Abraham Hicks – Pevné základy

Líbí se vám překlady a moje tvorba? Můžete mě ZDE podpořit. Jakýkoliv příspěvek oceňuji. Děkuji

Přepis (video na konci):

Rychle to shrneme a pak si s vámi  promluvíme o čemkoliv, o čem chcete mluvit. Když přeskočíte do místa,  na které nejste připravení, a snažíte se používat afirmace,  mantry, cvičení a vytváření cílů, abyste věci uskutečnili, tak nic neuskutečníte,  protože na to nejste připravení. Váš systém vedení tam není.  Ani nemůžete poznat, s čím jste uspokojení. “Zkusil jsme to, nefungovalo.  Zkusil jsem to, nefungovalo to. Co mám dělat teď? Přestat  dělat to, co nefungovalo. Až na to, že je nemohu přestat dělat,  protože je v tom hodně hybné síly, a jak dělám to, co vím,  že nefunguje, stále je dělám.”

Někdo kdysi řekl Esther: Šílenec je někdo,  kdo něco dělá opakovaně v domnění, že tentokrát to bude  mít jiný výsledek. Nezískáte jiné výsledky  ze své současné vibrace. Musíte se dostat do toho místa souladu  a pak nechat odtamtud nahromadit hybnou sílu. Chápete, že když stavíte výškovou budovu,  chcete, aby její základy byly pevné. Pokud nejsou pevné, můžete  tu budovu jakkoliv dovybavit, můžete do ní nainstalovat  více drátů a věcí, můžete udělat cokoliv,  aby vypadala lépe, můžete ji nabarvit, můžete o ní vyprávět lži… ale pokud nemá pevné  základy, nebude stát.

To stejné platí pro vaše touhy. Vaše touhy mají nejstabilnější základy. Jsme velmi rádi, že vám to říkáme,  protože jste se narodili do fyzického života, kde zdrojová energie proudí s vámi, a když jste  na základě kontrastu vypustili vibrační rakety touhy, převážně nevědomě… když byl na vás  někdo drzý, chtěli jste, aby byl milejší. Když jste byli drzí vy, chtěli jste být milejší.  Když jste neměli dostatek něčeho, chtěli jste toho víc.

Dláždíte si cestu skrze tento kontrast,  tvoříte si báječnou vibrační realitu a chceme křičet, abyste to slyšeli,  i když hlasitost vám nikdy nepomohla… že tato vibrační realita, o které chceme,  abyste pochopili její skutečnost, dali jsme jí název vortex…  napsali jsme o ní několik knih. Tato vibrační realita,  tento vortex tvoření je tak stabilní a obsahuje nejen počáteční sémě,  ale obsahuje plnou manifestaci všeho, co chcete, tak jako kukuřičné zrno  obsahuje vše, aby mohlo vyrůst  do plné kukuřičné plodiny.

countryside_dirt_road-wallpaper-1366x768

To vše tam je. Jen o to musíte pečovat.  Musíte si vytvořit správné základy. Řekněme, že 10 let  usilujete o více peněz. Žádáme vás, abyste  tomuto dali dva týdny. Žádáme vás, abyste použili sílu  vesmíru a dostali se do místa, odkud vám může přijít dobrý nápad,  a co je důležitější, že to rozpoznáte jako dobrý nápad. Nemůžete se setkat s tím, co chcete,  pokud nejste vibračně v souladu se svou touhou.

Čtěte také:  Abraham Hicks - Zdolávání rekordů ve sportu & Hodnota bytí

Esther nedávno někomu řekla: Vím, že tohle nesouvisí s nikým jiným. Je to jen o mně. Je to jen o vibracích uvnitř mě. To je tak úžasné a příšerné si uvědomit. Jsem to vše já.  Je to naprosto  meditačně uskutečnitelné. Jen musím začít na chvíli na začátku. Jen se musím uvolnit  a nechat svou mysl se ztišit a přestat své touhy sabotovat. Musím přestat odporovat své touze. A musím přiznat, že jediný způsob,  jak mohu přestat své touze odporovat, je přestat na ni myslet. Protože kdykoliv na ni myslím, aktivuji v sobě starou hybnou sílu. Musím začít na novém místě. Nemusíte znát nic jiného. Meditujte, sahejte po šťastných myšlenkách,  řiďte se jimi a žijte navždy šťastně.

Neděláme si srandu. Esther dosáhla místa, že když  medituje… skrze ni jsme něco napsali. Ztišila svou mysl a my mohli skrze ni psát,  protože je pro ni snadné se do té energie dostat. Vy už v tom bodě možná také jste.  Jen chceme, abyste pochopili proces. Musíte začít na dobře pociťujícím  místě, a když to uděláte… někteří z vás nás už posloucháte nějakou dobu,  a dokážete se do toho místa dostat rychle… jen se dostaňte do toho dobře  pociťujícího místa, a pak… Víme, že jsme na úvod mluvili více,  než by se vám možná líbilo, ale není nic důležitějšího,  co jste kdy slyšeli kdekoliv a kdykoliv.

2017-08-14 18.53.27

 

Líbil se vám článek a video? Přispěním libovolné částky níže podpoříte tvorbu překladů i chod stránek. Oceňuji vaše dary.

Přispějte

Vyberte způsob daru
Kontaktní údaje

Please enter offline donation instructions in this form's settings.

Dar celkem: 100.00Kč

Čtěte také

Přichází první myšlenka nebo pocit?

Abraham v tomto videu popisuje vztah mezi našimi myšlenkami a myšlenkami našeho Zdroje.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *