Abraham Hicks – Paranoidní myšlenky

Líbí se vám překlady a moje tvorba? Můžete mě ZDE podpořit. Jakýkoliv příspěvek oceňuji. Děkuji

Přepis:

Host: Dobře, myšlenky… Řekněme, že mám někdy paranoidní myšlenky. Hádám, že je to spíše o tom být…

Abraham: Je logické, že když po něčem velmi toužíte, a vaše touha po blahobytu je velmi silná, je logické, že se v nepřítomnosti té věci budete cítit příšerně. Ta paranoia je silný spád energie za věcmi, které jsou opakem toho, kým jste a co chcete. Vysvětlíme to jednoduše. Pokud by vám zavolal někdo, koho neznáte, a řekl: “Zdravím, neznáte mě. Jen volám, abych vám řekl, že už vám nikdy nezavolám.” Z toho byste si nic nedělal.

Host: Možná trochu. Bylo by to divné. Řekl bych si: “Proč mi ten člověk volá?”

Abraham: Ale nebyl…

Pro vás není naděje.

Ale kdyby vám to řekl někdo, na kom vám záleží, měl byste na to velmi silnou reakci. Chceme tím říct,  že když na něco máte silnou reakci, tak to vždy znamená, že na druhé straně toho je něco, na čem vám záleží. To vám vaše vedení říká, že by vám více prospělo, kdybyste se zaměřil na to chtěné a ne na nepřítomnost chtěného.

jumping_dolphin-wallpaper-1920x1080

Host: V poslední době mi začalo hodně záležet na životě. Když jsem byl mladší, tak mi to bylo celkem jedno. Čím více mi záleží…

Abraham: Chtěli bychom to správně objasnit. Ne že v mládí vám na životě nezáleželo, ale neodporoval jste mu a necítil jste nesoulad z odporu. To je důležitý rozdíl, protože když cítíte negativní emoci, vaše interpretace zní: “Na tomto mi hodně záleží.” V mládí vám na životě záleželo, jen jste na své fyzické cestě neposbíral věci, které by vám bránily v žití skvělého života. Chápete ten rozdíl?

Host: Ano… Tak trochu…

Abraham: Co jste to říkal? Když jste byl mladší, tak…?

Host: Když jsem byl mladší, tak… Teď mám věci, které v životě chci. Když jsem byl mladší, tak mně to bylo jedno.

1369495

Abraham: Když jste byl mladší, tak jste neodporoval… Pokud něco tak trochu chcete, a neodporujete tomu, tak se tak trochu cítíte dobře. Když něco hodně chcete a odporujete tomu, cítíte se příšerně. Pokud to nechcete a nemáte to, je vám to jedno. Čím více toho prožíváte, tím více si toho dáváte do vortexu. Tím více se vibračně stáváte. A čím více se vibračně stanete, tak je větší riziko, že se nebudete cítit dobře. Čím více něco chcete, tím více se zaměřováním na opak toho budete cítit špatně.

Čtěte také:  Abraham Hicks - Náš vztah se zvířaty

Chceme vám jen říct, že když jste byl mladší, tak jste měl touhy, ale také méně odporu. Tato konverzace je spíše o odporu, který jste nashromáždil, než o přítomnosti nebo absenci touhy. Narodil jste se s velmi silnou touhou, jen jak jste byl mladší, jste se nenaučil, jak té touze odporovat. Většina lidí se jí naučí odporovat, čím déle jsou ve fyzických tělech. Proto jste tady. Chceme vám pomoct se dostat do stavu přijímání a už těm touhám neodporovat.

Dává to smysl?

Host: Ano.

Líbí se vám články a videa? Níže můžete přispět libovolnou částkou a podpořit tak překladatele. Umožní mi to Vám poskytovat více obsahu a pravidelněji. Děkuji.

Přispějte

Vyberte způsob daru
Kontaktní údaje

Please enter offline donation instructions in this form's settings.

Dar celkem: 100.00Kč

Překlad: David Dajw Formánek

 

Líbil se vám článek a video? Přispěním libovolné částky níže podpoříte tvorbu překladů i chod stránek. Oceňuji vaše dary.

Přispějte

Vyberte způsob daru
Kontaktní údaje

Please enter offline donation instructions in this form's settings.

Dar celkem: 100.00Kč

Čtěte také

Přichází první myšlenka nebo pocit?

Abraham v tomto videu popisuje vztah mezi našimi myšlenkami a myšlenkami našeho Zdroje.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *