný najít něco, z čeho se budu cítit dobře, i když ostatní v místnosti to možná ještě nevidí. Nebudu zmatený z toho, na jaké jsem cestě, protože vím, jaký je to pocit být na cestě největšího umožňování, což je to stejné jako cesta nejmenšího odporu.

Host: Ano. Teď se miluji. Miluji sám sebe. A co teď chci dělat? Než abych si říkal, jak předtím… “Udělám tohle a pak se budu milovat. Udělal jsem tohle a miluji se.”

Abraham: Miluji sebe a miluji tuto letadlovou rampu. Miluji tuto židli a miluji tuto prázdnou židli vedle mě. Během dne je toho tolik, co můžete ocenit, že když se naladíte, jak se konečně naladíte, tak jste schopen najít nepatrnou krásu… Esther se po Kalifornii přestěhovala do pouště. Na poušti je spousta písku… a spousta kamenů a spousta prostoru mezi čímkoliv zeleným. Ale Esther začala oceňovat nepatrnou krásu pouště, ale nejprve se musela hodně snažit, aby ji našla, protože jí neohromila na první pohled. Musela ji hledat.

Čtěte také:  Abraham Hicks - Příběh o Esther a slepicích

Na poušti je horko a v San Diegu v Kalifornii je chladno. V San Diegu je spousta zeleně a poušť je hnědá, ale protože Esther chtěla najít uspokojení, musela se jinak naladit a pak objevila krásu v poušti, ze které cítila větší uspokojení než krása, kterou nalézala na místech, které mají více vody, zeleně a menší teplotu.

Krása spočívá ve vnímání pozorovatele, ve vnímání souladu. Takto začnete být bezpodmíneční. Pak řeknete: Aha, Abrahame, už vás chápeme. Chcete, abychom byli bezpodmíneční, abychom mohli žít na poušti. Namísto oáz. Abychom se pak naučili velmi obtížně hledat věci, které jsou příjemné, a pak se uspokojíme bez krásných věcí. My na to: Pokud vám to tak znělo, není to tak. Říkali jsme, abyste našli něco na ocenění a nalaďte se na to.

V tom uspokojení toho uvidíte více a více, protože během života jste svému vortexu řekli přesně, jak chcete žít, a jak se chcete cítit, a vaše vyšší Já přesně ví, kde to vše se nachází ve vztahu k tomu, kde jste, a čím více jste uspokojení ve své poušti, k tím více oázám budete navedeni. Čím více nespokojení jste ve své poušti, tím pro vás bude těžší najít vodu nebo cokoliv na ocenění kdekoliv jinde. Velmi dobré.

Host: Úžasné. Děkuji.

 

Líbil se vám článek a video? Přispěním libovolné částky níže podpoříte tvorbu překladů i chod stránek. Oceňuji vaše dary.

Přispějte

Vyberte způsob daru
Kontaktní údaje

Please enter offline donation instructions in this form's settings.

Dar celkem: 100.00Kč

Čtěte také

Přichází první myšlenka nebo pocit?

Abraham v tomto videu popisuje vztah mezi našimi myšlenkami a myšlenkami našeho Zdroje.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *