Abraham Hicks – Mluvte POUZE o tom, co chcete

Líbí se vám překlady a moje tvorba? Můžete mě ZDE podpořit. Jakýkoliv příspěvek oceňuji. Děkuji

Přepis:

Host: Chci se naučit, jak u něčeho uzavřít mezeru. Z toho, o čem jste mluvili, vím, že se mám zaměřovat na to, co chci. Někdy se zamotám do toho, co je… dám vám příklad.

Abraham: Než se tak stane, tak bychom vám chtěli něco vyčíst. “Zaměřujte se na to, co chcete” je zjednodušený výrok. Je to tak jednoduché. A přesto to většině moc nejde. Protože okolnosti, které ve vás vyvolaly touhu chtít to, co chcete, jsou stále pro vás dostupné, abyste jim mohla věnovat pozornost a použít je jako své odůvodnění, proč něco chcete. Chceme vám položit otázku. Myslíme si, že stojí za to se nad tím zamyslet. Proč je pro mě tak těžké mluvit pouze o tom, co chci? A my na ní odpovídáme: zákon přitažlivosti vám dává přístup k tomu, na co se díváte, jednodušeji, než k tomu, co chcete.

A vy řeknete: Co můžu tedy udělat, aby mi zákon přitažlivosti pomohl? Jak mi tento mocný zákon může pomoct? A my říkáme – tím, že změníte směr své mluvy více k tomu, co chcete. “To, co chci, je támhle, a to, kde jsem, je tady.” A tady je to pro mě zajímavější, protože to je plné živých barev a neustále o tom mluvím. To, co chci, je tady, ale to, co je, je tady. A my říkáme – kdybyste dokázala mluvit o tom, co je na druhém břehu, tak by se vám jednodušeji mluvilo o tom, co chcete. Řekněte nám váš příklad.

Host: Chci, abych měla přístup ke svému fondu. A nemůžu komunikovat se svou bankou.  A chci…

Abraham: Slyšela jste, co jste právě řekla? To je v pořádku – to se stává. “Chci tohle, ale mám tohle” – to jste řekla. Než jste to řekla, tak jsme tu mluvili o tom, abyste mluvila pouze o tom, co chcete, co chcete, co chcete… A vy jste řekla: “Dobře, budu mluvit pouze o tom, co chci. Chci, abych měla přístup k fondu, ale nemám ho.”

luxury house4

A my říkáme – mluvte pouze o tom, co chcete, co chcete. A vy: “Dobře, chápu. Chci tohle, ale mám tohle.” A my na to – mluvte pouze o tom co chcete, co chcete, co chcete.  A vy řeknete: “Dobře, chci tohle…

Host: Já vím, ale ono je to tak těžké. .

Abraham: …chci tohle, ale nemůžu vám říct, co se děje?” A my na to – mluvte pouze o tom, co chcete, co chcete, co chcete. A vy na to – “Dobře, chci tohle, ale byla jsem vytrénovaná si všímat toho, co se děje. A není možné si nevšímat toho, co se děje.” A my na to – mluvte pouze o tom, co chcete, co chcete, co chcete. Tento seminář by mohl trvat daleko kratší dobu. Chceme, abyste pochopila, že tento proces tvoření není o tom najít něco, na čem se shodne většina lidí. Jasně, když se přete o svěřenecký fond, může se zdát, že někdo bude mít pravdu a někdo ne. Ale chceme, abyste pochopila, že peníze, které jsou přichystané ve vašem vibračním depozitáři, jdou daleko za hranice toho svěřeneckého fondu. A když se budete přít o bezvýznamný fond, připravíte se o zdroje, které na vás čekají. A to vás drží na místě.

Dělala jste to nějakou chvíli, ale musíte mluvit pouze o tom, co chcete. Mluvit POUZE o tom, co chcete. Mluvit POUZE o tom, co chcete. Víme, že je to trochu monotónní. Mluvte POUZE o tom, co chcete. Je těžké to pochopit, že ano? Protože řeknete: “Budu teda mluvit o tom, co chci a této jedné věci. Nebo tamté věci. A ještě tamté věci…” Esther říkala Jerrymu: “Tohle je to poslední, co ti řeknu. Jen tuto poslední věc. Tohle je to poslední, co ode mě o tom uslyšíš. Nech mě říct tu poslední věc.” A Jerry si lehl na podlahu a přikryl si hlavu polštářem, aby to nemusel slyšet. Jinými slovy – mluvte pouze o tom, co chcete, protože vesmír je připraven vám doručit to, co chcete, ale když budete mluvit o všem jiném a ne o tom, co chcete, a neumožníte si tam jít, tak máte velkou potřebu mluvit o tom tak, jak to je… Mluvte pouze o tom, co chcete.

luxury house

Chcete důkaz, že to, co víte a co děláte, funguje. A nic vás nedokáže vykolejit víc, než tam stát a nevidět žádný důkaz. Ale celé roky jste nás slyšeli říkat, možná jsme o tom mluvili častěji než o čemkoliv ostatním, kromě toho, že zákon přitažlivosti je manažer vesmíru, a tím je, že 99,99% všeho tvoření je vibračně hotové už předtím, než uvidíte jakýkoliv fyzický důkaz. Je to hotové. Musíte tomu důvěřovat a začat o tom mluvit, jako by to už bylo hotové. Ale když hledáte důkazy, tak říkáte vesmíru: “Není to hotové.”A právě tato mezera vám brání v tom získat to, co chcete teď, co chcete teď. Nic kromě vašeho vibračního stavu vás nemůže držet od toho, co chcete. Proto ve vesmíru neexistuje nespravedlnost.

Čtěte také:  Abraham Hicks - Život je krásný (Naladění se na dobrý pocit)

Takže vám to řekneme tak, abyste to pochopila. Ti darebáci, kteří se zdají, jako by vás přitlačili k zemi a kteří vás brání v tom, co chcete, jsou ve skutečnosti andělé v přestrojení, kteří způsobují, abyste si byla více jasna v tom, co chcete. Jsou zodpovědní za to, že jste dala do svého vibračního depozitáře více věcí. A díky nim budete mít ve své budoucí zkušenosti velký užitek. Ale musíte je přestat zahrnovat do svého úsudku, protože to vám brání získat věci, které si zasloužíte. Nic není otravnějšího, než na jednu stranu vědět, že si to zasloužíte, a na druhou stranu nejít.

sunset2

Host: A o tom jsem mluvila. To je ta mezera. Vím, že jsem záměrný tvůrce. Naprosto věřím v zákon přitažlivosti. Znám tyto věci.

Abraham: Ale… řekněte to ale.

Host: A uzavírám mezeru, abych prožila…

Abraham: To není to, co je ve vaší vibraci. Ve vaší vibraci je… Víme, že jsme vám řekli, abyste to říkala tak, jak chcete a ne tak, jak to je, ale chceme, abyste začala říkat: Jsem tam, kde jsem. Znám tyto věci, ale moc dobře je nepoužívám. Znám tyto věci a někdy je používám lépe než jiné- to je po proudu. Někdy je vůbec nepoužívám dobře – to je proti proudu. Někdy je používám lépe než jiné – to je po proudu. Ušla jsem už dlouhou cestu – to je po proudu. Mám pocit, že vím, co dělám – to je po proudu. Někdy se stane něco, z čeho šílím – to je stále po proudu. Nevím, co dělám špatně – to je proti proudu. Vím, co dělám špatně – to je po proudu. Nepoužívám to, co vím – to je proti proudu.

Dokážu požít to, co vím – to je po proudu. Stále se v tom lepším – to je po proudu. U některých témat je to jednodušší než u jiných – to je po proudu. Některé věci jsou tak velké a tak špatné, že mě to přivádí k šílenství – to je proti proudu. Ale fakt, že to můžu cítit a že vím, že to dělám, je dobré znamení – to je po proudu. Nemusím to vyřešit všechno naráz – to je po proudu. Stále se v tom lepším – to je po proudu. Vytvořila jsem si v životě spoustu zázraků – to je po proudu. Tato jedna záležitost je jako velký strašák v mém životě, ale já to zvládnu – to je po proudu. Dobrou zprávou je, že mi na tom záleží – to je po proudu. Nepřišla jsem na to, jak to přesně uskutečnit, ale přijdu na to – to je po proudu. Vždy nevím, co dělat, ale stále častěji vím, co dělat – to je po proudu.

flowers3

Cítila jste to, o čem jsme mluvili? Můžete to vyprávět takové, jaké to je, ale tak, že to bude “po proudu”. Nechceme ve vás vzbudit dojem, že vše, co řeknete, musí být z tohoto místa vědění. Musí to být jen “po proudu” z místa, kde jste. U některých témat vám to po proudu půjde snadněji a u některých vám to půjde snadněji proti proudu. Jen chceme, abyste si byla vědoma, kdy mluvíte proti proudu a po proudu. Esther něco řekla Jerrymu a skutečně to myslela. Jerry na to řekl: “To zní, jako by to bylo proti proudu.” A Esther na to – “Ne z místa, kde jsem já.” To byl výrok po proudu. A pak řekla – “A tak či tak, do toho ti nic není.” A pak se obrátila proti proudu. A pak řekla: “Ale oceňuji, že mě na to upozorňuješ.” – a otočila se po proudu. Pak řekla: “Kéž bych byla tak dokonalá jako ty.” – a zase se obrátila proti proudu.

A pak řekla: “V tomto jsi vážně dobrý.” – a obrátila se zpátky po proudu. A pak řekla: “A já jsem někdy také.” – znovu po proudu. A pak řekla: “Ztrapňuji se, protože nedělám to, co umím.” – a to se obrátila proti proudu. A pak řekla: “Ale jsem tam, kde jsem.” – a obrátila se po proudu. A pak řekla: “A já na to přijdu.” – znovu po proudu. A pak řekla: “A Abraham ani nikdo jiný mi neříká, že vždy musím jít po proudu. Také chci prosévat data. Také chci dát vzniku nové touze. Také chci mít užitek z tohoto kontrastu. Jsem ráda, když se stane něco, díky čemuž si vyjasním to, co chci. Jsem ráda, že mi to život dává teď. Kdo by věděl, že v této fázi života by se mohlo stát něco tak velkého, co mě přiměje se důsledněji zaměřovat? Vidím, že jsem byla v soustředění nedbalá. Je pěkné, že se stalo něco, co mi dává důvod se zaměřovat způsobem, díky kterému mám velkou touhu chtít něco, co se mi nedostává.

Čtěte také:  Abraham Hicks - O svobodné vůli

A velmi to cítím, protože je to pro mě velmi důležité, protože jde o velmi velký aspekt mého života, a protože je tak velký, vím, kdy se zaměřuji po proudu a proti proudu. Nejsem vděčná za takovou zkušenost? Není pěkné mít něco tak velkého a živého? Nejsem ráda, že si neříkám: “Zajímalo by mě, jestli je ta myšlenka po proudu nebo proti proudu.” Není pěkné, že mě to uhodí do břicha a je mi jasné, jestli je to proti proudu nebo po proudu? Není pěkné, že mám uvnitř sebe naváděcí systém? Není pěkné, že jsem teď dala vzniku něčemu daleko většímu než kdy předtím? A tato velká věc, která je tam, mě volá k sobě. A všechny zdroje vesmíru, a to, co chci, je támhle. A volá mě to k sobě. Není o to žádný boj. Je to jen: “Esther, pojď tudy. Pojď tudy. Pojď tudy.”

Nemůžete to udělat špatně a nemůžete to dokončit. Je načase si z toho přestat dělat tak velkou hlavu a jen jít s proudem dobře pociťovaných myšlenek. Sahejte po myšlenkách, u kterých se cítíte dobře a nesnažte se nic ve svém životě používat, abyste někomu něco dokázala. Jen si dokažte, že se dokážete cítit dobře a že cítit se dobře je pro vás přirozené. A pak obdržíte přirozené následky neustálého dobrého pocitu z většiny věcí, na které myslíte. A pokud se přistihnete, jak myslíte na něco, co je proti proudu a někdo druhý vás upozorní, že jdete proti proudu, jen řekněte: “Možná jdu proti proudu, ale jsem si vědoma, co je proti proudu a po proudu a většinu času jdu po proudu a dělám vše, co můžu, abych u většiny témat šla po proudu. Daří se mi vážně skvěle. Podívejte, jak se mi vyvíjí život. A nebyla to zábava? A není tohle jedna velká divoká jízda?

flowers2

Nechtěla bych být raději na řece, která teče, a být trochu mimo kontrolu, než být ve stojatém rybníku? Není pěkné, že má řeka teče?” Jde vám to dobře. Po chvíli, co půjdete po proudu, se na tohle zpětně podíváte a budete si říkat, o čem byly všechny tyto obavy. Ale nechceme ve vás vzbudit dojem, že když jste uprostřed tzv. “přetahování lanem”, tak je s vámi něco špatně. Je to jen součástí zpracovávání života. Chceme, abyste se uvolnila a odpoutala se od tlaku.

Nikdo to za vás neudělá. Nikdo jiný nezmění svůj způsob chování, abyste se cítila lépe. I když by to podle mnohých standardů byla správná věc, oni v tomto nejsou pro vás, ale pro sebe.

Host: Dobře. Děkuji.

Abraham: Jaké to bylo? Není pěkné vědět, že jste nepřemožitelní a že s nikým nesoutěžíte? A že jediného činitele, kterého musíte zohlednit, je to, kde jste ve vztahu k tomu, kým skutečně jste? Není pěkné vědět, že každá negativní emoce, kterou kdy máte, nehledě na její intenzitu, je způsobena tím, že si nedovolujete být tím, kým skutečně jste? Nejste rádi, že to víte? Nejste rádi, že víte, že vaše skutečné já, kterým si nedovolujete být, vás nesoudí.

Zamyslete se nad tím. “Počkej Abrahame, jestli jsem to pochopil správně. Život způsobil, abych se stal něčím víc. A moje vyšší já se tím už stalo. A láskyplně mě k tomu volá a já tam nejdu, protože jsem tvrdohlavý a zabývám se jinými věcmi. A protože jsem tento příběh vyprávěl tak dlouho a je těžké se od něj odpoutat – a je to také zábavný příběh. A vy říkáte, že moje vyšší já na mě není naštvané, že nikam nejdu?” A my na to – ne. A když to pochopíte, uzavřete mír s tím, kým jste a pak půjdete. To bylo velké.

Překlad: Dajw

 

Líbil se vám článek a video? Přispěním libovolné částky níže podpoříte tvorbu překladů i chod stránek. Oceňuji vaše dary.

Přispějte

Vyberte způsob daru
Kontaktní údaje

Please enter offline donation instructions in this form's settings.

Dar celkem: 100.00Kč

Čtěte také

Jak urychlit manifestaci toho, co chceme?

Zde se dozvíte, co je nejdůležitější manifestací a proč vlastně chceme vše, co chceme. A zjistíme, co přestat dělat, abychom urychlili manifestaci toho, co chceme.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *