Abraham Hicks – O sebevraždě aneb smrt není to, co si myslíme

Líbí se vám překlady a moje tvorba? Můžete mě ZDE podpořit. Jakýkoliv příspěvek oceňuji. Děkuji

Přepis (video na konci):

Host: Děkuji. Mám další otázku. Dříve jste se zmínili o tom, že tolik nebudete mluvit o blaženosti smrti, protože nechcete, aby všichni začali vyskakovat z budov. Osobně nemám pocit, že by sebevražda byla hřích. Ale pravidelně se potýkám s myšlenkou… pokud se máma úspěšně zabije, znamená, že je odsouzena k tomu, co se ukazuje ve filmech, že se ocitne ve věčné prázdnotě?

Abraham: Ne, znamená to, že je záměrný tvůrce více než většina lidí. Každá smrt je sebevražda. Někteří k ní dospějete pomaleji a bolestivěji.

Host: Děkuji. To oceňuji.

Abraham: Každá smrt je výsledkem vibračního stavu. A ta přehnaná a extrémní opatření… Lidé vytváří zákony o spoustě věcech. Můžeme vám přesně říct, kdy vzniklo to náboženské pravidlo o sebevraždě. Lidé říkali, že se musíte nějak chovat, protože to pro celek bylo ekonomicky prospěšnější. Pár z vás si řeklo: Jsem nezávislý a nepodvolím se vaší vůli. Pak lidé řekli: Musíš se podvolit, nebo budeš takto potrestaný. Spousta z vás tím nebyla ovlivněna, a spousta byla, ale jak ta pravidla byla silnější, mnozí z vás jste začali upravovat své chování, zatímco ostatní ne.

sunrise_above_the_clouds-wallpaper-1366x768

Jak jste ze svého logického pohledu začali pozorovat, řekli jste: Dodržuji všechna pravidla a neporušuji je, a nedostává se mi požehnání, jaké jste slibovali, a tito lidé porušují pravidla a zdá se, že se jim žije dost dobře. Oni vám pak řekli: V tomto fyzickém těle to nepoznáte. Trest nebo odměna přijde po životě.

To nějakou dobu dobře fungovalo, protože vás to přimělo dělat věci, které oni potřebovali, abyste dělali, aby to podpořilo věci, které oni sobecky chtěli. Kdokoliv, kdo se snaží někoho kontrolovat, to dělá ze své sobecké motivace. Neliší se od nikoho jiného. Nedělejte si z toho starosti. Smrt pro všechny znamená úlevu a uvolnění. Bez výjimky.

Host: Děkuji.

Abraham: Často vás provokujeme a říkáme, že byste trest smrti nepřáli těm, které nesnášíte, kdybyste věděli, jaké to je zemřít. Udrželi byste ty mizery co nejdéle naživu. Tuto konverzaci jsme si náramně užili. Je výborné se setkávat s lidmi jako jste vy, kteří poznávají, kým jsou. Přistupujte k tomu zlehka. V jádru jste bytosti vyhledávající radost a svobodu. Je zde pro vás spousta lásky. Prozatím jsme uspokojení, ale neúplní.

Líbil se vám článek a video? Níže přispěním libovolné částky podpoříte překlady a provoz této stránky. Umožní mi to Vám poskytovat více obsahu. Každý příspěvek oceňuji. Více se dozvíte ZDE. Děkuji.

 

Líbil se vám článek a video? Přispěním libovolné částky níže podpoříte tvorbu překladů i chod stránek. Oceňuji vaše dary.

Přispějte

Vyberte způsob daru
Kontaktní údaje

Please enter offline donation instructions in this form's settings.

Dar celkem: 100.00Kč

Čtěte také

Přichází první myšlenka nebo pocit?

Abraham v tomto videu popisuje vztah mezi našimi myšlenkami a myšlenkami našeho Zdroje.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *