Abraham Hicks – Pochopení nálady a inspirovaného činu

Líbí se vám překlady a moje tvorba? Můžete mě ZDE podpořit. Jakýkoliv příspěvek oceňuji. Děkuji

Přepis:

Host: Poslední dobou jsem se tzv. dostal do své formy díky tomu, že jsem věci udržoval velmi obecné.

Abraham: Protože je snadnější být v souladu s tím, kým jste, když mluvíte obecně než když mluvíte konkrétně. Protože konkrétní věci se ještě nestaly. Máme otázku: Myslíte si, že tohle musíte dělat? Když někde jedete autem, máte nutkání otevřít kapotu, vlézt tam a hrát si s pásy, písty a motorem a olejem?

Host: Rozhodně ne.

Abraham: Takže víte, že motor dělá svou práci. A co děláte vy? Vy se jen rozhodujete, kam chcete jet. Proč je tohle odlišné? Proč je tohle jiné?

Host: Není. Cítím to.

Abraham: Moc se snažíte z pocitu méněcennosti, slabosti nebo zaostalosti. Věříte, že jste vibrační bytost?

Host: Rozhodně.

Abraham: A věříte, že existuje vibrační verze toho, co chcete, už vámi dosažená a vaše vnitřní bytí o ni pečuje? Věříte, že vaše vnitřní bytí o tom všem ví? Věříte, že když jste ve správné vibraci, přijmete impuls?

Host: Ano.

Abraham: Myslíte si, že cokoliv jiného má smysl?

Host: Ne. Chci být konkrétnější ohledně toho, jak tato energie nyní narůstá.

Abraham: Jediná chvíle, kdy chcete usilovat o více konkrétností, je tehdy, když víte, že se cítíte dobře. Když se cítíte dobře, mluvte o tom, sněte o tom, sbírejte o tom informace, pište si o tom do své knihy pozitivních aspektů, když se cítíte dobře, buďte konkrétní, ale když se necítíte dobře, zdřímněte si, jděte na pláž… udělejte něco, abyste prolomil zlou kletbu.

Spousta lidí vynakládá tolik námahy, aby vynahradili to, co nedělají svou energií. Vaši rodiče vás nutili dělat to, co jste nechtěl dělat. Zvyknul jste si dělat to, co jste moc nechtěl dělat, a nyní si myslíte, že takto něčeho dosáhnete. Jen budete dělat něco, co nechcete dělat, a porotci tance vám dají spoustu bodů.

Host: Miluji vás.

sunset_sea_beach-wallpaper-1366x768

Abraham: Ve skutečnosti chcete věřit, že život vás podnítil vytvořit úžasné věci, a že vaše vnitřní bytí ví, co všechny ty věci jsou. Pokud se o něco více uvolníte a budete důvěřovat a budete vědět, že jste v té formě, a bude vám na ní záležet, bude vám záležet na vašich pocitech, a budete se řídit příchozími impulsy, slibujeme vám, že stálý soulad vám dodá více konkrétností, protože vesmírné zákony by neumožnily nic menšího.

Více a více vám toho dojde, dokud se nebudete cítit jako člověk, co dělá několik věcí najednou, a současně se toho děje tolik a vy jste v proudu toho všeho. Pak se přestanete snažit svou hodnotu prokázat činy, přestanete se cokoliv hodnotit a uvědomíte si, že vaše hodnota je nejvyšší, že zdroj vás zbožňuje a je s vámi a těší se, jak budete sledovat své vlastní manifestace svých věcí, které jste si dal do vortexu.

Čtěte také:  Co je vlastně ta bezpodmínečná láska?

Jakmile si budete jistý, že jste stále v souladu, pak vám budou přicházet myšlenky, které dokážete přenést do více detailů. To je uspokojující. Není to něco, co musíte udělat. Je to něco, co umožňujete, aby se stalo. Jak svou mysl skutečně ztišíte a myšlenky vám začnou plynout, ucítíte v těch myšlenkách hybnou sílu a často vám dojdou dost konkrétní věci. Nemusíte meditovat.

Můžete být velmi šťastní a něco vám dojde. Ale jak získáte pocit, že chcete něco udělat, v tu chvíli se k tomu posuňte. I když to bude jen ve formě, že si to zapíšete, abyste si pamatoval ten pocit a o čem to bylo. Protože detaily vám dochází neustále. V minulosti jsme vás pobízeli, abyste se dostali do dobrého pocitu a psali si to, co chcete. Něco jako kdybyste psali scénář. To je velmi produktivní způsob, jak umožnit své energii více proudit konkrétněji. Jsem ve velmi dobré vibraci, kterou dokážu dobře udržovat.

mountain_waterfall_8-wallpaper-1366x768

 

Vše v mém životě se odráží na základě té stálé vibrace. Co vám logicky přijde prospěšnější, produktivnější a lépe pociťující? Více souladu nebo méně souladu? Více souladu. Když jste v souladu se zdrojovou energií, nebo jste ve stavu přijímání zdroje, nebo stavu přijímání vedlejšího produktu vědomé myšlenky člověka…. tak či tak je to stále přijímání, že? Takže… existuje stanice, na kterou se ladím, že?

A pak věnuji pozornost myšlence, což zvyšuje hybnou sílu, že? Chytáte se? Mohu být v souladu a nastartovat tuto hybnou sílu, a mohu mít z něčeho starosti a nastartovat takovou hybnou sílu. Hybná síla se nastartuje nehledě na to, na jakou stanici jsem naladěn a ze které přijímám. Co je lepší? Napojení na zdroj nebo ne?

Host: Napojení na zdroj.

Abraham: V obou případech se hromadí hybná síla. Co je lepší? Hybná síla se zdrojem, nebo hybná síla bez zdroje?

Host: Se zdrojem.

Abraham: Zde je těžká otázka: Co je lepší? Hybná síla bez zdroje nebo žádná hybná síla?

Host: Žádná hybná síla.

Abraham: Jste velmi moudrý.

 

Líbil se vám článek a video? Přispěním libovolné částky níže podpoříte tvorbu překladů i chod stránek. Oceňuji vaše dary.

Přispějte

Vyberte způsob daru
Kontaktní údaje

Please enter offline donation instructions in this form's settings.

Dar celkem: 100.00Kč

Čtěte také

Jak urychlit manifestaci toho, co chceme?

Zde se dozvíte, co je nejdůležitější manifestací a proč vlastně chceme vše, co chceme. A zjistíme, co přestat dělat, abychom urychlili manifestaci toho, co chceme.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *