Abraham Hicks – Odkud pochází skutečné uspokojení?

Líbí se vám překlady a moje tvorba? Můžete mě ZDE podpořit. Jakýkoliv příspěvek oceňuji. Děkuji

Přepis:

Host: Téměř se z toho třesu. Je zajímavé, jak mluvíte o načasování, a zejména dnes o něm hodně mluvíte. Zatímco jste mluvili, připomněla se mi otázka, která mě dříve napadla, ale jak jste mluvili, odpovídali jste mi na ni, a tak už se na ni nemusím ptát.

Abraham: Protože vše, o co žádáte, je ve vašem vortexu vždy aktivní. Když jste naladění na tuto energii zdroje, která se nachází ve vašem vortexu, pak jste na místě, kde získáte plně nejen otázku, ale odpověď. To je uspokojení. To je vlastně to jediné, co je uspokojení. Někdo by k vám mohl přijít a předat vám něco, co jste chtěli. Ale uspokojení z toho není tak velké. Jediné místo, odkud pochází uspokojení, je mít ve svém vortexu aktivní vibraci, a vibračně se dostat do stavu přijetí té vibrace. Řekněme, že něco potřebujete.

Někdo vás začne litovat a dá vám to. Tím ve skutečnosti, i když to tak nemyslí, vám dávají najevo: Vidím, že to sám nezvládneš, tak to udělám za tebe. V tom není žádné uspokojení. Odtud pochází ten pocit nároku, kdy pro vás nelze udělat dostatek, protože nehledě na to, kolik vám ti kolem vás dávají, nikdy nebudete uspokojeni, protože jste se nesladili s tím, co máte ve vortexu. Uspokojení jen pochází z toho, že na základě životního kontrastu si něco vytvoříte a vibračně se s tím sladíte, a pak se budete řídit vzorci ze stavu přijímání sledování odvíjení. Proto spousta lidí má mnoho věcí, ze kterých nejsou uspokojeni, protože nejsou ve svém tvoření záměrní.

pinkish_sunset-wallpaper-1366x768

Nicméně vy… se nikdy nemůžete vrátit. Nyní víte, jaké to je. Nyní máte recept na věčně šťastný život. Je také dobré, že ho máte, protože v každý moment svého života budete žádat o něco více, co se ještě nemanifestovalo. Pokud jste se nenaučili, jak být uspokojeni bez plné manifestace, a být uspokojeni s vyvíjející se manifestací, pak vždy budete nešťastní, protože vždy bude něco chybět. Jakoby všechny tyto věci stály v řadě v různých fázích připravenosti a vy v odlišných fázích přijímání.

Celý smysl… tohle si poslechněte… celý smysl… tohle chceme, abyste pochopili… chceme, abyste jednou provždy cítili naprostou hodnotu své fyzičnosti a fyzickou manifestační povahu této zkušenosti. Nepřišli jste sem jen meditovat a být šťastní v nepřítomnosti toho, co chcete. Ale musíte meditovat a být šťastní v nepřítomnosti toho, co chcete, aby se to manifestovalo. Ale nepřišli jste meditovat a být šťastní v nepřítomnosti toho, co chcete. P

Čtěte také:  Abraham Hicks - Přátelství

řišli jste prožít plnohodnotné manifestace, protože tohle je přední linie a pro to jsme přišli všichni, jsme tu pro to všichni s vámi. Chápete? Pokud ale budete mít vůz bez koně, pokud vám bude tolik záležet na manifestaci, na kterou nejste vibračně připraveni, pak budete neustále frustrovaní, nebudete si umožňovat být ve stavu přijímání v dalším a dalším kroku, kdy každý z nich může být velmi uspokojující. Jakmile tohle začnete záměrně používat, ostatní lidé, kteří jsou fyzičtí a kolem vás, vás budou sledovat ve vašem blahu, a budou se zajímat, co je s vámi v nepořádku. Protože to, co ví, že chcete, se ještě nezhmotnilo, ale vy máte radost i tak.

serenity_7-wallpaper-1366x768

Oni jsou zvyklí vidět lidi v radosti, jen když vyhrají v loterii. Nebo jen když najdou svou vysněnou partnerku nebo partnera. Nejsou zvyklí vidět někoho, aby byl uspokojený bez manifestací, které by na vašem místě oni chtěli, nebo o kterých vás slyšeli mluvit. Začnou si všímat, že ve vašem životě probíhá stálé odvíjení, a nebude trvat dlouho, než se vám v životě začnou objevovat různé věci. Lidé si začnou všímat vyšší rychlost mezi určením vaší touhy a její plnou manifestací. Začnou o vás říkat: “Jako bych ho jen sotva slyšel o tom poprvé mluvit, a jen se otočím a už se mu to plně zhmotnilo. Co je tvá magie? Pod jakou hvězdou ses narodil? Jak to, že tohle vše přijímáš?”

Nebudou schopni vás pochopit, protože jsou stále ve stavu reagování na realitu pozitivně a negativně. Ale mohli byste jim říct: Přišel jsem na to, jak se uvolnit a být šťastný. Zjistil jsem, jak být nehledě na okolnosti spokojený. Čím více jsem byl bez toho spokojený, tím rychleji to přišlo.

Čím více jsem byl spokojený nehledě na okolnosti… protože uspokojení je naladění se na vibraci toho, co chcete, a nespokojenost je odchýlení se od vibrace toho, co chcete. Pokud jste nespokojení, nemůže se to zhmotnit, a pokud jste, tak může. To je odpověď. Nejen na to, jak žít šťastně, ale jak si manifestovat, tak abyste vy a ostatní ty manifestace mohli plně prožívat.

 

Líbil se vám článek a video? Přispěním libovolné částky níže podpoříte tvorbu překladů i chod stránek. Oceňuji vaše dary.

Přispějte

Vyberte způsob daru
Kontaktní údaje

Please enter offline donation instructions in this form's settings.

Dar celkem: 100.00Kč

Čtěte také

Přichází první myšlenka nebo pocit?

Abraham v tomto videu popisuje vztah mezi našimi myšlenkami a myšlenkami našeho Zdroje.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *