Abraham Hicks – Odporujete svým touhám?

Líbí se vám překlady a moje tvorba? Můžete mě ZDE podpořit. Jakýkoliv příspěvek oceňuji. Děkuji

Přepis (video na konci):

Host: Dobré ráno.

Abraham: Ano, je dobré.

Host: Chtěla jsem zjistit, jestli si dokážu zhmotnit být tady na pódiu.

Abraham: Před týdnem jsme byli v Římě ve velké aréně, se spoustou míst. Na pódium přišel muž a řekl v podstatě to stejné. Poté pověděl: Právě jsem myslel na to, jak moc miluji svého psa. Slyšel naše úvodní poznámky o tom, že vše, oč žádáte, už bylo dáno. Když se uvedete do stavu, kdy jste uvolněná a cítíte pozitivní emoce, budete ve stavu přijímání. Nemusíte myslet na to, co chcete, abyste byla ve stavu přijímání, jen nemůžete vysílat vibraci, která mu odporuje. To je vše, co ten muž chtěl. Dav šílel.

Oznámili jsme mu, že během jeho krátké interakce jsme předali více informací než v předchozích hodinách, protože to souviselo se vším. Pak jsme si vybrali člověka, co ukázal fotku svého psa, a dalšího, co udělal to samé. Velmi jsme si tuto interakci užili. Milujte svého psa a žijte šťastně až na věky. Pěkná konverzace.

Host: Ano.

amazing_mountain_milky_way_by_yakub_nihat-wallpaper-1366x768

Abraham: Protože pokud chcete něco, o čem pochybujete, máte u své touhy stejné množství odporu. Nedávno jsme říkali, že když máte touhu… představte si vlak. Když vypustíte raketu touhy, je to jako namontovat motor na jeden konec vlaku. Pak říkáte: “Ale… nevěřím, že mohu mít tuto věc, kterou chci” Pak namontujete motor na druhý konec vlaku, který jede opačným směrem.

Teď máte dva motory, co táhnou proti sobě, a nepohybujete se k tomu, co chcete. Nepohybujete se ani k tomu, co nechcete. Vaše touha odporuje vašim pochybám, které odporují vaší touze. Většina lidí prožijí trochu více kontrastu, a dají další motor na konec vlaku s touhama, ale pak čelí realitě a dají další motor na konec vlaku s pochybami.

Po nějaké chvíli máte 100 motorů na jednom konci a 100 motorů na druhém, a jste v napětí. Jinými slovy proudí vámi tolik energie, kterou si neumožňujete. Jste v napětí. Pak jdete v noci spát, což veškerý ten spád zastaví, a probudíte se méně napjatí, a začnete znovu. Myslíte na to, co chcete, a na to, kde jste. Myslíte na to, co chcete, a na to, jak daleko jste se dostali. Myslíte na peníze a zároveň na dluh. Myslíte na své zdraví a pak na to, jak nejste zdraví. Když si takto odporujete svým touhám, vysíláte energii opačnými směry, a kvůli tomu se nepohybujete dopředu.

Čtěte také:  Abraham Hicks - Proč se přestat zabývat minulostí

A to nejzajímavější u většiny lidí je to, že se poté snaží podniknout akci a vykompenzovat energii. Akce je ve srovnání s energií tak drobná, že tím také ničeho nedosáhnou. Jen si to uvědomte, a dnes postupně uslyšíte… sami ucítíte, jaká témata vám hrají na strunu, u kterých sice máte touhu, ale udržujete v nich odporující přesvědčení. Přesvědčení je jen opakovaná myšlenka. Je to jen myšlenka, kterou udržujete aktivní. Obvykle ji udržujete kvůli tomu, že pozorujete to, kde se nacházíte.

Líbil se vám článek a video? Níže přispěním libovolné částky podpoříte překlady a provoz této stránky. Umožní mi to Vám poskytovat více obsahu. Každý příspěvek oceňuji. Více se dozvíte ZDE. Děkuji.

 

Líbil se vám článek a video? Přispěním libovolné částky níže podpoříte tvorbu překladů i chod stránek. Oceňuji vaše dary.

Přispějte

Vyberte způsob daru
Kontaktní údaje

Please enter offline donation instructions in this form's settings.

Dar celkem: 100.00Kč

Čtěte také

Jak urychlit manifestaci toho, co chceme?

Zde se dozvíte, co je nejdůležitější manifestací a proč vlastně chceme vše, co chceme. A zjistíme, co přestat dělat, abychom urychlili manifestaci toho, co chceme.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *