Abraham Hicks – Otázky vs. Odpovědi

Líbí se vám překlady a moje tvorba? Můžete mě ZDE podpořit. Jakýkoliv příspěvek oceňuji. Děkuji

Přepis:

Host: To mě vede… k něčemu jinému. Vím, že na povrchu bublá něco, co je třeba, aby… bylo řečeno. Nevím, jak to vysvětlit. Ale tohle, co je třeba říct. A já do toho chci dát svůj jedinečný hlas. Lidé chtějí slyšet, co… ne mě, ale to, co je třeba říct. Dává to smysl?

Abraham: Ano a víme, proč si to myslíte. Ale řekneme vám to, co jsme řekli Esther, když pociťovala podobnou… jasnost. Esther se zeptala, “Abrahame, chcete, abych tohle pověděla světu?” A my na to, “Ne, zlato, říkáme to pouze tobě.” Jinými slovy… Jde o odpovědi na to, co hledáte. Odpovědi na to, co hledáte. V případě Esther všechny otázky kladl jen Jerry. Esther si jen žila šťastně a radostně.

Řekli jsme o nich dvou to, že Jerry je prvním krokem. A my jsme druhým krokem. A Esther je třetím krokem. Protože Esther byla ochotná umožňovat. A tohle vám trochu podráží nohy. Ano, cítím to. Protože když v sobě aktivujete otázku, tak vaše vibrace neumožňuje přijetí odpovědi. Musíte si umožnit nějaký časový odstup mezi vaší identifikací otázky… Pokud bychom byli na vašem místě, tak bychom nechali, aby se životní otázky sami vynořily.

A identifikovali bychom je, dokonce i zapsali. A pak bychom řekli, “Uvolním se a umožním si přijetí odpovědí při dokonalé příležitosti.” A pak bychom na to přestali myslet. Byli bychom bez postoje odhodlaného přijímání. Místo toho bychom se radovali z jiných věcí. Šli bychom ven, hodně bychom se pohybovali. Vše bychom brali zlehka. Proto k vám odpovědi přichází při běhání, když jste uvolnění. A pak jen věnujte pozornost tomu, kdy dostanete ten silný impuls. O tom je inspirace.

Planet

To, co se před vámi odehrává, se neliší od toho, co všichni pro sebe zamýšleli. Jinými slovy… Esther není výjimkou. Je velmi dobrým příkladem někoho, kdo svou vibraci dokázal trvale udržet v blízkosti svého zdroje, že překlad z toho vortexu do této fyzické reality je pro ni snadný. Ale vy všichni máte tu schopnost. Všichni jste rozšířením energie Zdroje. A důvod, proč se vám nedaří kdykoliv obdržet inspiraci, je ten, že… Máme vás moc rádi. … že se stále nacházíte u prvního kroku. Opakujete stejnou otázku příliš často.

Tak intenzivně žádáte, “Kde jsou moje peníze,” se náš přítel ptal. “Proč peníze nepřichází, když ostatní věci můžou, ale proč ne tohle, tohle, tohle?” To je ten důvod! Máte v sobě příliš velké otázky. Musíte ty otázky trochu zmírnit.  Uznat správnost toho, kde se nacházíte. Když pokládáte tak velké otázky, máte pak pocit, že na ni nemáte odpověď, nebo že ji nejste hodni, že na ni nejste připraveni, nebo nejste dost chytří na to ji přijmout nebo nevíte, co s ní udělat. Nic z toho není pravda.

Čtěte také:  Abraham Hicks - Proč je život šílený a kontrastní?

Máte v sobě akorát moc aktivované otázky. Je to něco jako když požádáte puberťáka, aby šel vynést koš a on to neudělá, tak ho požádáte znovu a znovu a on to stejně neudělá. Je to podobné. Když se moc fixujete na problém nebo otázku, tak k vám odpověď nepřijde. A pak zpochybňujete svou schopnost přijímat. Tu schopnost máte, jen musíte poupravit své vnímání.

Host: Perfektní.

Abraham: Přesně tak.

Host: Děkuji.

Překlad: David Dajw Formánek

 

Líbil se vám článek a video? Přispěním libovolné částky níže podpoříte tvorbu překladů i chod stránek. Oceňuji vaše dary.

Přispějte

Vyberte způsob daru
Kontaktní údaje

Please enter offline donation instructions in this form's settings.

Dar celkem: 100.00Kč

Čtěte také

Přichází první myšlenka nebo pocit?

Abraham v tomto videu popisuje vztah mezi našimi myšlenkami a myšlenkami našeho Zdroje.

1 komentář

  1. Davide děkuji za nádherné a inspirativní překlady. A už se těším na další další a další. Měj se 😀

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *