Abraham Hicks – Otevřete se proudu hojnosti

Líbí se vám překlady a moje tvorba? Můžete mě ZDE podpořit. Jakýkoliv příspěvek oceňuji. Děkuji

Přepis:

Je úžasné být zde s lidmi, kteří poznávají, kým jsou. Toužíme, abyste si po dnešním setkání uvědomili a pochopili, jakou máte hodnotu. Jakou hodnotou přispíváte do této fyzické perspektivy. A aby vašim hlavním záměrem bylo se uvolnit a otevřít se všemu dobru, které jste si nashromáždili. A aby vše, o co za vás pečuje zdroj, k vám do života začalo proudit ve větší hojnosti.

Není nic, co máte dělat. Není nic, co byste měli dělat, co neděláte. Neudělali jste nic, co vás od něčeho drží stranou. Vše, čím jste, se nachází ve vašem mocném Nyní. Radostí a úkolem života je o tom zaplnit mezeru mezi tím, kým jste, a kým si umožňujete být. Jste tvůrci svého života. Myslíme to ale hlouběji, než si uvědomujete. Jste totiž napojeni na věčnost toho, kým všichni jsme. Jste napojeni na zdroj toho, kým jste.

0002

Říkáme vám to ne protože ve vás chceme vyvolat pocit zodpovědnosti, ale protože chceme, abyste si uvědomili, jak obrovskou hodnotu má vaše fyzická perspektiva. Berte to více zlehka. Berte to uvolněněji. Buďte hravější. Vyhledávejte věci, ze kterých máte dobrý pocit. Více se bavte.

Více o sebe pečujte. Více se hýčkejte. Věnujte sobě více času. Sahejte po lépe pociťovaných myšlenkách. Rozeznejte myšlenky, ze kterých máte lepší pocit. Častěji se poplácejte po zádech. Netlačte tolik na sebe. A jak trochu polevíte, začnete si přitahovat spoustu nových a skvělých věcí. Na vlastní zkušenost si dokážete a potvrdíte pravdu těchto slov. Jste zdrojem ve fyzickém těle. Je správné, že se vám daří. Je zde pro vás spousta lásky. A prozatím setrváváme věčně a blaženě neúplní.

Zdroj fotek ZDE

Překlad: David Dajw Formánek

 

Líbil se vám článek a video? Přispěním libovolné částky níže podpoříte tvorbu překladů i chod stránek. Oceňuji vaše dary.

Přispějte

Vyberte způsob daru
Kontaktní údaje

Please enter offline donation instructions in this form's settings.

Dar celkem: 100.00Kč

Čtěte také

Vaše očekávání jsou klíč

Host: Ok, takže co se mi dobře daří, je šířit veselou náladu, prostě to o …

1 komentář

  1. děkuju,nádherné..

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *