Abraham Hicks – Pohled na profesi číšníka

Líbí se vám překlady a moje tvorba? Můžete mě ZDE podpořit. Jakýkoliv příspěvek oceňuji. Děkuji

Přepis:

Abraham: Slyšíme vás říkat: “Kde jsou ženy?” Z energetického hlediska jste všichni stejní.

Host: Jste báječní. Moc děkuji. Měl jsem otázku jako ten poslední. O tom s vámi tedy mluvit nemusím. Ale cítím se dost jako dva lidé v jednom. Ne klinicky. Většinu života jsem žil ze strachu. A nedosáhnul jsem spoustu toho, co… ani nevím, čeho jsem chtěl dosáhnout. V jedné oblasti svého života jsem skvělý tvůrce. Mohl bych se tu vychloubat, ale na to asi není čas.

Abraham: Bylo by to ale to nejdůležitější, co byste dnes udělal. Vaše moc je v posilování myšlenky vašeho úspěchu. Posilujte myšlenku úspěchu a prociťte ji. A ostatní, co chcete, k vám musí přijít.

Host: Děkuji. Jednou z mých životních vášní je hudba. Tvorba hudby a spolupráce na její tvorbě s druhými. V tomto směru jsem zažil spoustu skvělých zážitků. Až tak, že tohle poslední léto…. Po dva roky jsem chtěl napsat dirigentovi ze sanfranciské symfonie M. T. Thomasovi a požádat ho o zahrání hudby skladatele Prokofjeva. Nějaké jeho méně známé skladby, které se tak často nehrají. Chtěl jsem mu napsat, ale nenapsal. Několik let jsem nad tím uvažoval. Koupil jsem si alba Prokofjeva a několik skladeb si oblíbil. A s překvapením jsem zjistil, že tento červen, nezávisle na mně, s orchestrem zahrál Prokofjevův festival, který obsahoval mé oblíbené skladby.

Včetně jednoho pianisty, který… Bylo to skvělé. Potěšilo mě, že i druhým se líbilo to, co se mně tak zalíbilo. V tomto ohledu mám spoustu jiných zážitků. V 18 jsem byl na vystoupení Arethy Franklinové a potkal ji v zákulisí, protože jsem nevěděl, že tam nesmím. Takových věcí byla spousta. Ve svém profesním životě… nedokončil jsem vysokou školu… Pracoval jsem jako číšník. Byl jsem v tom dobrý. Je to ale práce pro mladé a mně je 58. Skoro 58. Před rokem jsem skončil.

nature-landscapes_widewallpaper_palm-beach_5505

Poslední roky jsem svůj život chtěl změnit. A tak jsem s prací číšníka skončil, abych se věnoval práci z domu, kterou jsem už začal. A teď o rok později s tím stále sotva začínám. Úspory jsou pryč. Musím se vrátit k práci číšníka. Mám pár vašich knížek a dvě DVD balení. Jak to čtu a sleduji, vše to dává tak krásný smysl. Ale nevím, jak být trvale ve stavu přijímání. Nevím, jak zlepšit schopnost přijímat.

Abraham: Z toho, co jste přečetl a slyšel, souhlasíte s tím, že jste si ze svých zážitků vytvořil skvělý vibrační depozitář?

Čtěte také:  Řiďte se impulsy jako děti

Host: Ano.

Abraham: A z toho, co jste cítil i dnes, cítíte, že oceňování svého současného stavu je nejrychlejší cesta ke zlepšení? K žití toho, co máte v depozitáři?

Host: Ano. Protože je to tak jasné skrze to, co jsem si ve světě hudby tak užíval, že to je ta cesta.

Abraham: A proto chceme, abyste to zesílil. V duchu toho, o čem tady dnes mluvíme, o tom umístit člun na vodu tam, kde jste. Dejme váš člun do vody a vy se vrátíte k práci číšníka. A promluvme si o tom, jaký z toho máte pocit. Vrátíte se tedy k práci číšníka. Jaký z toho máte pocit? Jak se z toho cítíte? Jste zklamaný? Jste odrazený?

Host: Trochu ano. Jsem vyděšený. Protože to nechci dělat navždy.

1594197

Abraham: Dobře, teď jste to trochu zesílil a zhoršil. Když řeknete… To je v pořádku. Když řeknete: “Jsem zde dočasně,” je to více po proudu, než když řeknete: “Nechci zde být navždy.” Uvědomte si rozdíl mezi myšlenkou po proudu, “Tohle je dočasné,” a myšlenkou proti proudu, “Tohle je trvalé”. A tohle vám tady chceme sdělit. Chceme, abyste si uvědomil, že vibrace, kterou vysíláte, kterou si vybíráte…

Myšlenky, které si vybíráte, a vibrace, které vysíláte, nemusí být závislé na tom, co pozorujete. Můžete se na to dívat odlišně. To, jak jste se díval na práci číšníka… Jerry a Esther číšníky a číšnice velmi obdivují. Na jejich věku jim upřímně nezáleží. Zbožňují jejich skvělou službu. Víme, že to vám z vaší pozice nezní moc povzbudivě, ale chcem vám říct, že jak dokážete být tam, kde jste, a mít z toho lepší než horší pocit, tak vibrační změna, ke které u vás dojde, posune váš bod přitažlivosti.

A to, co přijímáte ze svého vibračního depozitáře, je závislé na tom posunu. Chceme, abyste se vrátil k práci číšníka, protože finančně nemáte na vybranou a je to pro vás cesta nejmenšího odporu. Jak se k tomu ale vrátíte, chceme, abyste o tom jinak smýšlel. Vraťte se tam a buďte odlišný člověk, kterým jste. A jak se tam jako takový člověk vrátíte, jak k tomu změníte postoj, bude to pro vás jiná zkušenost. Dostanete více peněz. Budete si to užívat. A vaše interakce s druhými lidmi bude na úplně jiné úrovni než kdy předtím.

Red space

A co je nejdůležitější… S vašim odlišným postojem za jiných vibračních okolností se vnější okolnosti velmi rychle změní. A pak se budete schopen ohlédnout zpět a říct si: “Řekl jsem, že to je dočasné. A taky bylo.” Prociťte tohle. Je to ošemetné. Někdy říkáme: Uzavřete mír s tím, kde jste. A lidé na to: Pokud s tím uzavřu mír, neřekne si vesmír: “On je rád číšníkem, tak ho necháme být číšníkem navždy.” Takto to ale nefunguje, protože práce číšníka není to jediné ve vašem vortexu. Následkem toho všeho jste do něj vložil daleko víc.

Čtěte také:  Abraham Hicks - Umění umožňování

Ale uzavření míru s tím, co nyní děláte, je klíčem k tomu, co máte ve vortexu. Nebude vás tam držet. Je to klíč k tomu, co ve vortexu máte. A tak jak budete radostný, schopný, efektivní, milý, na službu orientovaný, velmi citlivý a laskavý číšník, kterým jste, dojde k tomu, že se otevřete věcem, které máte ve vibračním depozitáři.

A skrze tu práci číšníka… Něco vám řekneme. Je to ve vašem vortexu velmi jasné. Skrze nějaký kontakt z té práce číšníka povede ke splnění toho, co máte ve vortexu.

Sombrero galaxy

Tohle není nesprávná cesta. Tohle je správná cesta. Je to cesta nejmenšího odporu, která vždy vede ke splnění toho, co máte ve vortexu. I kdybychom měli s vámi dalších pět hodin, nepřivedli bychom vás do jasnějšího místa. Než jste sem přišel, cítil jste se dobře, a dosáhnul jste větší jasnosti. Nic dalšího od nás slyšet nepotřebujete, protože rozumově chápete vše, co jsme vám řekli. Teď, tak jako všichni ostatní, musíte praktikovat to, co víte. Musíte sobecky praktikovat cítění se dobře za všech podmínek.

Někteří lidé k vám nebudou tak milí, ale vy je i tak budete mít rád. Některé situace nebudou zábavné, ale i tak v nich budete nalézat to nejlepší. A jak to budete dělat trvale, což cítíme, že je vaše vrozená povaha. Ne jen z vaší části jakožto zdroje, ale na tohle jste se naladil už dávno. Ani na jedinou chvíli jste ze své cesty nevybočil. A nemáte vůbec žádný důvod se z toho, kde se nyní nacházíte, cítit trapně nebo nepříjemně. Nacházíte se na své cestě a jste právě na počátku nejlepší fáze svého života.

Překlad: David Dajw Formánek

 

Líbil se vám článek a video? Přispěním libovolné částky níže podpoříte tvorbu překladů i chod stránek. Oceňuji vaše dary.

Přispějte

Vyberte způsob daru
Kontaktní údaje

Please enter offline donation instructions in this form's settings.

Dar celkem: 100.00Kč

Čtěte také

Jak urychlit manifestaci toho, co chceme?

Zde se dozvíte, co je nejdůležitější manifestací a proč vlastně chceme vše, co chceme. A zjistíme, co přestat dělat, abychom urychlili manifestaci toho, co chceme.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *