Abraham Hicks – Pocit nepřemožitelnosti

Líbí se vám překlady a moje tvorba? Můžete mě ZDE podpořit. Jakýkoliv příspěvek oceňuji. Děkuji

Přepis:

Host: Za vše vám děkuji. Změnil se mi život, co jsem narazil na vaše učení. Říkáte, že můžeme být, dělat nebo mít cokoliv, co chceme.

Abraham: Pokud tohle prostředí ve vás může vyvolat touhu, tak vám ji může i doručit. Bez výjimek.

Host: Mohli byste nás naladit na pocit nezlomnosti, abych se cítil nepřemožitelný?

Abraham: Začneme tam, kde jste, a zavedeme vás do vibrace, která je nezbytná k tomu, abyste byl, dělal nebo měl cokoliv, co chcete. Začínám chápat, že jsem víc, než co vidím v tomto fyzickém těle. Uznávám, že existuje větší část mě samotného, moje část zdrojové energie, která je podstatou toho, kým jsem. Přijímám, že součástí toho vědomí se nyní nachází v tomto fyzickém těle, a tak je ve mně jistá dualita, kde mám stabilní začátek a stávání se. Pak je tam část, která je zaměřena zde ve fyzickém těle. S jasností chápu hodnotu dvou částí, kterými jsem.

love_on_the_beach_2-wallpaper-1920x1080

Cítím věčnost toho, kým skutečně jsem, a cítím konkrétnosti toho, kým jsem v této fyzické formě na této přední časoprostorové platformě. Začínám cítit oceňování za kontrast, který mě obklopuje. Kdysi jsem ho zavrhoval, ale nyní ho přijímám, protože cítím, že kontrast ve mně inspiruje další novou myšlenku. Pamatuji, jak ta nová myšlenka se ve mně zrodila, a nelíbilo se mi to, protože to byla myšlenka, které jsem nevěřil, a tudíž mi způsobila bolest.

Nyní ale prožívám nadšení při dávání vzniku myšlenek, a i když nevím jak nebo kdy se projeví, tak věřím v zákony vesmíru a vím, že jsem stvořitel, co dal vzniku této myšlence, a získá veškeré výhody zdroje, aby tu myšlenku zrealizoval. Jak stojím na tomto místě, kde chci něco, o čem nevím, jak přijde, jsem uspokojen v uvědomění si toho, více než uspokojen z toho, že jsem dal vzniku myšlence něčeho, co chci, ale cítím se z toho oživen, protože moje vyšší část jednoznačně ví, že jsem tvůrce svého života.

navrat

Ta moje vyšší část se na to nejen dívá a souhlasí s tím, ale stala se vibrační obdobou té věci. Moje vyšší část se už stala tím, oč žádám. Teď je to jen o tom se s ní sladit, a s tím, co nyní vím, to nebude velký problém. Když se s ní slaďuji, cítím se lépe, a když jdu opačným směrem, tak hůře. Tyto dny jsem citlivý na to, jak se cítím, jsem na sebe tak hrdý, protože vím, kdy jdu s proudem a kdy proti němu, Vím, kdy jdu po proudu a kdy proti proudu. Cítím, kdy si umožňuji být tím, kým jsem se stal, a cítím, kdy si to neumožňuji.

Čtěte také:  Abraham Hicks - Slova, která vám uvolní odpor

Už se na sebe nezlobím ve chvílích, kdy si to neumožňuji, protože ty chvíle mi pomáhají si uvědomit rozdíl v mém systému vedení. Cítím… vlastně tvaruji hlínu. Jsem na místě, kde nepotřebuji přijmout vše, co chci, najednou, protože vím, že to vše je na cestě. Nikdy nebude chvíle, kdy nebudu vysílat další rakety touhy. Začínám chápat, že to nikdy nedokončím, a nemůžu to pokazit. Vše, co žiju, vede k expanzi. Podle svých pocitů poznám, jestli se k té expanzi blížím nebo ne. Konečně začínám chápat, že to stejně nikdy nebylo o manifestaci.

1363738

Vše, co chci, je jen mým cílem, na který se můžu zaměřit, abych mohl jet po této řece života. Naplňuje mě vědění, že rostu. Uchvacuje mě vědění, že to nikdy nedokončím. Jsem hluboce uspokojen s tím, kde jsem. Těší mě vědění, že jsem tam, kde jsem, a dávám člun do řeky kdekoli, v kde jsem. Mé vědění, že řeka neustále proudí ke všemu, co chci, mi stačí k pocitu uspokojení z toho, kde jsem. Už nebudu měřit vzdálenost mezi tím, kde jsem, a kde chci být.

Namísto toho jedu po této radostné řece a prožívám vzrušující pocit pohybu směrem k mé expanzi a růstu. Cítím, že mě zdroj miluje a obdivuje a stal se tou expandovanou verzí. Cítím, že můj zdroj necítí výčitky svědomí nebo diskomfort. Můj zdroj vůbec neporovnává, kde jsem, s tím, kde je on, a nedělá si ze mě srandu, že tam ještě nejsem. Namísto toho můj vnitřní zdroj, který se rozrostl výsledkem mých tužeb, láskyplně oceňuje vše, čím jsem se stal, a neustále mě k sobě volá.

Nyní chápu, že o tom je život. Zdrojová energie se rozrostla a nyní moje fyzická část se s ní slaďuje. Nyní chápu své místo ve vesmíru. Jsem důležitý pro růst vesmíru. Je načase, abych získal výhody svého růstu. Nyní vím jak.

Líbí se vám články a videa? Níže můžete přispět libovolnou částkou a podpořit tak překladatele. Umožní mi to Vám poskytovat více obsahu a pravidelněji. Děkuji.

Překlad: Dajw

 

Líbil se vám článek a video? Přispěním libovolné částky níže podpoříte tvorbu překladů i chod stránek. Oceňuji vaše dary.

Přispějte

Vyberte způsob daru
Kontaktní údaje

Please enter offline donation instructions in this form's settings.

Dar celkem: 100.00Kč

Čtěte také

Jak urychlit manifestaci toho, co chceme?

Zde se dozvíte, co je nejdůležitější manifestací a proč vlastně chceme vše, co chceme. A zjistíme, co přestat dělat, abychom urychlili manifestaci toho, co chceme.

3 komentáře

  1. Naprosto úžasné! Ze začátku jsem cítila zmatek, ale s dalším čtením mi začalo “svítat” a vše do sebe zapadlo jako puzzle. Díky ti Dajwe za překlad. 🙂

    • Rádo se stalo 🙂 – někdy může být “obtížné” na první poslech/přečtení zachytit podstatu slov… zejména u takovýchto témat – také to znám. Jak to ale člověk začne prociťovat a krůček po krůčku se na to ladit, tak to hned začne být jasnější 🙂

      • Vystihl jsi to přesně Dajwe. Ono je to opravdu vždy o tom “sladění se”. Pokud člověk zapojuje “pouze” mysl, tak ta sice pitvá a analyzuje, ale na nic nepřijde. 😀 Chce se to ponořit hlouběji, utišit mysl (možná někdy i ukonejšit, být na ni hodní :-D), sladit se..a BLIK, je to tu! 🙂

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *