Abraham Hicks – Oceňujte svou rozdílnost a rozmanitost

Líbí se vám překlady a moje tvorba? Můžete mě ZDE podpořit. Jakýkoliv příspěvek oceňuji. Děkuji

Přepis (video na konci):

Host: Přijdu za svým manželem…  máme skvělý vztah, ale byly v něm období,  kdy jsme k sobě měli odpor. Jelikož se oba zajímáme o tuto  filozofii, kterou jste nám představili, jakoby se všechny  ty odpory vytratily. Dostali jsme se do nádherného  stavu spolutvoření, který nyní trvá nějakou dobu. Skutečně začínáme vnímat  zábavu, o které mluvíte. Dlouhou dobu se děla  spousta maličkostí, které byly báječné. Velmi nás to zaujalo,  ale ptali jsme se: Ale co ty velké věci? Jak se budeme cítit,  jak se stane něco velkého? Stalo se tedy něco hodně velkého  a řekli jsme si: Tohle je báječné. Přistoupíme k tomu odlišně  než kdy předtím.

Budeme se skrze to smát  a sledovat proces, a budeme oceňovat ty,  kteří se dostanou do našeho týmu, a budeme vědět,  že nehledě na okolnosti, nehledě na to, jak budeme  vnímat tohle odvíjení… zažily jsme chvíle stání na okraji útesu  a chvíle jako na horské dráze a byla to nejbáječnější zkušenost,  která nás hodně naučila. Jak mluvíte, jsem si nyní vědoma,  že jakákoliv ta negativita, kterou jsme měli… nebylo jí o moc víc,  než co má většina lidí… prostě zmizela, a děkuji, že jste  k tomu navedli mou pozornost. Cítila jsem to,  ale nebylo to tak silné…

Abraham: Dokážete si představit,  jak by mohlo být úžasné shromáždit lidi ze světa,  kteří mají velmi odlišné perspektivy, kteří se necítí ohroženě mezi  sebou, takže si neodporují, kteří dokážou představit své vědění,  aby se posunuli dopředu. Otázkou je: Co způsobuje,  aby fyzické bytosti neoceňovaly svou rozmanitost a rozdíly? Většina lidí se totiž  stále nachází v tom stavu, kde mají představu o tom,  co je podle nich dobré, a představu o tom, co je špatné, ale skutečně věří, že to špatné  má sílu se prosazovat.

green_sky_4-wallpaper-1366x768

 

Většina lidí si myslí, že mají pravdu, což znamená, že kdokoliv,  kdo s nimi nesouhlasí, se musí mýlit, a pak odporují všem, kteří se mýlí. V tom nemůže být duch spolupráce,  protože jsou všichni uzavření, jak si navzájem odporují. Vidíte to ve vaší politické oblasti… než aby se ti chytří lidé,  kteří mají vědomosti, které by mohly mít obrovskou  hodnotu pro váš národ, shromáždili, tak si navzájem odporují,  tak jejich ventily jsou uzavřené, jsou odpojení od vědění,  které tam přirozeně je.

Čtěte také:  Abraham Hicks - Jak urychlit dosahování cílů?

Host: Toho jsme si všimli v situaci,  ve které jsme se ocitli, která nám dává tak skvělou  příležitost sledovat, o čem mluvíte. Spolupracovat s lidmi, které by  se dalo vnímat jako naše protějšky… a my jsme samozřejmě bílí rytíři…

Abraham: Kdokoliv na planetě  by vám řekl to stejné.

Host: Přesně tak. Bylo to krásné, protože sledujeme, jak si přitahují to,  na co se zaměřují, a používáme to způsobem  jako v jiu-jitsu, abychom dosáhli toho, co chceme.  Jak oni přistoupí blíž, my se nakloníme zpět, oni narazí do zdi a ani to neví. Bylo krásné to sledovat,  protože hledáme příležitost, aby se všem v tomto  konkrétním projektu dařilo. Nedávno se objevila určitá výzva.

Cítili jsme se trochu  zdrženlivě a já řekla: Nemusíme to vyřešit sami. Jen se uvolníme a oceníme  ty lidi v našem týmu, a necháme, aby to přišlo  skrze někoho jiného. Trochu jsme na to s manželem meditovali.  Mluvili jsme o tom, jak oceňujeme každého člověka. Jak jsem s tím přestala, zazvonil  telefon a jeden z členů našeho týmu nám poskytnul přesnou odpověď,  kterou jsme potřebovali. Byla to úžasná zkušenost. Tato celá věc… je velmi  vážná, ale je báječná, protože chápeme,  co tím myslíte, když říkáte: Berte to zlehka, smějte se,  je to spousta zábavy.

20953419_686363734905758_3503634576878407982_n

 

Líbil se vám článek a video? Přispěním libovolné částky níže podpoříte tvorbu překladů i chod stránek. Oceňuji vaše dary.

Přispějte

Vyberte způsob daru
Kontaktní údaje

Please enter offline donation instructions in this form's settings.

Dar celkem: 100.00Kč

Čtěte také

Přichází první myšlenka nebo pocit?

Abraham v tomto videu popisuje vztah mezi našimi myšlenkami a myšlenkami našeho Zdroje.

1 komentář

  1. Ahoj Davide. Chci se zeptat, proč tady není video. Díky ♥

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *