Abraham Hicks – Poděkujte za problém

Líbí se vám překlady a moje tvorba? Můžete mě ZDE podpořit. Jakýkoliv příspěvek oceňuji. Děkuji

Přepis:

Abraham: Říkáte někdy: “Děkuji za zmatení?” kvůli jasnosti, kterou tím vyvoláváte?

Host: Ano.

Abraham: Říkáte někdy: “Děkuji za tento problém?” což je počátek řešení, které má úžasný spád, což je to, pro co žiju? Říkáte někdy: “Děkuji za otázku? Děkuji za jasnost této otázky.” Co něco takového? Nyní mám jasnou otázku. Byla chvíli nejasná, ale nyní je naprosto jasná. Všímáte si, že s jasnou otázkou přichází odpovědi rychle?

Host: Ano.

Abraham: Není to pěkné?

Host: Ano.

Abraham: Proč to tak je? Už vám nějakou chvíli říkáme, že vibrace otázky a vibrace odpovědi jsou odlišné. Tudíž… pokud má otázkou obecnou povahu, v tom smyslu, že… jí nic neprotiřečí/neodporuje, není pak logické, že otázka může začít nabývat na spádu, a nepřinese právě tohle jasnost? Chytáte se? Pokud ano, tak se připravte na další. Není logické, že pokud mám roztříštěný problém bez jasnosti, a když ho zjednoduším na obecnou emoci, že pak v tom vyváženém stavu ten problém získá na jasnosti? Není cokoliv, co získá jasnost, dobré?

1968696

Takto dáváte problému novou definici. Tohle je velmi důležité. Už jste někdy měli jasnost v rámci problému, a věděli jste, že je to dobré, i když to byl problém?

Chápete, na co narážíme?

Host: Ano.

Abraham: Spousta přesvědčení vás mate a rozhozuje. Jako představa, že problém je problém. Dokonce slovo problém zní jako problém. Není to něco, co by mělo být vyřešeno? Není v řešení toho problému energie? Bylo by to jako vzít krabici puzzle, vysypat ji na stůl a říct: “Ty kousky nejsou složené dohromady.” To nikdy neříkáte, že ne? “No podívej, není to složené.” Někdo moudrý by řekl: “Pak by se to ale nevešlo do krabice. Byly by třeba větší krabice. Puzzle by už měly přijít složené, abychom se tolik nenamáhali s tím skládáním.”

1928425

Skládání puzzle je zábavné, že ano? Není zábavné sledovat, jak se věci tvoří? Esther ráda pozoruje Kate při skládání puzzle. Je u velkého stolu, Kate se podívá na druhý konec a vezme kousek puzzle a vloží ho do skládačky. Esther pak řekne: “To je zvláštní.” Kate zase z druhého konce stolu najde další kousek.

Inspirované skládání puzzle. Jak někdo může ten jeden kousek najít na druhém konci stolu a vědět, že patří na opačný konec? Nikdo nemůže být tak chytrý. To je inspirované skládání puzzle. To je širší pohled, který vidí celé puzzle a ví, kde je každý kousek, a ví, kde vy se nacházíte ve vztahu ke každému kousku.

Čtěte také:  Abraham Hicks - Co je ve skutečnosti to, co chceme?

Líbí se vám články a videa? Níže můžete přispět libovolnou částkou a podpořit tak překladatele. Umožní mi to Vám poskytovat více obsahu a pravidelněji. Děkuji.

Přispějte

Vyberte způsob daru
Kontaktní údaje

Please enter offline donation instructions in this form's settings.

Dar celkem: 100.00Kč

Překlad: David Dajw Formánek

 

Líbil se vám článek a video? Přispěním libovolné částky níže podpoříte tvorbu překladů i chod stránek. Oceňuji vaše dary.

Přispějte

Vyberte způsob daru
Kontaktní údaje

Please enter offline donation instructions in this form's settings.

Dar celkem: 100.00Kč

Čtěte také

Jak urychlit manifestaci toho, co chceme?

Zde se dozvíte, co je nejdůležitější manifestací a proč vlastně chceme vše, co chceme. A zjistíme, co přestat dělat, abychom urychlili manifestaci toho, co chceme.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *