O zneužívání dětí

Líbí se vám překlady a moje tvorba? Můžete mě ZDE podpořit. Jakýkoliv příspěvek oceňuji. Děkuji

AH: Osvěžili jste se, že ano? Užíváme si to, cítíme to z vás. Teď co?

Host: Ahoj. No, má otázka pro vás: Jako malé dítě jsem byla zneužívána otcem. A jsem si plně vědoma, že tvořím vše co je přede mnou i to co je na cestě. A má otázka zní: Jak jsem to svořila?

AH: Je to zajímavé, protože právě před chvílí jste říkala kamarádce na židli vedle vás: Já to říkala. Takže, vaše očekávání bylo velmi silné. Že ano? A my víme, že tohle nikdy nechce nikdo slyšet. Když se něco stane, něco obzvlášť nechtěného nikdo nikdy nechce slyšet, že jsou tvůrci této reality. Když věci nejsou tak, jak chtějí aby byly. Jenže my nemůžeme říct, že někdy jste tvůrci své reality a někdy nejste.

Jinými slovy: Všechno co přichází, přichází jako odpověď na vaši vibraci. A tak, můžete s tím dělat jednu ze dvou věcí. Můžete toho tedy dělat více, ale obvykle lidé dělají jednu ze 2 věcí. Říkají – stalo se něco hrozného. A myslí tím: Udělal jsem chybu, byl jsem nerozvážný, byl jsem hlupák nebo něco se hrozně pokazilo. Nebo říkáte: Mnoho věcí ke mně přišlo a díky těm zkušenostem jsem si udělal obrázek o tom, co přijde dál.

Jinými slovy: To co si lidé nejčastěji neuvědomují o tvoření dětí, je že, děti vysílají vibrace, přestože nevytváří slova. Jinými slovy: Přebíráte vibrace od svého okolí. Přebíráte je od těch, které slyšíte. Přebíráte vibrace a vysíláte vibrace. A tak, chtěli bychom říci, že by bylo moc pěkné, abyste se, odkudkoliv kde nyní jste necítili tak vystrašení nebo opatrní, protože vy nebo někdo koho znáte přebral nechtěnou vibraci. A z toho důvodu si přitáhl nechtěnou zkušenost.

Pokaždé vám bude pomáhat, když si uvědomíte, že odkudkoliv kde jste si můžete zvolit další záměr a další a další a další. A proto, co byste o tom chtěla slyšet? Jak byste popsala svůj přístup k téhle zkušenosti? Přistupujete k tomu tak, že obviňujete druhé kvůli tomu? Nebo obviňujete sebe nebo to berete tak, jako vše ostatní co se vám děje? Vysílala jsem vibrace, které jsem si neuvědomovala, dokud se nezhmotnily, a tím že jsem si je neuvědomovala, tak jsem je vysílala dál. Ale z celkového pohledu nyní vím, že mám volbu.

Otázka, která je nejčastěji pokládána. A odpověď, která je nejméně oblíbená je tahle otázka kolem dětí. Proč by si mělo malé dítě s celou touto svou nevinností negativně přitahovat? A my na to říkáme: Narodili jste se s vědomím, že máte svobodnou volbu myslet. A nevzdáte se své svobodné vůle přitahovat věci chtěné či nechtěné, tím, že budete poslouchat někoho jiného kdo bude rozhodovat o tom., co je správné zažít. Aha. Dobře, děkuji.

Čtěte také:  Vyřešte potíže s penězi teď hned!

A také. Rozbila jste si pěkně kolena. A není nic, co by dokázalo dát sny více do pohybu, než kontrast v raném věku. Není nic, co by více rozvíjelo váš vibrační depozitář než rané zkušenosti podobného rázu. A tak, mnoho z vás si myslí: Kdybych byl tak moudrý, nebo tak rozvinutý jako duchovní bytost za jakou nás máte, vybíral bych si více záměrně rodinu, do které bych se narodil. Nebo sousedství do kterého bych se narodil. Dával bych si větší pozor na to, aby mé hnízdečko bylo lépe vystlané.

A my říkáme: Nemyslíme si, že by velcí tvůrci takhle uvažovali. Nemyslíme si, že šampióni z vašeho prostředí – mistři světa ve fotbale, mistrovští tenisoví hráči, mistři šachových turnajů nebo jiní šampióni Nikdy jsme neviděli žádného takového, který by hledal lehký zápas. Všichni, které jsme viděli se chtěli stát přeborníky. Toto se vždy vyvolává formou prožívání silnějších zkušeností. A na vašem místě bychom na to takhle pohlíželi. Něco jsem v raném věku přitahovala. Bylo to z důvodu, abych získala silné povědomí o tom kdo jsem. A podívejte se na sebe! Podívejte na sebe.

Host: Ach ano. OK. Pochopila jsem. Děkuji.

AH: Rádo se stalo.

Překlad: Crazy Woman 2018

Pokud jste v článku nebo videu našli inspiraci nebo jiný přínos pro svůj život, přispějte prosím finačním darem dle svých možností. Bez Vašich darů by nový obsah na tomto webu nemohl dále vznikat.

Děkuji!

 

 

Líbil se vám článek a video? Přispěním libovolné částky níže podpoříte tvorbu překladů i chod stránek. Oceňuji vaše dary.

Přispějte

Vyberte způsob daru
Kontaktní údaje

Please enter offline donation instructions in this form's settings.

Dar celkem: 100.00Kč

Čtěte také

Vaše očekávání jsou klíč

Host: Ok, takže co se mi dobře daří, je šířit veselou náladu, prostě to o …

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *