Ohněte vesmír svou vůlí

Líbí se vám překlady a moje tvorba? Můžete mě ZDE podpořit. Jakýkoliv příspěvek oceňuji. Děkuji

AH: Toto je kooperující vesmír. Tohle je spolupracující vesmír. Vesmír ví, kdo jsem a co chci. A Vesmír ví, a teď budeme trošku konkrétní, možná až moc konkrétní. Vesmír ví kdo jsem a co chci ve vztahu ke všem tématům a dokonce i k tomuto tématu partnerství. Vesmír ví kdo jsem a co chci.

Vesmír sleduje mou expanzi a evoluci. Vesmír ví přesně kde jsem. Vesmír ví, zda dodržuji sliby, které jsem dal sám sobě. Jsem připraven si přivést partnera? Jsem opravdu v Souladu se svou skutečnou touhou? Protože pokud jsem opravdu v Souladu se svou skutečnou touhou, pak jsem připraven, aby mi Vesmír tuto skutečnou touhu dodal. Ale, pokud nejsem tak docela připraven, potom ve skutečnosti nechci, aby Vesmír mou touhu dodal, přestože vím, že mi jí Vesmír dodá.

Protože, Zákon přitažlivosti brání tomu, aby se to stalo. Takže, přijde ke mně člověk, který není tak úplně ten pravý, protože já nejsem zatím úplně v Souladu se svou vlastní touhou. Mám více příležitostí pracovat na chybách, mám více příležitostí objevit kým opravdu jsem. Více příležitosti nestarat se o to co si o mě myslí okolí. Více příležitostí vysílat energii k ostatním a nebýt tak napjatý jak na ní ostatní lidé reagují.

Připravuji se na to být připraven. A až budu připravený, objeví se důkazy že jsem. Oceňuji, jak mi Vesmír dodává naprosto přesnou kopii, toho co vibračně dělám. Takovou, kterou můžu vidět, která mě může zranit, díky čemuž zažiji zklamání, od kterého se odrazím a vystřelím raketu touhy, abych mohl znovu začít být více a více konkrétní z místa úplného začátku, z místa prvopočáteční obecnosti. Takže, teď tu uděláme velmi silné prohlášení: Odtud se tam nedostanete. Zůstaňte s námi.

Odtud se tam nedostanete, nemůžete získat manifestaci něčeho, k čemu máte tolik odporu. Takhle se tam nedostanete. Zůstaňte s námi ještě chvilku. Tohle vám moc často neříkáme, protože většinou říkáme: Můžete být, dělat nebo mít cokoliv. Ale říkáme vám tohle protože chceme, abyste si trochu vybrousila své dovednosti v tvoření, protože jste na to připravená. Odtud se tam ale nedostanete.

Co tím myslíš Abrahame? Nemůžete se dostat k této manifestaci co chcete, a vysílat tuto vibraci, kterou vysíláte. Takže, co je špatně na vibraci kterou vysílám? Máte tam příliš moc odporu, než aby se to mohlo lehce odvinout. Co s tím odporem mám dělat? Mám pracovat více, mám nad tím víc přemýšlet?

Čtěte také:  Nemohu na něj přestat myslet

Ne. To ten odpor ještě zvýší. Co mám teda dělat? Odejděte od tématu. Vzdalte se tématu. To sníží odpor. Jak vidíte, pokud tohle chápete a teď se zeptáme: Věříte, že existuje váš Vortex? Ano. Věříte tomu, že v něm je vibrační verze, která na vás čeká? Ano. Věříte tomu, že vesmírné síly již nastavují události a okolnosti a že spolupracující složky jsou již pro vás naladěné? Ano.

Takže, pokud tomuhle věříte, co je pak to poslední chybějící, co máte dělat? Musíte to dovolit. Musíte se dostat do stavu přijímání. A to znamená, že musíte být šťastní. Bez podmínek. Musíte to brát lehčeji. Jak mám brát lehce něco, z čeho mám těžkou hlavu? Nemyslete na to na chvíli a ono se to rozptýlí. A potom, až na to příště budete myslet, přemýšlejte o tom více obecně.

Je to stejné jako s tím filmem, o kterém mluvil náš přítel. Musíte přenastavit svou komunikaci mezi vámi a vaší vnitřní bytostí. A vaše vnitřní bytost s vámi nemluví slovy. Trošku to je zkleslené, když s vámi mluvíme skrze slova. Někdy je těch slov tolik, že máte pocit, že vám asi praskne hlava. Někdy už je ani nezvládáte poslouchat. Vaše vnitřní bytí k vám nepromlouvá slovy, dává vám bloky myšlenek, které překládáte do impulsů, do vzpomínek a myšlenek.

Host: Je bezpečné vracet se do vzpomínek, kdy jsem byl šťasný? Myslím, že říkáte že bych měl všechno vymazat.

AH: Cítíte jak jste neochotný, pustit vše co jste dělal a co nefungovalo? No, myslím že tohle náhodou fungovalo!

Host: Vzpoměl jsem si na tohle a přišla nějaká partnerka, jenže pak zas odešla…

AH: Ach.

Host: Ne, ne, ne, ne, ne. /smích/  Opravdu přišla.

AH: Vidíte co vám teď reflektují? Oni zrovna chanellují svá vlasní vnitřní bytí. A to co vám reflektují je to co, vibračně děláte. Nezáleží na tom jaká jsou slova nebo činy. Odrážejí vám zpět vaši náladu. Nejdřív se musíte přenést přes své zklamání, abyste nastartoval hybnou sílu směrem kterým chcete. Musíte se přenést přes svou samotu abyste nastartoval hybnou sílu směrem kterým chcete.

Musíte se zbavit pocitu “není to fér”, abyste získal něco co chcete. Tím vším co vám tu říkáme se snažíme dostat vás do takové neutrální zóny, což je místo, kde je všechen odpor konečně pryč. Kdy se můžete ráno probudit a začít myslet myšlenky, které vás povedou směrem kam chcete jít. Tohle vám moc pomůže: Vaše vnitřní bytí se nikdy nedívá zpátky.

Čtěte také:  Trpím závistí vůči bohatým

Takže vaše vnitřní bytí se nesnaží hledat něco co k něčemu vedlo, abyste získal něco právě teď. Vaše vnitřní bytí se nedívá zpátky. Vaše vnitřní bytí se dívá jen dopředu. Takže, když se díváte zpět, to je téměř vždycky minové pole. Skoro vždy. OK, takže. Nejlepší je všechno prostě vymazat a být neutrální. Ale i v tom vymazávání. Cítíte ale, že v činu vymazávání je akce, která ho nevymaže, ale naopak na něj rozstvítí světlo?

Já to vymažu! Co s tím? /smích/ Vymažu to a už nikdy na to nebudu myslet! Nebudu už myslet na tu myšlenku nikdy více. Aaaaach. /smích/ Musíte změnit téma. Musíte změnit téma. Téma musí být vaše štěstí. Ne vztah, o kterém si myslíte, že je cesta k vašemu štěstí. Téma je štěstí. A štěstí je v tolika tématech!

Překlad: Crazy Woman 2018

Pokud jste v článku nebo videu našli inspiraci nebo jiný přínos pro svůj život, přispějte prosím finačním darem dle svých možností. Bez Vašich darů by nový obsah na tomto webu nemohl dále vznikat.

Děkujeme!

 

Líbil se vám článek a video? Přispěním libovolné částky níže podpoříte tvorbu překladů i chod stránek. Oceňuji vaše dary.

Přispějte

Vyberte způsob daru
Kontaktní údaje

Please enter offline donation instructions in this form's settings.

Dar celkem: 100.00Kč

Čtěte také

Vaše očekávání jsou klíč

Host: Ok, takže co se mi dobře daří, je šířit veselou náladu, prostě to o …

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *