Abraham Hicks – O vyčerpanosti a sloužení druhým

Líbí se vám překlady a moje tvorba? Můžete mě ZDE podpořit. Jakýkoliv příspěvek oceňuji. Děkuji

Přepis (video na konci):

Host: Tohle je podle mě můj čtvrtý Abrahamův workshop. Vím, že to víte, ale lidi to neví. Vedu svůj byznys, jsem duchovní učitelka a odbornice na dlouhověkost, a vedu ho 15 let na základě zákonu přitažlivosti. Nemám iPhone, nemám web… lidé za mnou chodí díky mé energii, kterou vyzařuji.

Abraham: Tento zákon přitažlivosti tvoří velkou síť.

Host: Obrovskou. Nekončící. Lidé ke mně chodí a ptají se: Proč jsi šťastná?

Abraham: Pěkné na tom se sladit s tím, kým jste, je, že protože je to taková velká síť, což zní, že má potenciál být zahlcující, tak není, dokud vaše energie je v rovnováze. Cokoliv, co chcete, k vám chodí do té míry, do jaké jste schopna z toho přijímat plné uspokojení. Jinými slovy pokud by toho přišlo naráz příliš, byla byste zahlcená. Pokud nepřijde dost, cítíte nedostatek. Ale jak tomu přijdete na kloub, na tuto stálou rovnováhu…

Host: Ano, roky každý den medituji. Je to součást programu, kde klientům říkám, že se nikdy nemohou naučit, jak uvolnit vnitřní boj v závislosti, dokud nezačnou meditovat. Byla jsem vždy šťastná, ale vyčerpaná. Nedávno jsem šla za doktorem a on povídá: Laury, je ti 50 let, ale tvůj věk je 35 na základě toho, čeho jsi dosáhla se stravou a meditací a vším ostatním. Neexistuje fyzický důvod, proč jsi měla tohle dokázat se svým tělem. Já na to: Dokázala jsem to se zákonem přitažlivosti. On na to: Když ti dáme nějaké bioidentické hormony, bude ti 25. Nedávno jsem si je vzala a život je taková zábava. Mám energii jako ve 20 letech se svou nynější moudrostí. Takže se moc bavím.

Abraham: Než budete pokračovat, chceme mluvit o vyčerpanosti. Víme, že doktoři mohou nalézt způsoby, jak by vás krmili, ale také víme, že když jste skutečně v souladu s tím, kým jste, tak vaše tělo dokáže najít způsob, jak vás živit z toho, co už prožíváte. Kdykoliv jste vyčerpaná, vždy to znamená tu stejnou věc. Je ve vás odpor. Bez výjimky. Co je ale důležitější… víme, že to víte… pokud jste vyčerpaná, znamená to, že vydáváte více, než přijímáte. Doktor si myslí, že biologicky více vydáváte než přijímáte, tudíž do vás musí dostat to, co jste říkala.

Čtěte také:  Abraham Hicks - Vesmír se točí kolem vás

dream_home-wallpaper-1280x720

 

Nic proti tomu nemáme, ale chceme, abyste si také uvědomila, že když pomáháte druhým a nedoplňujete svou energii, tak budete vyčerpaná. Jde o vibrační vyčerpání. Proto celý den mluvíme o vibrační rovnováze.

Host: Dobře. Mám teď úplně jinou otázku. Pracuji také s dětmi. Co jsou duchové? Spousta dětí, se kterými pracuji, říkají, že vidí ducha. Ale pokud duše opouští tělo, co je duch?

Abraham: Velmi se nám líbila první část konverzace.

Host: Omlouvám se.

Abraham: V pořádku. Chceme, abyste si to vše vzala s sebou. To je hlavní důvod, proč jsme vás vybrali. To byla vaše otázka. Ta odpověď je to, co hledáte. Ano, existuje palivo fyzické povahy, ale existuje palivo nefyzické energie, a jste dobří v dělání obojího. Esther to také dělá. Jste mimo rovnováhu, protože začnete sloužit druhým, než se začnete řídit svým impulsem pro své nejvyšší dobro.

Takže bych měla věnovat více času tomu, abych si doplnila energii. Abyste se uspokojila. Protože zatímco sloužení druhým je uspokojující, tak to není stejné jako uspokojování vlastních impulsů, protože každý impuls o uspokojení sebe není o sloužení druhým, a vy jste to měla obráceně. Esther také… jakoby si nedovolila dělat něco, pokud to není pro druhé smysluplné.

My říkáme: Pro to tady nejste. Jste tady, abyste našli uspokojení a máte spoustu věcí, které jsou pro vás důležité, ne jen sloužení druhým. Mohlo by to být i 10x důležitější než vše ostatní, ale není to jediná věc.

Překlad: David Dajw Formánek

Líbil se vám článek a video? Níže přispěním libovolné částky podpoříte překlady a provoz této stránky. Umožní mi to Vám poskytovat více obsahu. Každý příspěvek oceňuji. Více se dozvíte ZDE. Děkuji.

 

Líbil se vám článek a video? Přispěním libovolné částky níže podpoříte tvorbu překladů i chod stránek. Oceňuji vaše dary.

Přispějte

Vyberte způsob daru
Kontaktní údaje

Please enter offline donation instructions in this form's settings.

Dar celkem: 100.00Kč

Čtěte také

Přichází první myšlenka nebo pocit?

Abraham v tomto videu popisuje vztah mezi našimi myšlenkami a myšlenkami našeho Zdroje.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *