Abraham Hicks – Pocit svobody

Líbí se vám překlady a moje tvorba? Můžete mě ZDE podpořit. Jakýkoliv příspěvek oceňuji. Děkuji

Přepis (video na konci):

Host: Něco, co jsem Abrahama ještě neslyšel říkat, až teprve tohle ráno, a co přišlo v jedné mé konverzaci před týdnem, je téma svobody. Už několik let jsem na takové cestě a snažím se poradit si se spoustou expanze a růstu v mém životě, práci a zodpovědnostech… mám s tím problémy. Poté, co jsem poslouchal spoustu nahrávek od Abrahama, jsem se koncem minulého roku rozhodl, že chci věnovat pozornost tomu, jak se cítím. To se stalo pro mě nejdůležitější. V posledním týdnu mi došlo, že jedna z nejvyšších vibrací, o kterou mohu usilovat, je pocit svobody. Jakoby se vše vracelo k pocitu svobody. Chtěl bych to více prozkoumat.

Abraham: Asi byste svobodu mohli nazvat emocí. Ale raději to říkáme takto: Protože vám záleží na tom, jak se cítíte, zůstáváte ve svém pruhu, a jak si uvědomíte, že jste mimo svůj pruh, něco s tím uděláte, abyste nenechal, aby vás hybnost vzala na místo, kde nechcete být, tak si více udržíte svůj vibrační soulad. To je svoboda. Svoboda, v každém významu slova, je svoboda od odporu.

welcome_to_the_beach-wallpaper-1920x1080

Někdy se může zdát, že druzí lidé dělají něco, co omezuje vaši svobodu. Nicméně vaše pozornost a zaměření na ty lidi a to, co vám dělají, se naprosto liší od pohledu vašeho vyššího Já, které ví, že vyvoláváte odpor mezi sebou a svým vyšším Já, a tak vám dá ten pocit nesvobody, který si ale sami vytváříte tím, že se zaměřujete na to, co vám brání v souladu. Chytáte se? Víme, že když se něco děje, není snadné tomu nevěnovat pozornost.

Ale ten pocit nesvobody je ve skutečnosti o tom,  že nejsem v souladu s tím, jak můj vnitřní zdroj se dívá na tuto situaci. Skutečný význam slova soucit je vidět očima zdroje. Chceme, abyste si všichni uvědomili, že zdroj je tady s vámi a v každou danou chvíli   se zaměřuje na to, co vy. To, jak se v každou chvíli cítíte, vám ukazuje, jak moc se vaše zaměření, váš pohled a příběh, který si o tom vyprávíte, liší od pohledu vašeho vyššího Já.

freedom_2-wallpaper-1366x768

Vaše vyšší Já zná vaši hodnotu a svobodu existence.

Když si říkáte, že jste nesvobodní, omezení, nebo vás někdo využívá, a protože to vaše vyšší Já takto nevidí, tak se cítíte tak špatně. Ale spojujete si to s tou věcí, která se vám děje, protože se cítíte špatně, zatímco se ta věc děje, a tak se necítíte svobodní, a myslíte si, že za to může ta věc. Nemůže za to ta věc, ale že to, jak vnímáte tu věc, která se vám děje, se liší od toho, jak ji vnímá vaše vyšší Já.

Chytáte se? Nejvyšší svoboda je svoboda kontrolovat to, jak se cítíte. Vyžaduje to nějakou praxi.

Čtěte také:  Abraham Hicks - Přijměte to, co je

Nejvyšší svoboda není o kontrole okolností. To se vám nepodaří. Někdy se něco prostě stane. Nemůžete kontrolovat okolnosti, ale můžete kontrolovat svou reakci na ně. Když zjistíte, jak svou reakci na okolnost spojit s reakcí svého vyššího Já na tu okolnost, tak jste svobodní. Dobré vědět.

Host: Ano.

Abraham: Stačilo?

Host: Ano, děkuji.

Líbil se vám článek a video? Níže můžete podpořit překlady a provoz této stránky. Umožní mi to Vám poskytovat více obsahu. Každý příspěvek oceňuji. Více se dozvíte ZDE.

Překlad: Dajw

 

Líbil se vám článek a video? Přispěním libovolné částky níže podpoříte tvorbu překladů i chod stránek. Oceňuji vaše dary.

Přispějte

Vyberte způsob daru
Kontaktní údaje

Please enter offline donation instructions in this form's settings.

Dar celkem: 100.00Kč

Čtěte také

Přichází první myšlenka nebo pocit?

Abraham v tomto videu popisuje vztah mezi našimi myšlenkami a myšlenkami našeho Zdroje.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *