Abraham Hicks – O svobodné vůli

Líbí se vám překlady a moje tvorba? Můžete mě ZDE podpořit. Jakýkoliv příspěvek oceňuji. Děkuji

Přepis (video na konci):

Host: Chci se zeptat na svobodnou vůli.

Abraham: Svobodnou vůli?

Host: Ano, chci chvíli mluvit o myšlence svobodné vůle.

Abraham: Existuje něco jiného?

Host: Ano.

Abraham: Existuje něco jiného kromě svobodné vůle? Existuje v celém vesmíru něco jiného než svobodná vůle, pokud k vám vše přichází na základě vašich myšlenek, a nikdo jiný je za vás myslet nemůže. Existuje v tomto vesmíru něco jiného kromě svobodné vůle?

Host: Z toho pohledu vůbec ne.

Abraham: Dobrá. Zeptejte se na další otázku. Chtěli jsme, abyste pochopila podstatu toho, o čem jste chtěla mluvit o svobodné vůli.

Host: Jelikož jsem rozšířením zdrojové energie…

Abraham: Ano.

Host: … nemám vždy pocit, že jsem to já, která ty myšlenky myslí, nebo že mám volbu v myšlenkách, které si myslím.

water_lily_10-wallpaper-1366x768

Abraham: Pokud by to byla pravda, tak vše, co jste doposud řekla, by nemohla být pravda. Řekla jste: Cítím kontrast. Kdybyste nemohla myslet něco jiného než vaše vyšší Já, nemohla byste cítit negativní emoci. Každá negativní emoce vám ukazuje, že máte svobodnou vůli. Máte svobodnou vůli se spojit s láskou, nebo jí odporovat.

Host: Ale proč… a už vím, jak odpovíte… ale asi hledám něco více. Proč s tím úžasným uvědoměním, které mám, mi někdy zabere delší čas být tím, kým skutečně jsem, když tohle znám?

Abraham: Protože se neustále vyvíjíte. Nikdy nemůžete být tím, kým jste, protože se neustále měníte, protože jste věčná bytost.

Host: To je úžasné. To byla úžasná odpověď, kterou jsem vůbec nečekala.

Abraham: Ale je to na to odpověď, že?

Host: Takže vždy budu dohánět. Vždy budu v tom meziprostoru…

Abraham: Ano, budete vždy dohánět, protože neustále měníte myšlenky na věci. Neustále budete dohánět, ale prociťte rozdíl mezi úplností toho, kým jste… jinými slovy není to dohánění, ale stávání se. Namísto dohánění jsem vždy ve stavu stávání se. Vypustila jsem předem myšlenku a zdroj se k ní pak připojil. Zdroj se přidal k mé myšlence, takže čí je to svobodná vůle? Kdo vede koho?

Host: Já vedu.

summer_freedom-wallpaper-1366x768

Abraham: Takže jsem vypustila myšlenku, zdroj se k ní přidal, a pak jsme se sjednotili, smísili jsme se, a přeměnili jsme ty myšlenky na věci, díky čemuž jsem se ocitla na úplně nové vibraci s novými kontrastními zkušenostmi, abych to mohla opakovat a opakovat. Neustále stávání se… a proč?

Čtěte také:  Nástěnka víry - způsob, jak si manifestovat svá přání

Host: Protože to tolik miluji.

Abraham: Protože se u toho cítíte tak dobře, je to přirozené, a radostné. Protože je to třeba dělat? Ne. Protože je to touha, která byla ve vašem vortexu… můžeme se vrátit na počátek zdroje nebo času…. ta touha byla ve vašem vortexu odjakživa. Touha po něčem více, touha po expanzi, po neustálém stávání se je podstatou toho, čím všichni jsme. Rozdíl mezi nefyzickým a fyzickým Já je ten, že nefyzické Já to ví a přijímá a nikdy necítí nedostatek v procesu stávání se.

sun_rise_carinthia_austria_egelsee_3-wallpaper-1366x768

Vaše vyšší Já chápe nevyhnutelnost stávání se, že nikdy necítí moment nepohodlí v něčem, co se nestalo. Vaše vyšší Já nikdy nestoupne na zemi, kde byla právě zasazena kukuřice, a neřekne: Vylez ven, chci sníst semeno. Vaše vyšší Já zná nevyhnutelnost úplnosti toho, co je na cestě. Oceňujeme všechny z vás… zejména dnes,  protože jsme se dostali k dolaďování, které vám velmi bude prospívat. Ale jde to trochu pomalu, že?

Host: Někdy ano.

Abraham: Cítíte se teď jinak než předtím?

Host: Ano.

Abraham: Cítíte, že máte více chápání než předtím?

Host: Ano.

Abraham: Jste připravena vyjít z této místnosti a rozzářit se? Jste připravená se odpoutat od snažení se na to přijít, a nechat vesmír, aby to za vás udělal? Jste připravena umožnit novému já, kterého jste vibračně dosáhla, aby se v následujícím dnu nebo dvou přeměnilo na věci, které vás překvapí a potěší?

Host: Ano.

Abraham: Jste vynikající. A jste milovaná. A my jsme kompletní.

Líbil se vám článek a video? Níže přispěním libovolné částky podpoříte překlady a provoz této stránky. Umožní mi to Vám poskytovat více obsahu. Každý příspěvek oceňuji. Více se dozvíte ZDE. Děkuji.

 

Líbil se vám článek a video? Přispěním libovolné částky níže podpoříte tvorbu překladů i chod stránek. Oceňuji vaše dary.

Přispějte

Vyberte způsob daru
Kontaktní údaje

Please enter offline donation instructions in this form's settings.

Dar celkem: 100.00Kč

Čtěte také

Jak urychlit manifestaci toho, co chceme?

Zde se dozvíte, co je nejdůležitější manifestací a proč vlastně chceme vše, co chceme. A zjistíme, co přestat dělat, abychom urychlili manifestaci toho, co chceme.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *