Abraham Hicks – Obrovská síla představivosti

Líbí se vám překlady a moje tvorba? Můžete mě ZDE podpořit. Jakýkoliv příspěvek oceňuji. Děkuji

Přepis:

Můžete chodit do práce, kterou nemáte rádi, hledat její pozitivní aspekty, oceňovat věci, které na ní oceňujete, a pak občas jít do svého vortexu  do místa vaší představivosti a skrze své představy vytvořit více než během vašeho času v práci. Chceme zdůraznit, že když jste naladěni na frekvenci vortexu, tvoříte velké věci. Podívejte se kolem sebe. Souhlasíte, že existuje rozdíl v tom, kolik lidé přijímají pěnez? Nebo všichni přijímají stejné množství za hodinu?

Host: Ne.

Abraham: Takže je v tom rozdíl? Někteří přijímají 20 dolarů za hodinu, někteří 2000 dolarů za hodinu, někteří 20,000 dolarů za hodinu. Někteří přijímají milióny dolarů za hodinu. V množství peněz, které lidé na základě své pozornosti přijímají, je tedy velký rozdíl. Myslíte si, že ti, kteří přijímají nejvíce, nabízejí nejvíce nebo nejméně akce? A ti, kteří přijímají nejméně, nabízejí nejvíce nebo nejméně akce? Čím více jsou orientovaní na akci, a takto to být nemusí, protože byste mohli být ve vortexu a nabízet svou akci, ale chceme poukázat na to, že ti, kteří dokážou žít bez svazujících přesvědčení akce, se můžou naladit na energii vortexu a tvořit ohromné věci.

Tím říkáme, že můžete strávit 8 hodin v práci, kterou nemáte rádi, další 2 hodiny dojížděním tam a nazpět, a kdybyste během těch dvou hodin byli ve vortexu, tak jen svou představivostí byste si vytvořili daleko více výhod než během těch 8 hodin akce v práci. I když se většinu dne zaměřujete na nechtěné, tak kdybyste se jen chvíli zaměřovali na to, co chcete, celý váš svět by se změnil. Ale téměř nikdo to takto nedělá, protože… nechávají realitu, aby řídila jejich vibraci. A tak když si chtějí něco představovat, nejde jim to. Protože jejich realita řídí jejich vibraci. Takže jejich představy obsahují to, co už zažívají a pozorují.

cat4

Nejste rádi, že to víte? Nemyslíte si, že je to průlom v chápání, proč se věci nemění? A tak vám doporučujeme, abyste našla nějaký důvod ignorovat realitu a představovat si vibrační realitu, která se vám líbí více. Ten čas, kdy jste ve vortexu, využijte k nabízení vibrace, která je odlišná od vibrace vaší reality. A když budete nabízet vibraci odlišnou od vibrace reality, realita se musí přizpůsobit nové vibraci. A sousedé vám řeknou: “Co se ti stalo?” A vy na to: “Změnila jsem svůj přístup. Žiju paralelní život. Napojila jsem se na to, kým skutečně jsem a tak to, kým jsem nebyla, už tady být nemůže.” A oni odpoví: “Měla by ses odtud odstěhovat pěkně daleko. Když už jsi zcela úplně zešílela.” Vše je o vibraci. Ano. Pokud to chápu, tak je v podstatě jedno, kolik času trávím na místě, které nemám ráda. Tohle bychom vám chtěli říct. Buďte 10-12 hodin denně v té mizerné práci a 15-20 minut si představujte svět, který byste preferovala.

Čtěte také:  Abraham Hicks - Jak si zhmotnila let soukromým letadlem

A při cestě do práce si ten lepší svět představujte a vše bude lepší. Ale většina z vás tohle nedělá, protože celá vaše pozornost je upřená na vaši mizernou práci. A tak když máte chvilku volného času, mluvíte o své mizerné práci. Když máte chvilku volného času, píšete o ní na internetu a jste v odporu. Většina lidí nepoužívá svou představivost jinak, než jak si ji vycvičili. Vesmír vám nemůže dát něco jiného, než co jste se naučili očekávat. Tohle je důvod, proč jsme s vámi tak moc chtěli mluvit o síle představivosti. Většina lidí umožňují své realitě, aby cvičila jejich očekávání. Ale když si uvědomíte, že svou představivost můžete využít k vycvičení svého očekávání, pak si můžete stvořit vše, po čem toužíte.

Líbil se vám článek a video? Níže můžete podpořit překlady a provoz této stránky. Umožní mi to Vám poskytovat více obsahu. Každý příspěvek oceňuji. Více se dozvíte ZDE.

Překlad: Dajw

 

Líbil se vám článek a video? Přispěním libovolné částky níže podpoříte tvorbu překladů i chod stránek. Oceňuji vaše dary.

Přispějte

Vyberte způsob daru
Kontaktní údaje

Please enter offline donation instructions in this form's settings.

Dar celkem: 100.00Kč

Čtěte také

Jak urychlit manifestaci toho, co chceme?

Zde se dozvíte, co je nejdůležitější manifestací a proč vlastně chceme vše, co chceme. A zjistíme, co přestat dělat, abychom urychlili manifestaci toho, co chceme.

3 komentáře

  1. DOKONALÉ!!! Oceňuji překlad 🙂

  2. Nádherné, děkuji 🙂

  3. Monika Jakubeczy

    Je to super pozorovat, ako sa meni svet okolo mna, ked vyuzivam tuto silu predstavivosti. Niekedy som pomala, niekedy to ide rychlostou svetla. Zalezi na tom, aka som * zobudena * :). Diky za tvoje rpeklady, dufam, ze ti prisli peniazky, obcas ti budem posielat len tak pre radost :)…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *