Abraham Hicks – Pokračovat nebo skončit?

Líbí se vám překlady a moje tvorba? Můžete mě ZDE podpořit. Jakýkoliv příspěvek oceňuji. Děkuji

Host: Pokud studuji nějaký předmět a vím, že můj cíl nebo to, čeho chci dosáhnout, vyžaduje, abych ho studoval, ale vůbec mě ten předmět studovat nebaví… co mám dělat, abych byl v souladu, aby se mi nejen dařilo..

Abraham: Jednu ze dvou věcí. Buď ho přestaňte studovat nebo najděte způsob, aby vás bavil. Protože jít dopředu u něčeho, co nemáte rád, je záměrné vnášení odporu do života. což spousta lidí dělá, protože jste přesvědčeni, že byste to měli dělat, nebo máte pro to závazek, nebo někdo jiný to po vás potřebuje… tak to děláte s takovým vnitřním odporem. Když cokoliv děláte s takovým vnitřním odporem, jen praktikujete a násobíte tu rozporuplnou energii, odkud pochází zmatení a veškeré negativní emoce. Nyní tu otázku položte znovu. Všichni ji pochopili, ale položte ji co nejvíce tak, jak jste ji položil na začátku.

Host: Pokud studuji několik předmětů, abych dosáhnul dlouhodobého cíle, a pokud mě jeden konkrétní předmět nebaví studovat, protože…

Abraham: Tak se zaměřte na dlouhodobý cíl. Jak se zaměříte na dlouhodobý cíl, vyhladíte z toho hrboly. Nakonec si začnete všímat, jak budete nalézat soulad ve svých obecných myšlenkách, že z toho chronického souladu se nyní budete dívat na předmět, které vás předtím nebavil, z nového pohledu, a často zjistíte, že vás nejen baví, ale zbožňujete ho. Něco jako když Esther byla na basketbalovém utkání.

Odlišný pohled nabídnul úplně jiný prožitek… v podstatě šlo o to stejné. Jen změnila vibrační pohled, než když ho sledovala poprvé.

Host: Děkuji.

Abraham: To bylo dobré. Cítili jste přípravu, kterou udělal? Cítil jste jasnost jeho bytí? Cítili jste, že tato konverzace bude smysluplná? Příprava… příprava ve smyslu stanovit si záměr. Myslíte si, že jeho záměr byl obecný nebo konkrétní?

Publikum: Konkrétní.

Abraham: A myslíte si, že byl ve vibračním stavu se s tou konkrétní vibraci sladit? Byl v souladu ještě předtím, než sem usedl, a hledal dodatečnou hybnost u tématu, u kterého už byl vnitřně vyrovnaný. Cítíte to? Nelíbí se vám to? Nechce se vám to víc dělat se svým životem? Nechcete se pak zaměřit obecně ve vztahu k čemukoliv, u čeho soulad necítíte? Nevidíte pak konverzace jako je tato úplně v novém světle? Ano, že?

S tím na mysli… o čem teď chcete mluvit? Mám tedy z něčeho dobrý pocit… to je čas na to myslet. Mám z toho špatný pocit… to je čas se rozptýlit. “Hele, veverka.”

Čtěte také:  Abraham Hicks - Kdo jsem?

 

Líbil se vám článek a video? Přispěním libovolné částky níže podpoříte tvorbu překladů i chod stránek. Oceňuji vaše dary.

Přispějte

Vyberte způsob daru
Kontaktní údaje

Please enter offline donation instructions in this form's settings.

Dar celkem: 100.00Kč

Čtěte také

Přichází první myšlenka nebo pocit?

Abraham v tomto videu popisuje vztah mezi našimi myšlenkami a myšlenkami našeho Zdroje.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *