Abraham Hicks – Pákový efekt & Síla souladu

Líbí se vám překlady a moje tvorba? Můžete mě ZDE podpořit. Jakýkoliv příspěvek oceňuji. Děkuji

Přepis:

Host: Dále bych chtěl vyjasnit… Často mluvíte o pákovém efektu. O využití síly napojení na zdroj. Snažil jsem se to srovnat s něčím fyzickým. Dá se říct, že využívání páky zdrojové energie je jako říct, že někdo využívá páky gravitace tím, že si před skokem z letadla nasadí padák?

Abraham: Možná. Můžete to srovnat s pákou a podpěrou. Váš učitel fyziky vás učil o pákovém efektu. My v tom říkáme něco daleko víc. Jednoduše… řečeno… vaše činy jsou drobné a ubohé. Drobné, drobné, drobné ve srovnání s energií, která tvoří světy. Tou silou je vibrace. Vibrace je zdrojem. Je to zdroj, na který se napojujete.

Host: Je ale něco, na co se napojovat, když je to vše, co existuje? Říkáte to, jakoby to bylo něco, co to není.

Abraham: Ano. Vortex neustále roste. Vědomosti, radost, stávání se je větší. Ano, máte se na co napojovat. Když se napojíte na svůj vortex… Když se napojíte na vibrační realitu namísto pozorování reality, pak začnete chápat rozlehlost toho, kým jste. Esther tohle cítila jen slabě. Ale stále to u ní sílí. A my máme radost z jejího a vašeho nového chápání. Ale sledovat něco se manifestovat… Jako třeba…. Esther se vždy líbil moderátor Paul Harvey a jeho pořad “Zbytek příběhu”. Tohle je zbytek příběhu. Když znáte, jaké to bylo na začátku, tak pak to celé uskutečnění daleko více oceníte. A to souvisí s tím, o čem mluvíte.

http://allwallpapersfree.blogspot.com
http://allwallpapersfree.blogspot.com

Ale chceme najít nové, expanzivní uvědomění v tom, že vibrační realita není pouze předchůdcem toho, co si zhmotníte. Vibrační realita je vše, čeho jsme všichni dosáhli. Je to něco, co lidé pojmenovávají slovy jako Bůh. Nebo dokonalost. Je to tato realita, tento potenciál pro manifestaci. Ale jde o příslib. Jedná se o úplnost. Jde o úplnost toho, že všichni, co tvoří, což jsme my všichni, dospěli k pochopení, že ještě nejsme u konce.

Host: Víra v neviděné.

Abraham: Pochopení, že to, co se z toho stalo, není konec. Jde o víru ve věčnost, kterou chceme, abyste si osvojil. Pak se už nikdy nebudete cítit zranitelný. Protože to jediné… Protože koncept zranitelnosti znamená konečnost. Nepřítomnost bytí. Konec existence. Jde o nejvíce si odporující koncept, který existuje. “Jednou přestanu existovat.” Nic méně pravdivého než to neexistuje.

Host: Běžný pojem o smrti je tedy nesprávný.

Abraham: Proto vás tak trápí. Když pochopíte, že existuje pouze bytí, pouze život a více života, a že nepřestanete existovat, a že vše, co jste žil a co žijete, stvořilo vibrační realitu, na kterou když se napojíte, tak vás vyzve… ne něco dokončit. Nikdy to není hotové, protože zábava je v cestě. Cesta je zábavná. Cesta je zábavná. Není zábavná?

Čtěte také:  Vaše očekávání jsou klíč

Host: Ano.

1989307

Abraham: Z nového auta máte radost na chvíli, ale nebyla cesta k němu zábavná? Když stojí v garáži, není to taková zábava, ale jak se s ním jdete projet, není to zábavnější? Jde o cestu. Stávání se. Bytí. A v bytí budete pokračovat i dále, ať už jste tu s námi byl předtím nebo ne, budete v bytí pokračovat neustále. Jak teď budete pokračovat v bytí, uvědomíte si něco zásadního, a to že to nikdy nedokončíte  a nemůžete to zkazit. Když si tohle uvědomíte, tak se budete cítit daleko lépe, ať už se nacházíte kdekoliv. Oceňujeme tohle vibrační nalaďování. Dostali jsme se tam, kde jste chtěl?

Host: Ano.

Abraham: Dostali jsme se tam, kde my chtěli. Později se ale dostaneme dál, protože jsme to nedokončili. Já se vrátím. Ať se snažíte jak chcete se dostat na konec chápání, nikdy se vám to nepodaří. Ani nám. Cítíte, jak při našem spolutvoření, když se dostaneme do nového místa, z toho máme uspokojení všichni? Není to tak, že my jsme vševědoucí a my vám tady předáváme zásady lidského života. “Vysvětleme jim vše, co jsou schopni pochopit, a naveďme je na další stupeň.” O to tady vůbec nejde.

Do tohoto shromáždění přinášíte základ pro expanzi, ke které by bez vaší účasti nedošlo. My si vychutnáváme expanzi. A vy budete také, jak s ní budete v souladu. A to je vše a to jediné, o čem to je.

Host: Nedávno jste řekli něco velmi objasňujícího. A to, že my nejsme přívrženci ale vůdci Abrahama.

Abraham: Jsme v tom všichni společně.

Překlad: David Dajw Formánek

 

Líbil se vám článek a video? Přispěním libovolné částky níže podpoříte tvorbu překladů i chod stránek. Oceňuji vaše dary.

Přispějte

Vyberte způsob daru
Kontaktní údaje

Please enter offline donation instructions in this form's settings.

Dar celkem: 100.00Kč

Čtěte také

Vaše očekávání jsou klíč

Host: Ok, takže co se mi dobře daří, je šířit veselou náladu, prostě to o …

1 komentář

  1. Děkuji za pákový efekt, konečně jsem se dočkal 🙂

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *