Abraham Hicks – Odpovědi a řešení na vše, co chcete, je všude kolem vás

Líbí se vám překlady a moje tvorba? Můžete mě ZDE podpořit. Jakýkoliv příspěvek oceňuji. Děkuji

Přepis (video na konci):

Host: To bylo hodně dobré. Tohle bude taky dobré. Asi před 8-10 týdny jsem byl ve sprše, kde probíhá má nejlepší manifestace. Přemýšlel jsem o výletu do Bostonu a manifestoval jsem si myšlenku. Ta myšlenka byla moje otázka zde na pódiu. Společně s tou myšlenkou přišlo vědění.

Abraham: Takže když se ta myšlenka přeměnila na věc, nebo jak se ta vibrace změnila do myšlenky, což je věc, a jste moudrý, že tomu říkáte manifestace, cítíte nadšení z rozpoznání té myšlenky?

Host: Ano.

Abraham: To je ten proces, kdy se myšlenky mění na věci. A?

Host: Moje otázka je… je to vědění manifestací?

Abraham: Ano. Tohle je úžasné. Jste v místě, kde očekáváte jasnost. Poté v pohodlí bez odporu z vašeho vortexu vybublala myšlenka, kterou jste popsal jako otázku. Je to zajímavé, protože jste očekával, že budete zde na pódiu a zeptáte se na otázku, takže vibrace se mění na myšlenky… Změnila se v myšlenku otázky a poté za otázkou přišla odpověď. Není to dokonalý vývoj myšlenek měnící se na věci?

Host: Jak se tedy naučím tvořit více toho vědění, nebo to více umožnit?

Abraham: Řekněme si, co se v tom případě stalo. Když jste šel do sprchy, říkal jste si: Vstoupím do své malé magické komnaty, a začnu z páry dělat magii. Změním myšlenku do otázky a pak se štěstím změním myšlenku na otázku a na odpověď. Dělal jste něco takového?

Host: Ne.

marvelous_universe-wallpaper-1366x768

Abraham: Jen jste šel do sprchy. Protože všechny ty věci se už ve vortexu děly. To není vaše práce. Požádáte a je vám dáno. Vaší prací bylo si užít sprchu. Vaší prací bylo to, abyste na někoho nebyl naštvaný. Vaší prací bylo si kvůli něčemu nedělat starosti, být otevřený a vnímavý, aby ve chvíli, kdy se myšlenka změní na věc, jste byl na místě, kde to ropoznáte. To je vše. Když rozpoznám vědění, což není moc často, ale když ho cítím… jako bych už tuto konverzaci cítil. Cítil jsem její energii a přítomnost.

Představte si, že během… řekněme třeba 5, 10, 15, 20 nebo 60 minut… procházíte určitým časovým úsekem, a řekněme, že jste v pohybu, jste na letišti, kde jste nikdy nebyl, a procházet letišti vám nevadí, protože víte, že je tam dost značení, abyste se dostal tam, kde potřebujete. I když nevíte přesně, kam půjdete, kolik to bude kroků, kdo tam bude, na koho narazíte, tak s lehkostí procházíte letištěm a pozorujete okolí a spojujete se s věcmi, které jsou pro vás důležité.

Čtěte také:  Abraham Hicks - Jak se správně rozhodnout?

Ve vysokém vnímavém stavu se spojujete s pro vás smysluplnými konverzacemi a možná s informacemi, které jsou pro vás významné. Pokud jste ve stavu přijímání, během průměrné návštěvy průměrného letiště můžete získat odpovědi na spoustu otázek. Náhodní cizinci k vám přijdou a dají vám tipy na burzu. Můžou se stát různé věci. Věci, na které jste se ptal, protože jsou všude kolem. Odpovědi a řešení na vše, co chcete, jsou všude kolem vás. Vaše vyšší Já ví, kde jsou ty odpovědi, a navádí vás do jejich blízkosti. Vy jen musíte být vnímavý, což znamená, že musíte být šťastný. Což znamená, že musíte být optimistický, to je vše.

let_it_snow_background-wallpaper-1366x768

Ta dívka z minula nebyla v lese a neříkala si: Musím najít cestu na seminář Abrahama! Možná mohu vykopat kost. Neměla detektor kovu… Jen se procházela a mluvila s kamarádem a v její hlavě se zrodila myšlenka.

Host: Takže z místa čistého neodporu by vše přicházelo se stejným věděním?

Abraham: V místě čistého neodporu jste ve vnímavém stavu, ale zde je pro vás otázka. Pokud by k vám přišla odpověď na otázku, na kterou jste se neptal, poznal byste tu odpověď? Rozpoznal byste ji?

Host: Ne.

Abraham: Pokud jste nepoložil otázku a odpověď přišla, co by to pro vás znamenalo? Je to jako když Esther jela více jak 900 km po silnici, podél které jsou všude billboardy, a ona si nevšimla ani jednoho, dokud se nepodívala přímo na billboard, na kterém je karavanový park, kde měli přenocovat. Esther na to: Vtipné. Jediný billboard, který celý den vidím, a jediný, na kterém záleží. Je to přesně takové.

red_forest_waterfall_turquoise_lake-wallpaper-1366x768

Ať ve vás život vyvolal jakékoliv touhy, když jste otevřený, tak přijde odpověď nejen na výsledek té touhy, ale na lahodnou odvíjející se cestu k té touze… když se dostanete k manifestaci, čemuž říkáte konečný výsledek, tak jste šťastný jen na chvíli. Je to o té radostné cestě. Když je někdo nový v našem učení, a zejména na začátku jsme o tohle žádali Esther a Jerryho. Řekli jsme: Každý den dělejte co nejvíce nových rozhodnutí. A žádejte o co nejvíce věcí kolem těch rozhodnutí, pokud chcete vidět, jak se vesmír nastartuje a dodá vám ty věci.

Musí to být věci, o které žádáte bez úzkosti. Nemůžete o ně zoufale žádat. Nemůžete si z nich dělat starosti. Jsou to ty věci, o které žádáte bez odporu a vesmír dodává, dodává a dodává, a než se nadějete, cítíte se mocně. A sladěný.

Čtěte také:  Abraham Hicks - Oceňujte svou rozdílnost a rozmanitost

Host: Ano. Moc vám děkuji.

Líbil se vám článek a video? Níže přispěním libovolné částky podpoříte překlady a provoz této stránky. Umožní mi to Vám poskytovat více obsahu. Každý příspěvek oceňuji. Více se dozvíte ZDE. Děkuji.

 

Líbil se vám článek a video? Přispěním libovolné částky níže podpoříte tvorbu překladů i chod stránek. Oceňuji vaše dary.

Přispějte

Vyberte způsob daru
Kontaktní údaje

Please enter offline donation instructions in this form's settings.

Dar celkem: 100.00Kč

Čtěte také

Přichází první myšlenka nebo pocit?

Abraham v tomto videu popisuje vztah mezi našimi myšlenkami a myšlenkami našeho Zdroje.

1 komentář

  1. Úžasné, děkuju 🙂

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *