Abraham zde radí lékaři, jak si zachovat soulad a vidět v pacientech jejich zdraví. Také se dozvíme, jaký má Abraham pohled na naši lidskou smrt.

O zdraví a smrti

Líbí se vám překlady a moje tvorba? Můžete mě ZDE podpořit. Jakýkoliv příspěvek oceňuji. Děkuji

 

Host: Mám pocit, že jedna z oblastí, kde je těžší používat Abrahamovo učení, je zdraví a lidské tělo, jak říkala paní před půl hodinou. Jsem mimochodem lékař. Někdy je těžké používat…

Abraham: Věříte jako lékař ve schopnost těla, být zdravé, nebo v jeho sklon k nemoci? Co je vaše nejsilnější přesvědčení?

Host: To první.

Abraham: Protože když jste lékař, je těžké udržet svou víru ve zdraví, když za vámi chodí jen nemocní lidé. Ano, neustále ošetřuji nemocné lidi. Mohou ve vás vyvolat mylné přesvědčení. Ano. A nemáte čas, abyste zjistil, že se rozhodli mít tuto zkušenost, nebo že byli odpojení… na to nemáte čas, vy akorát vidíte manifestaci, a nemáte moc šanci jim pomoct změnit vibraci, že?

Host: Ne.

Abraham: Možná chcete být lékař, který chápe… nemusíte to nikomu říkat. Lékař, který chápe proudu energie, a necháte vše, co vychází z vás, aby bylo o vašem vědomí jejich zdraví, aby to byl vliv, který posilujete, když jsou s vámi.

Host: To bude mým cílem.

Abraham: Viděl jste dost nemocných lidí, abyste si vytvořil velkou kupu zdraví. V meditaci jste naladěn a v této chvíli víte o zdraví fyzična. Víte, že fyzično je rozšířením Zdroje a znáte inteligenci buněk, a znáte znalosti Zdroje a vnitřního bytí. Takže víte, co proudí, a jste na to naladěný, a pak přijde někdo nemocný a řeknete si: “Ach… ne vy! Nenuťte mě o tomto mluvit Nenuťte mě, abych věnoval pozornost něčemu jinému, než co vím.” Nemusíte… můžete je potkávat a uvnitř sebe vědět, a můžete si začít všímat… do určité míry si už všímáte… moci svého vlivu. Moc vašeho vlivu, protože věříte ve zdraví.

Host: Ano, věřím.

Abraham: Lidé si tvoří nemoci, protože potřebují záminky, aby odešli z tohoto života.

Host: To byla moje další otázka… proč se manifestují nemoci? Akutní nebo chronické. Je to kvůli odporu? Je to kvůli tomu, že si to lidi vybrali?

Abraham: Může to mít spoustu důvodů… jedinci mají různé důvody, ale jeden faktor… téměř všichni věří, že smrt je něco nechtěného. Usoudili jste, že jelikož ji nechcete pro sebe a téměř nikoho jiného… kromě toho jednoho člověka, jednoho souseda… ale nechcete smrt. A protože ji nechcete, normální člověk totiž říká, že smrt je špatná. Když něco, co je nevyhnutelné, nazvete špatné nebo nesprávné, protože všichni víte, že jste přišli do tohoto života pro krátkou zkušenost měnění myšlenek do věcí, ale máte tuto věc, kterou všichni nazýváte špatnou, a tak ohledně ní máte smíšenou vibraci.

Čtěte také:  Jak funguje zákon umožňování

Když se přirozená zkušenost žití života a znovu vynoření do nefyzična a pak návrat do fyzického těla, a pak znovu vynoření do nefyzična… tento přirozený cyklus, který byste mohli vnímat velmi dobře, jako zvířata, která takto žijí… nedělají si ze smrti starosti. Jen žijí život. Pokud jste je neochočili a ony nebyly vámi ovlivněny. Vytváříte si logický způsob, jak ze života odejít. Je pro vás těžké říct svým blízkým: “Hele, byla to zábava… mějte se.”

Musíte jim říct: “Nechci odejít. Protože se je snažíte uspokojit. “Nechci naplnit svůj přirozený proces života.” To oni moc dobře nepřijímají. Tak musíte mít dobré záminky. “Ten kamion byl dost velký, když mě přejel.” Nebo, nebo, nebo… Je to zbytečné… Můžete být šťastní, zdraví, šťastní, zdraví… mrtví. Šťastní, zdraví, šťastní, zdraví… mrtví. Mrtví! Ne “mrtví” :-(, ale “mrtví” 🙂

Žádná smrt není. Proto většina lidí není ohledně ní velmi záměrná. Abychom to radostně zakončili… všichni zemřete. Chceme, aby se vám to líbilo.

 

Líbil se vám článek a video? Přispěním libovolné částky níže podpoříte tvorbu překladů i chod stránek. Oceňuji vaše dary.

Přispějte

Vyberte způsob daru
Kontaktní údaje

Please enter offline donation instructions in this form's settings.

Dar celkem: 100.00Kč

Čtěte také

Co je to, co ve skutečnosti chceme?

Zde se dozvíte, co je z nejvyššího pohledu to, co ve skutečnosti každý z nás chce - nejsou to věci, lidi, ani nic materiálního. Tak co je to?

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *