Abraham Hicks – Osvícení a přijímání

Líbí se vám překlady a moje tvorba? Můžete mě ZDE podpořit. Jakýkoliv příspěvek oceňuji. Děkuji

Přepis:

Host: Mám rychlou otázku. Napsala jsem si ji. Dříve jste s někým mluvili  a ráda bych si vyjasnila  vztah mezi osvícením a stavem přijímání.

Abraham: Je to jedno a to stejné.

Host: Dobře.

Abraham: Ale nevnímáte to jako osvícení,  dokud si neumožníte přijímat a přijímat a přijímat,  protože osvícení obvykle  ve své lidské formě vnímáte jako  nějakou velkou manifestaci. Možná budete schopná od nás  pochopit, že mluvíme o tom, že vortex je tady a vy jste ve stavu  přijímání a přijímáte z vortexu. Pak v tom uspokojení toho přijímání jste připravená na více a více a více.

Meditace je velmi pokroková věc,  proto je užitečné ji dělat každý den. Být připravená na více a více. To, čemu říkáte osvícení, může být to, že jak už jste v tom rytmu  a pokládáte hlubší otázky… jinými slovy, čím je vaše otázka hlubší, tím osvícenější svou odpověď vnímáte. Ale vše, co je přijato, je osvíceno, protože to pochází z té  čistě pozitivní energie. Myslíme si, že je dobrý  nápad tohle uznat. Tohle je velmi dobré vyvrcholení  této části, o které tady mluvíme. Chápete, že jste rozšířením  zdrojové energie? A že jste tady v přední linii,  a že to, co manifestujete, je manifestace zdroje. Tohle je tvoření. Lidé mluví o tom,  jak Bůh stvořil svět.

No… svět se stále tvoří. Tvoření nikdy nekončí. Zdrojová energie, o které si  lidé myslí, že zde byla na začátku, zde nekonečně a neustále je. Tohle tvoření probíhá neustále. Jste přední linií toho všeho. Máte privilegium, máte svobodu  být přímo u těch manifestací, které překládáte a vnímáte  skrze fyzické smysly. To je tak lahodné.

Zdrojová energie, která se  manifestuje k vám a skrze vás… lepší to ani být nemůže. Ale lidé chtějí, aby osvícení bylo něco  víc než jen každodenní zkušenost. Ale každodenní zkušenost  je přední zkušenost. Je to trvající zkušenost. Je to podstata zdroje. A je to to, v čem si zdroj nyní libuje. Tato kombinace bytostí se ještě  nikdy v celém vesmíru nesetkala. A libování si, které zažívá vše,  co je, je výsledkem toho, co nabízíte svou myslí a co  cítíte svým solar plexem, a nová uvědomění, ke kterým dospíváte… tohle bere myšlenku za hranice  všeho, kde myšlenka kdy byla, což znamená, že bere manifestace  za vše, kde kdy byly.

To umisťuje věčnost do věčnosti. Lepší to už být nemůže. Lidé často používají velká slova  jako osvícení nebo úspěch, která je v nějakých ohledech omezují, protože staví umělé bariéry  jako… lidé někdy říkají: “Mám velmi důležitou otázku!” Čím důležitější si myslí,  že jejich otázka je, tím je menší pravděpodobnost,  že uslyší odpověď. Vaše otázka může být současně  důležitá a snadno pochopitelná. Chápete? Ještě něco? Tohle je podle nás dobrá  chvíle na přestávku.

Čtěte také:  Abraham Hicks: Abraham říká, na co se máte zaměřit

 

Líbil se vám článek a video? Přispěním libovolné částky níže podpoříte tvorbu překladů i chod stránek. Oceňuji vaše dary.

Přispějte

Vyberte způsob daru
Kontaktní údaje

Please enter offline donation instructions in this form's settings.

Dar celkem: 100.00Kč

Čtěte také

Přichází první myšlenka nebo pocit?

Abraham v tomto videu popisuje vztah mezi našimi myšlenkami a myšlenkami našeho Zdroje.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *