Abraham Hicks – Odhodlání vás nikam nezavede

Líbí se vám překlady a moje tvorba? Můžete mě ZDE podpořit. Jakýkoliv příspěvek oceňuji. Děkuji

Přepis (video na konci):

Když nás Esther poprvé začala přijímat, mluvili jsme o vědě záměrného tvoření. Lidé více záměrně nabízeli myšlenky. Kladli jsme důraz na myšlení na to, co chcete, a definovat to, co chcete, a dělat více afirmací. Pak jsme si ale všimli, že když jsme takto lidi pobízeli, tak spousta lidí se snažili příliš tvrdě.

Snažili se to uskutečnit slovy a akcemi. Nedělali nic moc jiného než to, co vždy dělali. Snažili se to uskutečnit akcí. Snažili se to odhodláním uskutečnit. Chceme, abyste pochopili, že kdykoliv se něco snažíte odhodláním uskutečnit, váš pocit, že je třeba se s tím vypořádat se silným odhodláním, vás vždy dostává mimo soulad a brání vám v tom to umožnit.

Pak jsme začali používat jemná slova: Tohle je umění umožňování. První krok je: Kontrast ve vás vyvolává žádosti. Druhý krok je: Zdroj odpoví. Třetí krok: Musíte najít způsob, jak se vibračně sladit s tím, o co žádáte. To vaše pracovní prostředí dostává více do procesu umožňování, nechat to být, oddání se, důvěře, že proud vás zavede tam, kde chcete být.

Sledujeme, jak spousta lidí chápe, že chtějí být tam, kde je pozitivní emoce, a často zjišťují, že tam nejsou, a tak s takovým odhodláním si chtějí člun otočit po proudu a posunout ho do lépe pociťující vody. My na to: To je opačné, protože ten pocit vás pokaždé otočí proti proudu. Konečně jste na tomto místě, kde chápete, že ve svém životě jste si do vortexu toho dali tolik, že by vás to zaneprázdnilo na 20-30 životů.

Nepotřebujete více kontrastu, abyste tam něco dostali, aby vás inspirovalo. Už to tam je, zdroj je tam a volá vás k sobě. Vaší prací je nyní důvěra.

failure-on-the-path-to-success-1940x1199

Host: Zažil jsem dostatek kontrastu. Chci přijímat. Mám otázku, jestli jsem otevřený přijímání? Nebo co je jemnější… jak bych se mohl napojit na pocit oddání se?

Abraham: Za chvíli vám to řekneme, ale nejprve chceme odpovědět na vaši otázku a říct: Ano, jste otevřený přijímání a trochu otálíte, jak prokázalo i to, jak jste přišel zde na pódium. Cítili jsme vás v místnosti. Skenovali jsme, dokud jsme se na vás nezaměřili. Tam jste byl. Ukázali jsme na vás. A vy jste nechal kolem sebe vstát 15 lidí, než jste se vůbec postavil. I když jste věděl, že ukazujeme na vás.

Čtěte také:  Abraham Hicks - Připravenost na to, co chceme

Máte trochu zdráhavosti… Jste na tom místě, kdy víte, ale nedovolujete si vědět to, co víte, ale to je v pořádku. Není to neobvyklé. Jste v procesu, kdy začínáte důvěřovat zákonu přitažlivosti, důvěřovat svým znalostem o zákonu přitažlivosti. Důvěřovat svému vedení, které vám dává vědět. To je celý důvod pro strukturu tohoto semináře. Je to důvod za napsáním poslední knihy. Protože spousta lidí chápe, že jsou tvůrci a chtějí být tvůrci, ale jsou na cestě k tomu poslednímu kousku, aby skutečně měli praktické tvůrčí dovednosti.

Pocit důvěry a pocit vědění je ve skutečnosti tím posledním pocitem po proudu. Vyjádříme to následovně, jak si představujeme to, co byste mohl říct. Nikdy bychom vás nepobízeli k tomu, abyste se rozhodli, že půjdete dopředu, když se cítíte znepokojeně nebo nestále. Nikdy bychom vás nepobízeli, abyste řekli: Měl bych důvěřovat, a i když důvěru necítím, i tak půjdu dopředu.

9aa9d26fec8f092c09881208c6a96a58

Chceme, abyste ji cítili, abyste sahali po pocitu, protože tam vždy bude. Lidé si často myslí, že existuje správný a špatný způsob. Jakoby vždy existovala správná a špatná křižovatka. Bojí se, že půjdou špatnou a ne tou správnou cestou. Chceme, abyste pochopili, že tohle volání je tak silné, a že i kdybyste se mohli vydat cestou, která by vás více zpříma vzala za tím, co chcete, nesejde na tom, jakou cestu vezmete, protože volání tam vždy je. Řekněme, že zdroj vás volá, moc ho neslyšíte, tak jdete jednou cestou.

To je jedno, zdroj vás stále volá. Neslyšíte ho, tak jdete tudy. To je jedno, zdroj stále volá. Neslyšíte ho, tak jdete tudy… Kdykoliv jdete jinudy, než kam vás zdroj volá, touha po tom ho slyšet se stává silnější, dokud to volání nakonec neuslyšíte. Nakonec ho vždy uslyšíte. Myslíme si, že nejlepší afirmace, kterou byste si mohl říkat, abyste začal více a více… začít je nesprávné slovo… abyste více a více, protože už procesu důvěřujete, si začal říkat věci jako: Vždy to vyjde. Jsem na tom dobře. Jasně vím, jak tohle vše funguje. Jsem si vědom toho, jak se cítím. Když je to skutečně důležité, tak vždy vím. Pokud moc nevím, tak to není tak důležité.

Dokud trochu věnujete pozornost tomu, jak se cítíte, a to vy určitě děláte, a nyní svůj život řídíte na základě toho, jak se cítíte, a to vy děláte, jste na správné cestě. Jen se s tím bavte. To poslední, co vám chceme říct, co chceme, abyste si začal říkat, je: Musím se uvolnit. Dělám z toho všeho velkou věc. Je to snazší proces, než si dovoluji připustit. Chápu to. Vím to. Mohu tomu důvěřovat. Mohu si důvěřovat. Mohu důvěřovat svému vědění.

Čtěte také:  Abraham Hicks - Esther na obědě s Louise Hay

Host: To je dobrá analogie, protože to volání je hlasitější. Slyším ho a cítím ho. Děkuji.

 

Líbil se vám článek a video? Přispěním libovolné částky níže podpoříte tvorbu překladů i chod stránek. Oceňuji vaše dary.

Přispějte

Vyberte způsob daru
Kontaktní údaje

Please enter offline donation instructions in this form's settings.

Dar celkem: 100.00Kč

Čtěte také

Přichází první myšlenka nebo pocit?

Abraham v tomto videu popisuje vztah mezi našimi myšlenkami a myšlenkami našeho Zdroje.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *