Abraham Hicks – Jediná otázka: Proč?

Líbí se vám překlady a moje tvorba? Můžete mě ZDE podpořit. Jakýkoliv příspěvek oceňuji. Děkuji

Přepis:

Host: Zdravím. Dlouho jsem přemýšlel, na co se zeptat v případě vyvolání. Kdykoliv mě nějaká otázka napadla, sám jsem si ji zodpověděl. Tak se zeptám na to, na co jsem si zodpovědět nedokázal. A tou otázkou je: Proč?

Abraham: No samozřejmě, tu těžkou nechte na nás.

Host: Proč? Na nejhlubší úrovni.

Abraham: Zopakujte to.

Host: Proč je vesmír…? Prostě proč? Na to se ptáme jako první, když jsme malé děti. Ale je to nezodpověditelné.

Abraham: Základem všeho, co existuje, je svoboda. Svoboda myšlení. Nehledě na to, kdo je ten, kdo přemýšlí. Základem je svoboda. Výsledkem této zkušenosti v životě je expanze. Ale proč? Pro radost. Jak se nacházíte na tomto místě svobody, a záleží vám na tom, jak se cítíte, a tak z pozice, kde se nacházíte, a vašeho vnímání života, saháte po nejlépe pociťované myšlence. Pokud bude vašim hlavním cílem najít nejradostnější myšlenku, kterou dokážete najít, dosáhnete opakovaně souladu. A následný příval energie v důsledku vaší expanze se téměř… nedá ani popsat. A to je spousta zábavy.

1956212

Jestliže žijete život ve svých fyzických tělech a nevíte, že jste tvořeni vibrací, že vaše vyšší Já je také tvořeno vibrací, tak nevíte, že mezi vámi a vašim vyšším Já existuje vibrační vztah, a tak nevíte, proč se cítíte tak, jak se cítíte. Za takových podmínek spoustu radosti nezažijete, protože vše se zdá být náhodné. Cítíte se jako korek, co se pohupuje na hladině oceánu. Máte pocit, že nějaká síla ovládá to, co se vám děje.

Ale jak pochopíte tento jednoduchý koncept a pochopíte, že žijete ve vibračním vesmíru, a že svým solar plexem dokážete vnímat vibrace, a že jak budete praktikovat vnímání vibrací a záměrným vybírám myšlenek budete řídit to, jak se cítíte, pak si všimnete, že jste ve větším souladu, protože se cítíte stále lépe a jak si všimnete, co všechno s tím souvisí, není možné, abyste necítili radost.

Můžete dosáhnout místa, kde nehledě na to, kde se nacházíte na škále svého tvoření, jinými slovy – můžete něco chtít a být bez vědění, jak to k vám přijde, kdy to přijde, odkud to přijde, kdo vám to přinese … vy nevíte, jak se to zařídí. Jen jste dali vzniku té touze. Ale věříte ve vesmírné zákony. A především věříte v to, že si to zasloužíte přijmout. Pokud se nacházíte na takovém místě, tak všude kolem budete zažívat radost. Pak vás na každém rohu něco překvapí a potěší.

Čtěte také:  Abraham Hicks - Od zármutku k radosti

Gyre_by_dinyctis

Protože zábava, kterou Zdroj může mít, je neomezená. Jasnost, kterou Zdroj může doručit, je neomezená. Nebo načasování. Mluvili jsme o dokonalém načasování vesmíru. Jinými slovy: být v tomto fyzickém těle a mít tyto znalosti, a pak jen prosévat jejich detaily a přicházet ke svým vlastním preferencím a pak pozorovat, jak celý vesmír spolupracuje, aby vám doručil přesně to, co jste si ze všeho tohoto vybrali. To je spousta zábavy. Moře zábavy. A o tom je pocit své vlastní hodnoty.

Protože já, člověk v této fyzické formě, s miliardami ostatními kolem mě, jsem tak výjimečný, že mi stačí jen zjistit, po čem toužím, a všechny možné neviditelné síly se spojí dohromady, aby mě navedly na cestu, kterou hledám. To je zábava. A to je PROČ.

Host: Děkuji.

Překlad: Dajw

 

Líbil se vám článek a video? Přispěním libovolné částky níže podpoříte tvorbu překladů i chod stránek. Oceňuji vaše dary.

Přispějte

Vyberte způsob daru
Kontaktní údaje

Please enter offline donation instructions in this form's settings.

Dar celkem: 100.00Kč

Čtěte také

Přichází první myšlenka nebo pocit?

Abraham v tomto videu popisuje vztah mezi našimi myšlenkami a myšlenkami našeho Zdroje.

2 komentáře

  1. Děkuji Dajwe za stále lepší a výživnější videa jsou tak zábavná a obohacující oceňuji také přepisy tisknu si je a čtu kdykoliv během dne 🙂 Ty vaše doplňující obrázky jsou krásné zamilovala jsem se do toho modrého s magentou 🙂 Moc ráda vaše stránky navštěvuji a těším se z toho co zde tvoříte Díky!!
    Přeji vám to nejlepší a spoustu radosti na vaší cestě!

  2. Ahoj Dajwe, to vylepšení videa je skvělé. Takhle to je více harmonické. Moc se to povedlo, i když tam žlutá v titulcích zůstala 🙂

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *