Abraham Hicks – O volbách v USA & O čem to skutečně je

Líbí se vám překlady a moje tvorba? Můžete mě ZDE podpořit. Jakýkoliv příspěvek oceňuji. Děkuji

Přepis (video na konci):

Podle nás jsou tohle nejlepší volby všech dob, protože to velké části vaší planety dává příležitost zjistit, že to stejně nikdy nebylo o nich. Republikáni vaši realitu netvoří. Demokrati vaši realitu netvoři. Podle nás jsou to nejlepší volby všech dob. A jejich výsledek je nepodstatný. Oni netvoří vaši realitu. To vy. Ve vibraci si ale můžete vytvořit hodně odporu tím, že proti něčemu tlačíte. Oni nejsou vortex, kterým proudí váš blahobyt. Mají velmi malý vliv na to, co se vám děje. Váš vztah s vaším vortexem, váš stav přijímání… to je to, co ovlivňuje, co k vám přichází.

Rovnováha vaší planety a veškeré její rozmanitosti je báječná. Váš národ a její politika jsou jen malým prvkem ve spektru toho všeho. Pokud dokážete z romanitosti udělat svého přítele, vnímejte ji jako velký švédský stůl, kde máte spoustu věcí na výběr, můžete si pak záměrněji vybírat své vlastní myšlenky. Ani nevíte, co si každý z těch kandidátů myslí, protože sotva máte příležitost to dát do kontextu čehokoliv úplného. Nic vám není předneseno v dostatečně čisté formě, abyste to efektivně přeložili skrze své fyzické smysly. Musíte to přeložit svým solar plexem, svým emočním centrem. Je nepravděpodobné, že někdo z nich toho řekne dost, aby vám pomohl se dostat do souladu.

Host: Jak se mám na tom podílet, pokud budu součástí voleb, nebo pokud chci někoho volit… nebo mám volit, nebo se mám od toho distancovat?

Abraham: Nejprve pochopte, že neustále vibračně hlasujete pro vše, co vás ovlivňuje. Řekli bychom, abyste si z toho nedělali starosti, abyste se kvůli tomu netrápili. Řekli bychom, abyste proti tomu netlačili, a nikdy, nikdy nežádejte, aby něco bylo vším, co potřebujete, a nikdy se nesnažte ničemu dát svou úplnou podporu. To je jako někomu říct: Musíš být takový, jaký potřebuji, než se můžu cítit dobře. Budete v pěkném průšvihu, pokud to vyžadujete. Tohle vám pomůže pochopit, o čem je skutečně “bezpodmínka” vašeho souladu.

good_morning_10-wallpaper-1366x768

I ti, kteří podepsali dokumenty, které jsou základy, na kterých jste založili váš národ, se mezi sebou ani nedohodli, i když se na ty dokumenty podepsali. Ale od té doby uběhlo dost času, a tehdy nebyly sociální sítě, kde byste mohli diskutovat o všem, co se řeklo. Čas tak nějak zastínil vaši schopnost pochopit rozmanitost i v tom všem. Nešlo o dosažení dokonalosti, ze které se váš národ od té doby odchyluje. Vše bylo a bude nadále v procesu stávání se a vývoje. Tito lidé, kteří tolik svého života a času investovali do toho, aby shromáždili vědomí lidí a pomohli ho zaměřit… bez výjimky by bylo pro vás prospěšné, abyste ocenili všechny z nich a to, jak přispívají, i když nesouhlasíte s tím, co říkají.

Pokud se vzdáte potřeby, aby byl někdo láskyplný, abyste ho/ji mohli milovat, budete svobodní. Pokud byste hlasovala pro každý pozitivní aspekt, který vidíte na každé straně uličky, pak byste byla alespoň jedna, která se sladí s vortexem, který jste kolektivně vytvořili. Každý, kdo kdy žil, se nyní nefyzicky zaměřuje na blahobyt toho, co se tady nyní děje. Existuje kolektivní soubor mocných tvůrců a zaměřovatelů, kteří nejen podporují váš blahobyt, vaše přežití… vaše radostné přežití, ale vědí, se vším, kým všichni jsme, že to bude nadále existovat, a že to bude nadále dobré do takové míry, do jaké vy individuálně tomu umožníte být dobré.

Čtěte také:  Abraham Hicks - Pracujte méně než doposud

Než abyste je žádali, aby byli takoví, jací potřebujete, abyste mohli zářit svou lásku, jen vyzařujte svou lásku, a věřte, že zákon přitažlivosti najde cestu, kterou ji můžete nasměrovat. Z těchto věcí si nemusíte dělat starosti. To neznamená, abyste nebyli informovaní a neměli názor. Na těch názorech záleží. Prosévejte a rozhodujte se, ale neupínejte se na výsledek, který nemůžete kontrolovat. Když se vás někdo zeptá: “Pro koho budeš hlasovat?”, odpovězte: Hlasuji pro šťastný lístek. To je jaký? Oba dva. Každý den si píšu pozitivní aspekty o obou kandidátech. To v tu chvíli zastaví konverzaci.

travel_faster-wallpaper-1366x768

Když mluvíte o politice… Esther o ní může mluvit jako každý jiný. Chápe, co se děje. Je ráda informována, ale nikdy s nikým nezačne mluvit o politice, aniž by necítila nepříjemný tlak v břiše, protože my tam u toho nejsme. Esther je zvyklá na to, že tam jsme… Je zvyklá na to, že jí proudí nekonečná inteligence. Když začne mluvit o tématu, kdy je zablokována a není v souladu a žádá, aby energie proudila, silně to na sobě pozná. Kvůli tomu si říkáte: Musíme udělat něco jinak. Ale to není najít někoho, aby otevřel váš ventil… vy to musíte udělat. Uvědomte si, že nikdo nedrží moc nebo klíče k vašemu vortexu. Máte je pouze vy.

Tyto volby pro většinu z vás bylyo cvičením ve zbavení moci. Snažíte se zjistit, kdo vám pomůže udělat to, s čím vám nikdy nemohou pomoct. Předáváte svou schopnost si vést vlastní život někomu druhému, kdo vás život nemůže vést. Mohli byste strávit celý rok s každým z kanditátů a nemohli byste jim efektivně sdělit, kým jste, nebo co od nich chcete a potřebujete. I kdyby se vám to podařilo, nemohli by vám to dát, ať by se snažili sebevíc, protože nemohou pochopit vaši perspektivu. To není dar, který vám musí dát. Hledáte spravedlnost, dobrotu a pravdu na všech nesprávných místech. Užívejte si hru. Užívejte si tu hru.

Jste fixovaní na negativní aspekty něčeho, což vám brání v tom vidět jakékoliv pozitivní aspekty, i když tam nějaké mohou být. Esther se rozhodla udělat něco, co si řekla, že už nikdy neudělá. Rozhodla se podívat na politické diskuze, aby zjistila, jestli by mohla vidět skrze své předsudky. Zjistit, jestli by někomu mohla dát příležitost, aby mohla získat moudrost od někoho, o kom usoudila, že není moudrý.

Čtěte také:  Abraham Hicks - Věřte tomu, po čem toužíte
beautiful colorful sunset with sun rays
beautiful colorful sunset with sun rays

Zjistit, jestli dokáže vidět skrze rozhodnutí, které už udělala. Byla tak překvapená, a ani vám to nahlas neřekne, jakou inteligenci našla v tomto a tomto a tomto… všude našla harmonické body, o kterých nechcete mluvit nahlas v politické sféře. Podstatou věci je, že máte bod přitažlivosti, který vám neustále ukazuje, kde se nachází. Jako kolektivní vědomí jste vytvořili něco, na co si mnozí z vás nyní stěžujete. Podle nás se to moc neliší od toho, co se děje ve vašich jednotlivých životech. Něco si vytvoříte a pak si na to stěžujete. Je načase to už nadále netvořit… není to o tom, že byste si měli přestat stěžovat, protože to by znamenalo si už neužívat kontrast, ale přijměte svůj bod přitažlivosti a přestaňte někoho jiného vinit za to, jak se cítíte.

Když převezmete zodpovědnost za to, jak se cítíte, máte pak tu výhodu, že se dostáváte do souladu s tím, co skutečně cítíte a víte. Jak to uděláte, budete mít ten harmonický, politický proces, který všichni z vás nyní cítíte, že zoufale potřebujete. Nemůžete se stále dívat na to, co je, a utápět se v bolesti toho, k čemu to vše dospělo, a chtít, aby to dospělo k něčemu jinému, než na co se díváte. Spousta z vás moudře od toho stáhla pozornost.

Ale pokud chcete čemukoliv pomoct, nehledě na to, jak blízko nebo daleko to od vás je, dostaňte se do stavu přijímání a dejte si svolení najít pozitivní aspekty na někom na druhé straně politického spektra. Dokud to neuděláte, nikdy nebudete v souladu se svým vyšším Já, které je miluje všechny. Rozhodněte se, za čím stojíte, a všímejte si důkazů toho, za čím stojíte. Začnete si všímat, že v mnoha případech kandidáti začnou znít podobně nehledě na to, jak moc se liší v politických pohledech, tak začnou odrážet postoj jeden druhého.

most_beautiful_sunsets_in_the_world-wallpaper-1366x768

To je ta skvělá věc v tomto konkrétním čase. Spousta lidí si uvědomuje, co nefunguje, že existuje vortex tak moc nafouknutý s tím, co je chtěné, že se k tomu přistupuje. Není to o vůli lidu, není to o hlasování lidí. Je to o vibrační rovnováze lidí. Vždy to tak bylo. Jen protože existuje něco, co odráží kolektivní vibraci, neznamená, že to musí ovlivnit vás, pokud nejste ti, kteří vždy vibrují s kolektivem.

Máte schopnost být individuálními zastánci blahobytu sebe a ostatních. Nemusíte se dívat na to, co je, a nechat to být jediným důvodem, že vysíláte a pak přijímáte. Není to zajímavé? Spousta z vás se zaměřuje na to, co nechcete, a vysíláte ven tolik toho, co nechcete, že přijímáte více toho, co nechcete. A jen se to zvětšuje a zvětšuje a zvětšuje.

Líbil se vám článek a video? Níže přispěním libovolné částky podpoříte překlady a provoz této stránky. Umožní mi to Vám poskytovat více obsahu. Každý příspěvek oceňuji. Více se dozvíte ZDE. Děkuji.

 

Líbil se vám článek a video? Přispěním libovolné částky níže podpoříte tvorbu překladů i chod stránek. Oceňuji vaše dary.

Přispějte

Vyberte způsob daru
Kontaktní údaje

Please enter offline donation instructions in this form's settings.

Dar celkem: 100.00Kč

Čtěte také

Jak urychlit manifestaci toho, co chceme?

Zde se dozvíte, co je nejdůležitější manifestací a proč vlastně chceme vše, co chceme. A zjistíme, co přestat dělat, abychom urychlili manifestaci toho, co chceme.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *